Ovi Maps v3.06(587) - 21.02.2011 - Tam Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
Ovi Maps v3.06(587) - 21.02.2011 - Tam Sürüm
Ovi Maps v3.06(587) - 21.02.2011 Yeni Haritalarla kullanıma sunuldu. Beta değildir, released olmuştur.

Eski Haritalar : 00.02.41.123
Yeni Haritalar: 00.02.42.122

Türkiye Haritası :

Not : Daha önce yayınladığım v3.06 haritaları bu versiyona uyumlu değildir. Tekrar indirilmesi gerekmektedir. Yeni haritalar 06.02.2011 tarihlidir.

(v3.04) Sürümünden Farkları:

Bu sürümde Ovi Maps için birkaç önemli iyileştirmeler yaptık. Bunlar:

Yeni! Cihazınıza doğrudan sokak haritaları indirebilirsiniz! PC olmadan telefonunuza doğrudan Street Maps indirme sağlar ana menü (WiFi üzerinden) "Güncelleme" adı verilen yeni bir özellik! WiFi (örneğin Nokia 5230) olmayan telefonlarda çalışmaz unutmayın.
Yeni! Konumum ve Arama artık entegre. Bu sizin erişilmiş son harita görünümünü gösterecektir.
Yeni! Favoriler menüsünde Geri butonu
Yeni! Uzun süreli dokunma ile silme ve yeniden adlandırma işlevselliği eklendi
Yeni! İlk kullanım için (ilk kez 3.04> 3.06 yükseltirken) yeni harita verilerini karşıdan kullanıcı bilgilerini indirme
Yeni! harita araç kutusundaki transit hatlarının ayarları Geliştirilmiş davranışları
Yeni! Pusula kalibrasyon ipucu
Yeni! Tazelenmiş yer ayrıntıları bilgileri görüntüleme
Etkileşimli yakınlaştırmak için çoklu dokunma desteği (Sadece Symbian ^3 cihazlarda mevcuttur)
Görsel, ana menü ve simgeleri yenilendi
Metro, tramvay için toplu taşıma hatları ile yeni haritalar (yeni bir harita tabakası gibi) ve dünya çapında 80 + şehri içeriyor. Sadece Haritalarda iken Transit hatları gösteri işaretleyin,
Geliştirilmiş arama deneyimi - yerleri ve adresleri bulmak - ya da dünyanın herhangi bir yerinde - hızlı ve kolay. Arama kısmına kelimeleri girin yeterli. Şimdi öneriler ve nedemek istediği fonksiyonelliği eklendi,
Yer Paylaşımı – Bir arkadaşınıza SMS veya email olarak yerinizin koordinatlarını gönderebilirsiniz.
Herşey kontrolünüzde – Arkadaşlarınızla sosyal ağlarda paylaşım yapabilirsiniz. Geçmiş bilgilere bakıp daha önce bulunduğunuz yerlerin bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.
Canlı trafik akışı ile Yeni sürücü yardım modu - Sürücü tıkladıktan sonra, canlı trafik akışı ve daha fazla olan sürücü yardım modunda anında konumdaki trafik bilgilerine erişim ve yönlendirme. Sürüşe başladıktan sonra radarlar hakkında bilgi ekranı
Bulunduğunuz konumdaki detaylı bilgilere erişebilme
Trafik akışı: Sürücü modunda, trafik akışını renk düzeni ve düzen için bir dizi iyileştirme.

İndirme Linkleri :

Nokia N97, Nokia N97 mini, Nokia C6

Nokia X6, Nokia 5800XM, Nokia 5235, Nokia 5230 & Nokia 5230 Nuron

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: killlerman, dibap, HaqperesT ve 21 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
TeşekkürLer :oke:

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :oke:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hocam girişte Konumum, Arama, Etkinlikler ve L.planet simgeleri çıkmadı yanlışlık mı yaptım?
Paylaşım için teşekkürler

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
Hocam girişte Konumum, Arama, Etkinlikler ve L.planet simgeleri çıkmadı yanlışlık mı yaptım?
Paylaşım için teşekkürler

olmaması gerekli, ama zaten haritaları yeniden indireceğin için;

1. Hafıza kartındaki "cities" klasörünü sil.
2. Eğer favorilere eklediğin yerler varsa ovi ile senkronize et. yenisini kurunca geri alırsın
3. tlf daki ovi maps ı ve bileşenlerini kaldır.
4. tekrar kur, eğer wi-fi var ise telefonu pcye bağlamadan tüm harita, türkçe kadın sesi, sesli uyarıları tlf üzerinden güncelle.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Aliens hocam,
Yükleme yapmadan önce cities klasörünü silmiştim, Favoriler sekronize etmeden diğer sürümde kendiliğinden çıkıyor, Telefondaki ovi mapsi kaldırıp yüklemiştim, wifi ilede güncelledim. Ovi harita menüde Konumum, Arama, Etkinlikler ve L.planet simgeleri inatla çıkmıyor ama Harita simgesine tıkladığımda konumumu hemen buluyor, konumumu bulduğu harita menüsü üzerinden arama yapabiliyorum süper çalışıyor dün akşam denedim.
Tekrar emeğine sağlık ilgin için teşekkür ederim...

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
Aliens hocam,
Yükleme yapmadan önce cities klasörünü silmiştim, Favoriler sekronize etmeden diğer sürümde kendiliğinden çıkıyor, Telefondaki ovi mapsi kaldırıp yüklemiştim, wifi ilede güncelledim. Ovi harita menüde Konumum, Arama, Etkinlikler ve L.planet simgeleri inatla çıkmıyor ama Harita simgesine tıkladığımda konumumu hemen buluyor, konumumu bulduğu harita menüsü üzerinden arama yapabiliyorum süper çalışıyor dün akşam denedim.
Tekrar emeğine sağlık ilgin için teşekkür ederim...

detaylı bakmadım fakat, programı açtığında kullanıcı adınla giriş yaptığın zaman diğer seçeneklerde ekleniyor. Deneyip haber verirmisin?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
detaylı bakmadım fakat, programı açtığında kullanıcı adınla giriş yaptığın zaman diğer seçeneklerde ekleniyor. Deneyip haber verirmisin?

Evet kullanıcı adı ile oturum açtım ve hava durumuna girip çıktıktan sonra diğerleri eklendi.

Şuan Menü üzerinde;
Harita, Giriş, Favoriler, A.Sürme, Yürü, Güncelle, H.Durumu, Etklentiler, L.Planet, TripAdvisor ve Diğer seçenekler olmak üzere 11 adet simge çıktı. Eski versiyondaki Konumum ve Arama seçenekleri Harita adlı yeni bir seçenekle birleşmiş görünüyor.

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir sıkıntı yok yani tekrar eline sağlık ...

Birşey farkettim; Haritadan çıktıktan sonra çalışan program olmamasına rağmen wlan bağlantısını kesmiyor... beklememe rağmen wlan ekran üzerinde bağlı görünmeye devam ediyor...

hayırlı olsun, bir şekilde program kapandıktan birkaç saniye sonra kapatıyor. online olduğu için kapatırken bilgi aktarıyor olabilir..

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler eline sağlık :)

onur1301

Üye
hocam güncellemede daha yayınlanmamış ?

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
hocam güncellemede daha yayınlanmamış ?

kendi sayfasında 21.02.2011 tarihinde yayınlandığını oradan indirilebileceği söylensede,
daha atmamış olabilirler.

Bkz :

ozermercan

Üye
Linkler ölü. Bunları likte değilde siteye yükleseniz nasıl olur?

volkan1497

volkan1497

Üye
yükledim teşekürler ama program tel hafızasından 10 12 mb ımı yedi hafıza kartına kuramadım bunun bir çözümü yok mu?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
yükledim teşekürler ama program tel hafızasından 10 12 mb ımı yedi hafıza kartına kuramadım bunun bir çözümü yok mu?

Malasef hafıza kartına kurulmuyor, telefon hafızasında ise çok fazla farketmemesi gerekiyor kardeş önceki sürümü ve bileşenlerini kaldırmışmıydın.

ray20

Üye
e71 e olmaz mı bu?

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi

yüklemeden önce beta sürümü ve diğer maps bileşenlerini kaldırıp kurmayı dene.

--------------- Ekleme ---------------

e71 e olmaz mı bu?

aşağıdaki mesajdan anlaşılacağı gibi desteklemiyor.

Please note that S60 3rd Edition, FP1 or FP2 devices (non-touch) are not supported in this release.
Nokia E71 - S60 3rd Ed FP1

Daha detaylı bilgi için :

ibrahimibil

ibrahimibil

Üye
Hocam öncelikle tesekkurler ...bıse sorcam henuz sormadı ama bu ucretlı mı?

aliens

aliens

Üye
    Konu Sahibi
Hocam öncelikle tesekkurler ...bıse sorcam henuz sormadı ama bu ucretlı mı?

rica ederim.

hayır ücretli değil, fakat ilk bağlantıda konum bilgisine ulaşmak için bağlantı kurabiliyor, zaten onu da "Yer" menüsünden kapatabiliyorsun. forumda araştırırsan bulursun.

Üst Alt