Ovi Store Acilmiyor mu? Fix problem For C7/N8

Sponsorlu Bağlantılar

ByPotter

ByPotter

Üye
bravo:alkis

sercantapsin

sercantapsin

Üye
Bende açıldı ovi fakat download yapmıyor indir dediğim de hata diyor Neden dir ne yapmam lazım?

najanaja

najanaja

Üye
aynen indirme yapmuyo bu yaw. Demek ki neymiş bu yöntem sadece ovi yi açmak için indirme yapmak için deil onun için ayrı bi yöntem bulacaz gayrı. :d:

by_mecho

by_mecho

Üye
kardeşim emeğine sağlık peki bu yüklemeler telefonu yorarmı?

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
son dosya olan Notifications'ı yüklerken hata verip sonlanıyor..Ne yapmam gerek ?

haggar73

haggar73

Üye
Kardeşim ALLAH cc razı olsun, emeğine sağlık, hakkını helal et. Telefondan tamamen soğumuştum. yeni bir telefon almayı bile düşündüm. C7' de işe yaradı. Ovi açıldı iki gündür aramadığım foru kalmadı yeminle 24 saattir PC başıda çözmeye çalışıyordum. Uyku bile uyumadım. Harikasın kardeşim. Tekrar teşekkürler. ALLAH cc darına yetişsin inşaALLAH.:alkis:alkis:alkis:alkis

mhmtcbn06

Üye
gerçekten çalışıyor ben hard format attım işe yaradı beyler...

borenettin

Üye
ay şok saol yav nasıl buldun maşallah

mcrunner

mcrunner

Üye
6. adımda güncelleştirme hatası alıyorum nden hard format sonrası uyguladım :S

boyabatlı

boyabatlı

Üye
bazı dosyalar bozulmuş diyordum ama format atınca tekrar yükleniyor teşekkürler

boyabatlı

boyabatlı

Üye
aynen indirme yapmuyo bu yaw. Demek ki neymiş bu yöntem sadece ovi yi açmak için indirme yapmak için deil onun için ayrı bi yöntem bulacaz gayrı. :d:
hatayı buldum tekrar qt mobility yükle o zaman indiriyor fakat anlayamadığım birşey var qt ile çalışan programlarda en son yüklenemiyor diyor bende normal siteden indirip kuruyorum

----------Eklendi @ 21:41:10 ---------- Yazıldı @ 21:26:51 ----------

ben attım hard formatı sırayla yüklemeye başladım. Ovi store installer (sondan b.r önceki basamak) onu yüklerken beyaz bir ekran cıkıo birkaç dakka beklein dio. Bekledim yeşil çubuk dolmaya başladı en son daha tam bitmeden ovi store açıldı lütgen beklein dedi ama internete bağlanmadı. Bekledim bi kaç dakka ama bişi olmyınca kapattım ovi storeyi. Dier basamaktaki uygulamayı yükledim. Ama bişi değişmedi hala açınca lütfen beklein dio ama internete bağlanmıyor öylece bekliyor. Kaldırıp baştan da deneyemiyorum. Format atmaktan da bıktım artık. Nerde hata yaptğımı söyleyebilirmisiniz
kardeş bende senin gibi oldu Oviyi kapattım diğer 7 nolu uygulamayı yükledim işlem yaptı tel 10 dakka fakat çalışmadı sonra teli kapattım tekrar 7nolu işlemi yaptım dediği gibi 3 tane uygulayıda yükledi tekrar kapatıp açtım Ovi çalıştı sonra indirme hatası dedi ben o sırada youtobe indir programı indirdim maxicepten onu kurarken qtmobilty eksik dedi onu tekrar yükledim şimdi normal çalışıyor sadece qt uygulamalarını yüklemiyor harici indir yükle

----------Eklendi @ 21:45:18 ---------- Yazıldı @ 21:41:10 ----------

Ovi Store Acilmiyor mu? Fix problem For C7/N8
Arkadaslar!.Deneme sansim olmadi ancak yapilan yorumlarda 100% calistigi soylenmektedir.Artik herkes ovi store acilmama sorununda kolayca kurtulabilecektir.yapmamiz gerekenler:-Oncelikle telefona bir hard format atiyoruz.-Butun yuklemeler (asagidaki linkten indireceginiz rar dosyasi icindeki uygulamalar) C telefon hafizasina yuklenecektir.Simdi:1- setup launcher.sisx.2- setup cwrtcore.sis.3- setup qt.sis.4- setup qtwebkit.sis.5- setup qtmobility.sis.6- setup ovistore installer & wait until it finishing the installation.7- setup Notifications_Support_Package_Symbian3_v1.1.11106. sis.8-Bu adimda 10 dakika kadar bekleyiniz cihaziniza 3 adet uygulama yuklenecektir.9-Restart telefon..10- Ovi storeyi aciniz.. Lutfen yorumlarinizi yazinizi yaziniz..herkese kolay gelsin..umarim yararli olur.
işlem sonunda tekrar 5 nolu uygulamayı yüklemek gerekiyor istersen burada belirt indirme işlemi için yoksa indirme işleminde hata diyor

realplayer2

realplayer2

Üye
telefona veri sil ve geri yükle yaptım mağaza sosyal ağlar internet radyo çalışmaz olmuştu Ovi suit güncelleme yapamadı phoenexle flash attım mağaza felan çalıştı ancak installer olan uygulamalar yüklenmiyodu bu seferde sonra Ovi suitle denedim güncelleme yaptı şu an herşey tıkır tıkır çalışıyo zaten anna geldi sıkıntı tamamen bitti bence

boyabatlı

boyabatlı

Üye
telefona veri sil ve geri yükle yaptım mağaza sosyal ağlar internet radyo çalışmaz olmuştu Ovi suit güncelleme yapamadı phoenexle flash attım mağaza felan çalıştı ancak installer olan uygulamalar yüklenmiyodu bu seferde sonra Ovi suitle denedim güncelleme yaptı şu an herşey tıkır tıkır çalışıyo zaten anna geldi sıkıntı tamamen bitti bence
tıkır tıkır derken qt uygulamaları nasıl oluyor yüklemiyor ben annayı yükledim ondan sonra oldu eskiden bir sorun yoktu v14 hack çok güzeldi telefon çöktü bende telefona anna yazılımı attırdım v22 şimdi sorun ne anlamadım qt uygulamaları neden Ovi storeden yüklenmiyor birde windows 7de mi attın yazılımı ben atarken kapat diye yazı çıktı yazılım atarken bende daha sonra kapat diyen yere basınca telefon çöktü anna yazılımda yazı yazarken geriye doğru gelme tuşu çalışmıyor

realplayer2

realplayer2

Üye
hayır vistada Ovi suitle güncelleme yaptım ben ha yanlış anlaşılmasın 14.02yi tekrar yükleme yaptım anna felan diil bikaç kişide felan daha duydum windows7de felan Ovi güncellemesi sıkıntılı oluyomuş hatta hiç olmadığı bile oluyomuş vistada tam tekmil yaptım hatta sonra installer uygulama olan puppy talk i yükledim malum yüklemeye hazırlanıyor deyip ufak bi indirme yapıyo sonra yükleme tamamlanıyo diyo yükleme tamamlandı diyo sonra 13,02 mb lik indirme gerekiyo şimdi indir diyo evet diyosun 1/4.....4/4 bitiyo bu indirdiği 13,02lik öğe qt uygulamalarını otomatik indiriyo program bide qt uygulamalarının yüklenmesi için yüklü uygulamalarda nokia smart installer adm yüklü olması lazım dediğim gibi güncelleme yapılırsa mağaza sosyal radio qt sorunsuz çalışıyo tavsiyem yani

boyabatlı

boyabatlı

Üye
tamam işte önceki sürümde smart installer oluyordu ama şimdi indirmiyor harici yükleyim dedim bu seferde harici bileşen gibi hata veriyor anna hatalı önceki sürüm daha iyi

brhan

Üye
teşekkürler emeğine sağlık günlerce halledemedim 20 dk bile sürmedi sorun yok.....

haliloz95

Üye
ya arkadaşlar ben soft format attım telefona ovi çalışmaz oldu :S neden böyle oldu ve bunu yapsam sorun çözülür mü? hard format atmaya korkuyorum garanti gider beceremem diye. sizce servise versem yaparlarmı ? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

berk_e_58

Üye
Işiniz rast gelsin kardeşim elinize emeğinize sağlık sayenizde telefonculara gitmek zorunda kalmıyoruz..

sencan48

Üye
bendede ovi magaza annayı yukledikten sonra magaza ya yukleniyor yazısı cıkıp baglanmıo buun nedenin bilen var mı?

----------Eklendi @ 19:05:01 ---------- Yazıldı @ 18:02:30 ----------

çok tesekkurle bu paylaşımı harfiyen uyguladım ve ovi çalışıyor artuk:)

----------Eklendi @ 19:05:41 ---------- Yazıldı @ 19:05:01 ----------

çok tesekkurle bu paylaşımı harfiyen uyguladım ve ovi çalışıyor artuk:)

Üst Alt