Ovi Store Acilmiyor mu? Fix problem For C7/N8

Sponsorlu Bağlantılar

enezeguet

Üye
format atmadan kurtaramazmıyız ya

karadaglı

Üye
saygı sevgi hürmet tesekkür

qsaw

qsaw

Üye
faydlı paylaşım :oke::tşk:

ozgur0909

Üye
Kardeşim c7'de yaptım hiç açılmama sorunu çözüldü.Açılınca güncelleme var dedi ama güncellemeyi de tamamlayamadan güncelleme başarısız dedi.Ben de son sürümü entegre olarak dışardan kendim yükledim.Bu sefer de açıldı ama ekranın ortasında yuvarlak dönüyor da dönüyor.Yüklüyor yani.Bi çözüm yolu bulan varsa.Lütfen

enezeguet

Üye
bana nokia müşteri hizmetlerinin yaptığı uyarı buydu başarılı bir şekilde hatasız şuan çalışmakta

Değerli Kullanıcımız,

Nokia Mağaza’da yaşanan durumun giderilmesi için aşağıdaki işlem adımlarını izlemenizi rica ederiz.

- Telefonunuzda istenmeyen bir bilgi kaybı olmaması için yedekleme yapılması gerekir. Yedekleme işlemini Nokia Suite programı vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz,
- Yedeklemeden sonra telefonunuzu *#7370# kodlaması ile formatlayınız,
- Formatlama sonrası telefon üzerinden veya tercihen Nokia Suite aracılığıyla Symbian Anna için yayımlanmış ek güncelleme olan 025.007 sürümünü yükleyiniz,
- Symbian Anna 1/2 , 2/2 ve Anna Servis Paketi yüklemelerini tamamlayınız,
- Bu güncellemeler tamamlandıktan sonra - bağlantısından Nokia Mağaza 3.16.036 sürümünü indirerek telefonunuza kurunuz.

Yukarıda belirtilen işlemler yapıldıktan sonra Nokia Store’da yaşanan durum devam ederse; bize tekrar ulaşmanızı rica ederiz.

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

madx

Üye
arkadaşlar bende n8 var. bir kaç güne kadar sorun yoktu bu gün baktım ovi store açılmıyordu. en son yüklediğim programı kaldırdım nokia search. (bilmiyorum bu programdan mı oldu.) ovi store ve ovi yazan uygulamaları kaldırdım telefondan arkadaşların önerdiği ovi programı indirdim yükledim. sorun yok şuan. emeği geçenlere tşk...

shedopaa

Üye
ins dedgn gibi olr

SuaT6027

SuaT6027

Üye
allah allah bu tarz sorunlar hala devam edıyo mu arkadaslar yaa ? konu hortlamıs resmen ta ne zamanlardan :D

35mustafa

35mustafa

Üye
link çalışmıyor

furkann20

furkann20

Üye
bende ovi store 3.30.012 var. Store'ye giriyorum sorunsuzca ama storeye girdikten sonra web sayfası açıyor ovi store indir diye. Ne yapmalıyım ? (lütfen flash at veya format at demeyin bunları biliyorum ama bıktım artık)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
betalabstan Qml store client symbian uygulamasını indir.

snrylmzzz

Üye
slm.alykm. arkadaşlar, benim nokia c7 telefonum var. bir hafta önce formatladın ( silerek fabrika ayarlarına döndüm) ondan sonra telfonum nokia markete girmemeye başladı. naptımsa olmadı. bu durumu nokia ya mail olarak bildirdim ve yardım istadim. ertesi gün nokia dan beni aradılar ve problemi sordular. onalra anlattım ve bana " pc me nokia pc suit i kurmamı ve oradan YAZILIM GÜNCELLEMELERİNİ açmamı ve yazılımı tekrar yükle memi sitediler. dediklerini yaptım. şimdi telefonum nokia ovi markete gimeye başladı.

bilalaaa

Üye
çok saolun arkadaşlar teşekkür ederim :D

mrdn_4747

mrdn_4747

Üye
linki yenileye bilirmisin

icakici

Üye
Linkler ölüüüü lutfen yenileyin

Murathatice123

Üye