Haber OTG Artık Mümkün

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Devamını bekleriz, haber için teşekkürler.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Aslında şimdiki akıllı telefonlara monitör ve klavye bağlayınca bilgisayar gibi kullanılması lazım. Mesela 1520'de 2.2 Ghz işlemci, 2 Gb Ram, 32+64 Gb harddisk, wifi, bluetooth, nfc vs. Resmen orta ayar bir bilgisayar kasası gibi.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve emz
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Aslında şimdiki akıllı telefonlara monitör ve klavye bağlayınca bilgisayar gibi kullanılması lazım. Mesela 1520'de 2.2 Ghz işlemci, 2 Gb Ram, 32+64 Gb harddisk, wifi, bluetooth, nfc vs. Resmen orta ayar bir bilgisayar kasası gibi.
Buna müsade edip bilgisayar piyasasına zarar vermezler.

dakamon

dakamon

Üye

Şimdi sen o telefona monitor bağladığın an telefon kasım kasılır. Ayrıca pili de çabuk biter. Şu an ki amiral gemi telefonların işlemci performansı olarak evet bilgisayar klasında ama gpu yani grafik işlemcileri 5 inç 6 inç ekranlar için çok iyi ama 22 inç monitöre yetmez diye düşünüyorum. Masaüstünü çalıştırır rahatlıkla ama oyun oynatmaz, oynatır belki ama eski oyunları basit oyunları.

YkPkY

YkPkY

Üye
Şimdi sen o telefona monitor bağladığın an telefon kasım kasılır. Ayrıca pili de çabuk biter. Şu an ki amiral gemi telefonların işlemci performansı olarak evet bilgisayar klasında ama gpu yani grafik işlemcileri 5 inç 6 inç ekranlar için çok iyi ama 22 inç monitöre yetmez diye düşünüyorum. Masaüstünü çalıştırır rahatlıkla ama oyun oynatmaz, oynatır belki ama eski oyunları basit oyunları.

Vallaha ben hem e6 ve e7 ile 82" lcdime bağlayıp deli gibi angry birds oynuyordum.600wattlık ses sistemini açıyordum,çok komik oluyordu.256 ram vardı düşünün.bide usbisine kablosuz mause bağlıyordum,anca o zaman takılmaya başlıyordu.mausela oynaması daha rahat oluyordu oturduğum yerden.bunda niye olmasın.çok saçma

• Beğen
Tepkiler: csH
YkPkY

YkPkY

Üye
Daha bitmedi
Kablosuz klavye mause bağlayıp televizyondan internete girip youtubeden film izliyordum.
Yaaa

YkPkY

YkPkY

Üye
Güzel cihazlardı işte ama yazılım cortu çekti

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Çok işlev yapması lazım monitörlere daha basit bağlanması lazım oyun kumandası kamera vs gibi yani her şey basite inmeli

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Hdd'ye başka bi usbdenn güç vererek otg ile denedim ama n8 görmemişti.wp için ne olur bilemiyorum.ama görünüşe göre destek verilecek gibi.tabi microsoft otg desteğini açarsa şimdilik ninko ile idare edecez

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi

Monitör boyutu ile çözünürlük doğru orantılı değildir. Şuanda 1080p'yi baz alırsak isterse 55" olsun Lumia 1520 ve 930 altından kalabilecek güçte.

---------------------------

Buna ek olarak OTG desteğinin tüm cihazlar için Windows 10'dan önce pek mümkün olacağını düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01 ve oznkrts
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
1520'ye ekran bağlamaya ne gerek varki zaten N8'imi arkadaşıma sattım şimdi 1020 kullanıyorum.arada görmeye gidiyorum Adamlar yıllaar yıllar önce yapmışlar biz hala Win10 ile gelecek diye bekleyip duralım.Adalet mi bu...
Bu ninko'nun otg'li usb kablosu varmış.satın alabileceğim bi yer varmı

nigzes1907

nigzes1907

Üye
Hayalet gördüm yine kim hortlattı bu konuyu

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Konuyu kapsamlı ve genel OTG desteği gelene kadar askıya alıyorum.
Update2 güncellemesiyle veya en geç Windows 10 Mobile güncellemesiyle gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.
Geldiğinde, bu konuya tekrar döneriz.

:locked:

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01 ve Esendağlı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt