Over Clock - Telefonunuzu 800 MHz'ye kadar Overclocklayın

Sponsorlu Bağlantılar

dj_citax

Üye
güvenlik nedeniyle yüklenemez diyo ya c5-03 hacksiz tel

EniquE

EniquE

Üye
Yemiyo Kardeş Patlar Felan :kop: Ama Yinede Sağol Eline Sağlık :tşk:

miZah

Üye
c5-03 hackli tel yükledim. Deneyeceğim bakalım işe yararsa yorum yaparım. :)

ilkerbjk

ilkerbjk

Üye
suan tel.e yukledm ama gozkmuyor neden..? C6.00

dede147

dede147

Üye
c6 00 güvenilir olmadığı için yüklemedi

__HassaN__

__HassaN__

Üye
N97ye kurdum kurarken isrediginz hizi soruyor ben 700 sectm speedygo ile hiz olctum 489 ckti kurmadan once 370-390 fln ckyodu.. Snki hizlndi gibi..:)) teskkrler

BaranASYA

BaranASYA

Üye
5800'da 800 yaptim yaparkende 3,5 atti .d hizlandi saolasin .d

erdoqan7

Üye
c6-00 deneyen varmı telefon elimizde kalmasn arkdaslar cok ısınıp patlayabilir

Joker.

Joker.

Üye
speedy go da öncd 397 idi sonr a 750 yaptım sonuç 767 şaşırdım

CryuS

CryuS

Üye
Arkadaşlar.Ben c5-03'ü alalı 1 ay olmadı bu işlemi yapsam telefon patlasa garanti alırmı almadı diyelim ne kadar para vermem gerekir yeniden kullanmak için.

samedboy

samedboy

Üye
Kardeşim ben 5800da 700 de kurdum belirgin şekilde telefon hızlandı videolari açmadan önce yükleniyordu şimdi tıkladığım an açıyor emeğine sağlık teşekkürler.

Fa_Ni

Fa_Ni

Üye
nokia nın işlemcileri overclock olmuyor kendinizi kandırmayın :nono:

m.murat.95

m.murat.95

Üye
ben sadece 750 yi seçtim, pek fark hissedemedim sanki

----------Eklendi @ 20:59:57 ---------- Yazıldı @ 20:59:30 ----------

ben sadece 750 yi seçtim ama pek fark yok sanki

Fa_Ni

Fa_Ni

Üye
ben sadece 750 yi seçtim, pek fark hissedemedim sanki

----------Eklendi @ 20:59:57 ---------- Yazıldı @ 20:59:30 ----------

ben sadece 750 yi seçtim ama pek fark yok sanki

arm serisi bu işlemciler arm11 galiba overlock olmuyor kendinizi kandırmayın elinzde kalır telefon

duzelb

Üye
N97ye kurdum kurarken isrediginz hizi soruyor ben 700 sectm speedygo ile hiz olctum 489 ckti kurmadan once 370-390 fln ckyodu.. Snki hizlndi gibi..:)) teskkrler
:islik n97 ye yükledim, yüklerken 800 ü seçtim telefon gayet başarılı yalnız, telefon görüşmesinden sonra batarya kısmında ısınma başladı, ve 5 dk bataryada % 3 'lük değişim meydana geldi. :hmmm, birde düşük hızda deneyeceğim bakalım ne olacak :tşk:

jerich

Üye
bu konu neden kapatılmıyor veya çöpe taşınmıyor merak ediyorum doğrusu. 5800 için 800 mhz işlemci hızı mümkün değildir ayrıca gereklide değildir. ofw performansını beğenmiyorsanız, performanslı çalışan bir cfw kullanabilirsiniz(tabi yanınızda sürekli şarj cihazı taşımaktan rahatsız olmuyorsanız.gerçekten performanslı cfw'lerde batarya ömrü fark edilir biçimde kısalıyor )
[COLOR=#fafafa !important]

[/COLOR]​

deathlich

Üye
deneyenler yazabilirmi bnd denicem x6 ya uçarmı sizce??

asim1994

Üye
satio mu 800 yaptım oyunlarda en küçük bi kasma bile yok uçuyo :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
bu konu neden kapatılmıyor veya çöpe taşınmıyor merak ediyorum doğrusu. 5800 için 800 mhz işlemci hızı mümkün değildir ayrıca gereklide değildir.

Bu konunun kapanmamasının sebebi:

Kardeşim ben 5800da 700 de kurdum belirgin şekilde telefon hızlandı videolari açmadan önce yükleniyordu şimdi tıkladığım an açıyor emeğine sağlık teşekkürler.

:islik n97 ye yükledim, yüklerken 800 ü seçtim telefon gayet başarılı yalnız, telefon görüşmesinden sonra batarya kısmında ısınma başladı, ve 5 dk bataryada % 3 'lük değişim meydana geldi. :hmmm, birde düşük hızda deneyeceğim bakalım ne olacak :tşk:

satio mu 800 yaptım oyunlarda en küçük bi kasma bile yok uçuyo :D

İnsanlar psikolojikmen etkileniyorlar.

Üst Alt