otomatik kilit

Sponsorlu Bağlantılar

aidata74

Üye
    Konu Sahibi
otomatik kilit
arkadaşlar s60v5 için yakınlık sensörüyle otomatik kilit buldum nette ama nasıl sertifikalayacagız yardım edinde yapalım su işi şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Secret26, tamerkek, handsome_10 ve 11 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.sertifika işini sitemizde opda diye arayıp halledebilirsin.

HackerCelik

HackerCelik

Üye
teşekkürler arkadaşım çok güzel bi uygulama çok hoşuma gitti :oke:

aidata74

Üye
    Konu Sahibi
yakınlık sensörü kapatılınca yani kılıfa ya da cebe girince otomatik tuş kilidi ben daha sertifikalayıp acamadım

--------------- Ekleme ---------------

ewet arkadaşlar çok güzel çalişiyor tavsiye ederim

mcnpl4

mcnpl4

Üye
tşkkrler kardeş.m çalışıo ama yatay modda olmuo nieyse:(

ruzgar515

ruzgar515

Üye
tşkler

yasin054

yasin054

Üye
Arkadaşlar bu programı indirdim yaklaşık 1 hafta kullandım gerçekten işini yapan bir program .Anladıgım kadarı ile ön kameranın özelligini kullanıyor kameranın önüne parmak koyunca tuşları kilitliyor.Telefonu kılıfına koyunca da kilitliyor.Ama hep açık olmak zorunda olduğu için şarjı bir günde bitiriyor.5800 da

anectodist

anectodist

Üye
Arkadaşlar bu programı indirdim yaklaşık 1 hafta kullandım gerçekten işini yapan bir program .Anladıgım kadarı ile ön kameranın özelligini kullanıyor kameranın önüne parmak koyunca tuşları kilitliyor.Telefonu kılıfına koyunca da kilitliyor.Ama hep açık olmak zorunda olduğu için şarjı bir günde bitiriyor.5800 da
o kamerayla deil sensöele ilgili bişey|-)

dnzgshakan

dnzgshakan

Üye
bu uygulama kameranın yanındaki sensörlerle çalışıyor kamera ile bir ilgisi yoktur uygulama için teşekkürler... 5800 denendi düzgün çalışıyor.

ali.oren

ali.oren

Üye
5230 da calisti kardesim cok sagol
onde kameram yok nasil calisti anlamadim cok ilginc:d:

ezop1218

Üye
yha bende sertifika hatası diyor yardım benimki 5800 ?????? ve bide beer programında açınca yazı çıkıyor okadar ??? =( çoğu uygulamayı açmıyor ? yardım ederseniz sewinirim =)

-efşan

-efşan

Üye
bu uygulama kameranın yanındaki sensörlerle çalışıyor kamera ile bir ilgisi yoktur uygulama için teşekkürler... 5800 denendi düzgün çalışıyor.
aynen kardeşim kamerayla alakalı değil sensörle alakalı

oructurkay

Üye
arkadaşım şu sertifika olayı nası oluyo?ben baya yabancıyım şu işe yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler:)

logosin

logosin

Üye
arkadaslar ben opada sertifa kayıtı yapmadı 3 kere denedim ama olmadı sertifaka yapan yapan varsa bi yardımcı olsun .....!!!:ağlarım:

caglet

caglet

Üye
Pek lazım değil ama arada işe yarıyor.. Sağol

enjoyman

enjoyman

Üye
kesinlikle kamerayla bir ilgisi yok onun yanında iki tane kamera gibi birşey varya hani onlar yakınlık sensörleri onlarla çalışıyor hatta bunu şöyle deneyin program kapalıyken tutup bir yeri arayın kulağınıza koyun ışıklar ve tuşlar kapanır geri çekin açılır :)

----------Eklendi @ 03:57:44 ---------- Yazıldı @ 03:55:59 ----------

ve ayrıca yaklaşık 4 aydır kullanıyorum arada yanlışlıkla özellikle başka birinin eliyle kilitlensede :) süper gerçekten zamanla alışırsniz tuş kilidini unutursunuz :)

pctg

pctg

Üye
teşekkürler çok güzel bir uygulama

biricigim26

biricigim26

Üye
Teşekkürler

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
sertifika sorunu için installserver.exe dosyasını c:/sys/bin içine import edin tüm unsigned uygulamaları yükle:alkissonsuza kadar...

Üst Alt