Ovi'den indirilen/satın alınan programların setup dosyasını kurtarma ! (Resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

mrt1399

mrt1399

Üye
cok yararli bir paylasim olmus, forumdaki bir eksigi gidermissin kardes

Uruloki

Uruloki

Üye
güzel yöntem teşekkürler

heavenhawk

heavenhawk

Üye
çok güzel bi paylaşım olmuş eline sağlık kardeş :oke:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Başka deneyen yok mu arkadaşlar?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
evet ben de denedim s^3 te direkt ovi mağzaya yönlendiriyor.. sitede yazı çıkıyor " ovi mağazayı başlat" seçeneği var sadece başka bişey yok maalesef..

Demek nokia akıllanmış :hmmm

_ardaa

_ardaa

Üye
bolt gibi bir browser ile denenebilir akşam evde denerim

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
gerekli bi paylaşımdı saol

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,güzel bir çalışma olmuş

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
forumdaki büyük bir eksikti... şimdi tam oldu ama s3 te işe yaramıyor... aslında mağazadan indirirken yapılabilir ama oda çoğu dosyayı otomatik kuruyor malesef bu s3 için çok zor olacak:hmmm

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
forumdaki büyük bir eksikti... şimdi tam oldu ama s3 te işe yaramıyor... aslında mağazadan indirirken yapılabilir ama oda çoğu dosyayı otomatik kuruyor malesef bu s3 için çok zor olacak:hmmm
Yukarıda dediğim gibi hızlı bir şekilde dosyayı bulabilmek lazım. Başka bir sorun yok:oke:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
setup dosyasının adı önceden arama kutusuna girilip hazırda bekletilirse olabilir.

Symbian^3 için kendi 5800'ımın ovi mağazasından dosya kapmaya çalışacağım.

Hele gt racing gibi büyük boyutlu oyunu indirirken, arkaplanda birçok uygulama açarsanız ve de yüklemeyi iyice yavaşlatırsanız kurtarırsınız.

Şimdi deneyeceğim oluyor mu...

_ardaa

_ardaa

Üye
az önce ovi ile arround me uygulamasını denedim gerçekten hızlı olmak lazım, xplore programını açtım o sırada ve E:'ye girdim herhangi bir klasör içinde deildi direk E:'nin içindeydi arround_me diye devam eden bir dosya gördüm E:'nin içinde onu kopyalayana kadar ovi dosyayı sildi:angry:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
az önce ovi ile arround me uygulamasını denedim gerçekten hızlı olmak lazım, xplore programını açtım o sırada ve E:'ye girdim herhangi bir klasör içinde deildi direk E:'nin içindeydi arround_me diye devam eden bir dosya gördüm E:'nin içinde onu kopyalayana kadar ovi dosyayı sildi:angry:

Boyutu ne kadar? Büyük uygulama filan inince, kurulum biraz uzun sürer. Onu kopyalamak daha kolay olur.

----------Eklendi @ 21:12:54 ---------- Yazıldı @ 21:09:58 ----------

Ayrıca ücretsiz uygulamalar sorunsuz bilgisayardan indiriliyor. Ama paralı uygulamalar için şu anda tek yöntem bu.

• Beğen
Tepkiler: Tuba
ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar symbian^3 için direk olarak mağazadan denedim ve sonuç başarılı :oke:

Önce x-plore'i açtım. indireceğim uygulamanın içinde geçtiğini tahmin ettiğim herhangi bir kelimeyi arama butonuna yazdım ve ovi'ye girdim.

Indirdim ve indirme biter bitmez yükleyici ile yarışımız başladı. Ben derhal x-plore'a gelip ara butonuna bastım. Dosya geldi ve hemen kopyaladım. :D :d:

Hızlıca yaptığım için resmini çekemedim fakat anlamış olmanız gerekir. Yöntem kesinlikle yarıyor. Büyük boyutlu dosyalarda şansınız daha yüksek fakat 300 kb'lık facebook chat uygulamasının 6kb'lık setup dosyasını kurtardım gerisini siz düşünün.

Not: tek yapmanız gereken, setup dosyasının içinde geçen kelimeyi doğru tahmin etmek.

Assassins creed için x-plore arama bölümüne
*creed*.*

Facebook chat için x-plore arama bölümüne
*chat*.*

Milliyet tv rehberi için x-plore arama bölümüne
*rehberi*.*

Yazdım.

Evet arkadaşlar siz de bi deneyin sonucu bekliyorum... :)

suat1111

suat1111

Üye
allah razı olsun

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
@ultrayer6 inen dosya hep farklı yere mi iniyor. Bu da önemli çünkü.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
soruyu tam anlayamadım desem :D

Ben x-plore'dan doğrudan arama yapınca dosyayı buluyor fakat konumunu göstermiyor, ben de aceleden bakamadım.

fakat E: ayarlandığında daima E: 'nin kök klasörüne iniyor olması gerek.

Yukarıda yazdıklarıma göre soruyu doğru anladıysam, isterseniz bir bakayım nereye indiğine. :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Evet, indiği yeri merak ediyorum.

synergy11

synergy11

Üye
evet direk E: nin kök klasörüne alıyor dosyayı :)

Üst Alt