Over Clock - Telefonunuzu 800 MHz'ye kadar Overclocklayın

Sponsorlu Bağlantılar

Legendary_484

Legendary_484

Üye
ya varya ne saf halkımız var ya :D ulan demek ki telefonu satarken overclock yaptım 800 mhz işlemci var desek yicenız :D

Silinen Üye 321934

Silinen Üye 321934

Kapalı Hesap
teşekkürler hissedilir bir şekilde hızlandı n97 kullanıyorum kademe kademe 750 ye kadar çıktım uygulamalar fotoğraflar daha hızlı açılır oldu

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Lan biz bilgisayarda overclock yapmaya korkuyoruz, adamların yazdığı cevaba bak:

teşekkürler hissedilir bir şekilde hızlandı n97 kullanıyorum kademe kademe 750 ye kadar çıktım uygulamalar fotoğraflar daha hızlı açılır oldu

Bilgisayarda 2.4 Ghz'den 3.2'ye çıkarmak bir rekorken, telefonda 434 mhz'den 800'e çıkarmak normal karşılanıyor :d: :kop:

Legendary_484

Legendary_484

Üye
Lan biz bilgisayarda overclock yapmaya korkuyoruz, adamların yazdığı cevaba bak:

Bilgisayarda 2.4 Ghz'den 3.2'ye çıkarmak bir rekorken, telefonda 434 mhz'den 800'e çıkarmak normal karşılanıyor :d: :kop:

:) aynen düşünsene gerçek olduğunu arka kapağa kocaman bi fan takardık :kop:

Avunyali

Üye
fazla hızlanma olmadı bir tek menü geçişleri hızlandı oyun demeyeceğim şimdi

meydey85

Üye
üstat ben uygulamayı kurdum ama uygulamalar da hiç simgesi dahi çıkmadı.ayarlardan uygulama yöneticisine bakıyorum program kurulu gözüküyor bunun çalışma prensibi kendi başına mı iş yapıyor anlayamadım

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Şeytan diyor konunun kilitlenmesini iste :hmmm

sasasahamza

Üye
ya arkadaşlar yükledim ben c7 mi yüklendi ama heralde pisikolojik olarak hızlandı yaw oyunlar halen yawaşşş

The Patriot

The Patriot

Üye
Teşekkürler, umarım sorun çıkmaz.

metalersin

Üye
Ben 5800 da kullandım 800mhz + speedygo telefon yarım saat içinde yandı ;)

major38

major38

Üye
Ben riske atmayayım telefonu :naughty:

black_man

black_man

Üye
hiç bi işe yaramıyor arkadaşlar denendi ve olumsuz sonuç, yaptığı tek şey tema efekti açıksa onu kapatıyor o kadar.

Avunyali

Üye
Telefona Direk 800 MHZ e Getirdiğiniz Zaman Patlamaz Bunu da Söyleyeyim .. Maksimum İşlemci Sayısına Çıkar. Yani Zorlayabileceği İŞlemci Sayısına KAdar Direk 800 Mhz e Alınca Birşey OLmaz Yani

muzo52

muzo52

Üye
selam herkeze olumlu 5800 bende denedim şuan 700 mhz de sanki 650 tam ayar gibiydi..olsun baya fark etti...korkanlar oluyormuş dicem şudur bu bir hastalık ya orjinalde kullanın cihazınızı yada bu işlerle uğraşıyorsanızda korkarak deyil eğlenerek..canınızdan değerlimi cep niye canınızı sıkarsınız denerseniz bilginiz artar yok korkunun acele faydası varsa korkun..kısacası keyfinize bakın hobi olarak bakın, sıkmayın canınızı cepe zarar gelecek diye... kızmayın bana sadece bizden değerli deyil dünya malı.bir kabahat işledimse af,ola

---------- Eklendi @ 19:32:27 ---------- Yazıldı @ 19:23:43 ----------

selam tekrar gene ben 5800 için 650mhz daha uygun gibi geldi bana ben teli programı yüklerken 600+650 olarak ayarladım yani şuan 650 mhzde gayet rahat çalışıyor..

neşter1461

neşter1461

Üye
Nokıanın Allah cezasını versin.Bu telefonum da bundan önceki telefonum da kendini sürekli resetliyordu.Günde en az 30 defa.çözüm bulunamadı.Garantiye de yolladım anca yazılım atıp yolladılar.nokıadan nefret ediyorum.bir 3210-3310 gibi dayanıklı telefon üretemedi.çağa ayak uyduramadı.nokıyı kurtaran geçmişi.

muzo52

muzo52

Üye
selam malisef bende neşter kullanıcısı gibi nefret ettim açıkcası bu markadan.6 ayda daha telefonu yeni yeni rayına soktum..demem şudur kafayı yiyecekseniz bu markayla uğraşın.yok sadece kullanırım diyorsanız sorun yok o zamanda çok yüksek paralar ödeyipte almaya değmez derim...bu benim görüşümdür ceple uğraştığım kadar iş yapsaydım zengindim valla

---------- Eklendi @ 14:49:12 ---------- Yazıldı @ 14:44:28 ----------

bi ekleme daha yabilirim 5800 sanki ayarlı saatli bomba gibi garantisi bitiminin haftasıymıydı neydi şarz devresi yandi 100 tl ye patladı bana

---------- Eklendi @ 14:50:27 ---------- Yazıldı @ 14:49:12 ----------

düzeltme şarz entegresiymiş normal telcide yaptırdım

Üst Alt