Haber OTG Artık Mümkün

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
OTG Artık Mümkün
NinkoTech adlı firmanın yayınlandığı uygulama ile bu firmaya ait USB Stickleri OTG desteğini aktif olarak kullanılabilmekte. Firma şuan için sadece kendi ürünlerine destek sunuyor. Uygulamaya girildiğinde cihaza ait sürücüleri telefonunuza yükleyebilir, içerisindeki dahili dosya yöneticisi ile verilerine erişebilirsiniz.

Uygulamaya erişim için;

Firmaya ait site için;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

#OTG #Destegi #Ninko #WindowsPhone

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61, maydinmaydin, dark_13 ve 2 diğerleri

ErenMSC

Üye
Haber için :tşk: Yalnız kendi ürünü olması kötü :/

serinaga

serinaga

Üye
Teşekkürler haber için, en azından başlangıç için çok iyi, en azından OTG yolu görünmüş oldu ...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler haber için, en azından başlangıç için çok iyi, en azından OTG yolu görünmüş oldu ...
Aynen,bunu N8 kullanırken ne kadar da sorunsuzca yapıyorduk, haber içinde teşekkürler ayrıca.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Şu ''Tek el''cilik kadar lanet bir şey yok bence. Bir hizmet vereceksin belki ücretsiz belki ücretli neden illa ben duygusu? Başlığı görünce yaşanan sevinç konuya girince yaşanan hüzün :( bu arada @Mr.H bu adım 8.1'in OTG'ye müsait olduğunu gösterir değilmi? yani yaygınlaşabilir?

• Beğen
Tepkiler: sefaturut
Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Şu ''Tek el''cilik kadar lanet bir şey yok bence. Bir hizmet vereceksin belki ücretsiz belki ücretli neden illa ben duygusu? Başlığı görünce yaşanan sevinç konuya girince yaşanan hüzün :( bu arada @Mr.H bu adım 8.1'in OTG'ye müsait olduğunu gösterir değilmi? yani yaygınlaşabilir?
OTG yanlış hatırlamıyorsam son anda çıkarıldı gibi bir haber vs. yapıldı ama şuanda onun detayını tam hatırlamıyorum. Sistemde normalde destek gelecekti evet,bu uygulamada bir şekilde kendi Usb Stickleri için kullanabiliyor. Benim tahminim yakında tüm cihazlara destek sağlayacak bir uygulama çıkacağı yönünde,bu firma olmazda başka bir geliştirici olur.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
siyahsancak

siyahsancak

Üye
otg nedirotg nedir onu anlamadımm

dakamon

dakamon

Üye
otg nedirotg nedir onu anlamadımm
Bir ara kablosuyla telefona flash bellek bağlayabilme.
@papakudioflu demiştiki 630 da usb ayarları gelmiş belki o ayarlar sayesinde herhangi bir otg de kullanılabilir.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bir ara kablosuyla telefona flash bellek bağlayabilme.
@papakudioflu demiştiki 630 da usb ayarları gelmiş belki o ayarlar sayesinde herhangi bir otg de kullanılabilir.
Şu anda dışarıdayım akşama doğru test ederim. Belki de Lumia 630 ve Dosyalar uygulaması buna izin veriyordur.

• Beğen
YkPkY

YkPkY

Üye
Otgyi denedim 920 de.uygulama sadece kendi flash sürücüsünü istiyor.yani evrensel değil.

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

fk555897

fk555897

Üye
Gecikmiş ama gelmesi güzel olmuş.

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
:tşk:

dark_13

Üye
teşekkürler

braayn

braayn

Üye
bu marka usb bulabilir miyiz bi araştırayım bakalım..

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Ninko adlı bellek markası arka planda Pudince LLC firmasının bir kolu. Pudince LLC firması da ayrıca Microsoft'un bir iş ortağı.

Ninko+WP uygulaması büyük olasılık ile özel olarak geliştirilen bir uygulama ve bundan dolayı bu özellik bir süre Pudince LLC firmasına özel olacak gibi duruyor.

2. kısım kişisel bir tahmindir.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
dakamon

dakamon

Üye
Ninko adlı bellek markası arka planda Pudince LLC firmasının bir kolu. Pudince LLC firması da ayrıca Microsoft'un bir iş ortağı.

Ninko+WP uygulaması büyük olasılık ile özel olarak geliştirilen bir uygulama ve bundan dolayı bu özellik bir süre Pudince LLC firmasına özel olacak gibi duruyor.

Bence böyle bir uygulama ile bu destek verilebiliyorsa bu uygulamanın altyapısındaki kodlamayı öğrenen biri bunu sandisk toshiba ve diğer markaların flash belleklerine de uyarlayan uygulamayı yapabilir kanımca.

TurboCall

TurboCall

Üye

bari 2. kısım yazısını büyük yazda insanlar kanmasın.

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Bence böyle bir uygulama ile bu destek verilebiliyorsa bu uygulamanın altyapısındaki kodlamayı öğrenen biri bunu sandisk toshiba ve diğer markaların flash belleklerine de uyarlayan uygulamayı yapabilir kanımca.
Olayın ana noktası orası aslında. Eğer Microsoft ile bir özel çalışma varsa Microsoft dışında veya bu firma dışında(farklı markalar için) kullanıma sunulması zor gibi. Tabii temennimiz biran evvel gelmesi :)

-----
bari 2. kısım yazısını büyük yazda insanlar kanmasın.
Alt kısımdaki o küçük yazı olmadan da zaten mesajın kişisel bir görüş içerdiği anlaşılıyor ancak bazı kullanıcılar bu küçük ayrıntıyı fark edemezlerse diye not düşülmüştür.

kursat99

kursat99

Üye
Peki biraz ağır olabilir ama OTG ile hard disk bağlayabilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt