Ovi Maps v.3.03 10wk01_b05 (E52,E55,E72, 6730c,6710 Nav) signed (bedava versiyonu) >>YENİ SINIRSIZ<<

Sponsorlu Bağlantılar

ceppy

Üye
teşekkürler kardeş n95 8gb de deniyorum

Indiana Jones

Üye
yüklenmiyor erşim yok hatası verdi

fromhellcasper

Üye
nokia n5730da denedim erisim hatası veriyor

emrah-35

emrah-35

Üye
N85 te de çalışmadı...

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
yüklenmiyor erşim yok hatası verdi

teşekkürler kardeş n95 8gb de deniyorum

nokia n5730da denedim erisim hatası veriyor

N85 te de çalışmadı...

ilk sayfa da bahsettim aslında ama yinede ilk sayfaya bakmayan arkadaşlar için tekrar ediyorum.

program şimdilik sadece E52, E72, E55, 6730 classic, ve 6710 Navigator için; bilginize...

mikrorganizma

Üye
n86 da şürüş modu çalışıyor yürüme modu için dil indiriyim mi diye soruyor istersen ilk sayfada belirt

suleyman-xx

Üye
lisans istiyor

okangoren

okangoren

Üye
Model: N97 RM-505
Yazılım sürümü: v 21.0.045 (şuan itibariyle en güncel)
Ovi maps sürümü: 3.01.09

Ücretsiz navigasyon içeren ve N97 ye yüklenebildiği söylenen "Ovi Haritalar-Ücretsiz navigasyon özelliğiyle birlikte 3.3" (246) nasıl yüklenebilir. Telefondan güncelle seçeneği hata veriyor. Ovi suite hata veriyor, nokia pc suite hata veriyor. (çevirimiçi sertifika kontrolü kapalı veya açık denedim. Uygulama yükleme ayarlarında Tümünü yükle seçeneği açık.) Telefondan güncellemek istediğimde tam olarak yazdığı şu:
"Güncelleme başarısız.
Güncelleme geçmişini göster.
Tamam"

Paylaşılan dosyayı ovi suite ile yüklemeye çalışınca tam yüklemeye başlayacakken erişim yok hatası veriyor ve PC ekranında "Uygulamayı ... cihazınıza yükleme izniniz yok." diyor. Sanırım lisans problemi gibi birşey.

Yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Model: N97 RM-505
Yazılım sürümü: v 21.0.045 (şuan itibariyle en güncel)
Ovi maps sürümü: 3.01.09

Ücretsiz navigasyon içeren ve N97 ye yüklenebildiği söylenen "Ovi Haritalar-Ücretsiz navigasyon özelliğiyle birlikte 3.3" (246) nasıl yüklenebilir. Telefondan güncelle seçeneği hata veriyor. Ovi suite hata veriyor, nokia pc suite hata veriyor. (çevirimiçi sertifika kontrolü kapalı veya açık denedim. Uygulama yükleme ayarlarında Tümünü yükle seçeneği açık.) Telefondan güncellemek istediğimde tam olarak yazdığı şu:
"Güncelleme başarısız.
Güncelleme geçmişini göster.
Tamam"

Paylaşılan dosyayı ovi suite ile yüklemeye çalışınca tam yüklemeye başlayacakken erişim yok hatası veriyor ve PC ekranında "Uygulamayı ... cihazınıza yükleme izniniz yok." diyor. Sanırım lisans problemi gibi birşey.

Yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum.

yazılımın en son sürüm aslında bu son güncelleme ile Ovi Maps 3.03 te icinde olması gerekiyordu. Eski Ovi Maps 3.01 i kaldırabiliyorsan eger kaldır, oyle bir dene yuklemeyi, program icin direk link vereyim ayrıca bunu bir dene
kolay gelsin.

okangoren

okangoren

Üye
yazılımın en son sürüm aslında bu son güncelleme ile Ovi Maps 3.03 te icinde olması gerekiyordu. Eski Ovi Maps 3.01 i kaldırabiliyorsan eger kaldır, oyle bir dene yuklemeyi, program icin direk link vereyim ayrıca bunu bir dene
kolay gelsin.
zeyunal,
Gayet mantıklı aslında yazdıkların. Düşünemedim.
Evet. Ovi maps ve nokia maps yüklüymüş. (ikisi birden) ikisini de kaldırdım ve yükledim. şimdilik problem yok gibi. aklına sağlık...
Tşk.

spammers

Üye
hiçbiryerde e71 yazmıyor menülerde bile e70o var e71 yok noluyor bu telefon u niye gözen cıkardınız la

nokian85

Üye
n85 olurmu arkadaşlar

illegend66

illegend66

Üye
N79a uymuyor biran önce çıkarsalar yaw

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
hiçbiryerde e71 yazmıyor menülerde bile e70o var e71 yok noluyor bu telefon u niye gözen cıkardınız la

aslında e71 icin baya bir ceşitli içerik var, aşagı yukarı tüm navigasyon programlarıyla uyumlu olması da cabası.

n85 olurmu arkadaşlar

malesef ilk mesajda ve konu başlıgında da belirttigim gibi uyumsuz.

N79a uymuyor biran önce çıkarsalar yaw

umarım çıkar ama zannetmiyorum, cunku sadece burada yayınlanan telefonlar Garmin Mobile XT, Sygic McGuider Mobile , Navigator, ve TomTom Mobile ile uyumsuzlar listesinde. Yani hiçbiri ile uyumlu degil, düzgün çalışmıyorlar. Muhtemelen bu yuzden çıkartılmış bir içerik olarak görüyorum. Bu sadece benim tahminim, ve Nokia nın orjinal forumlarında da belirtilenler bunlar. Bakalım nokia ilerleyen günlerde yeni modeller ekleyecekmi birlikte görecegiz. herkese kolay gelsin.

Onemore

Üye
hepsi için çıkacak

karshiyakali

karshiyakali

Üye
e 71 de de olmuyor arkadaşlar

bluewolf80tr

Üye
zaten nokianın kendi sitesinde var hangi modellere uyum sağladığı yok erişim hatası filan veriyor yok kurulmuyor diyeceğinize nokianın ovi maps sitesine girip oradan kontrol ederseniz telefoununuzun uyumluluğunu telefonunuzun sağlığı açısından daha yararlı olacağına inanıyorum en azından bu programı buraya koyan arkadaşa bu gereksiz soruları sormayarak yardımcı olacağınızı düşünüyorum

aa-tolga

aa-tolga

Üye
5800 da haritaları map loader ile indirdim ve kurdum ama ISPARTA detaylı cıkmıyor.Ben de 6220 c var onda haritaları güncelledim Isparta tamam .

Buraya türkiye hariitası için Cİties klasörünüde koysanız...

Üst Alt