Orjinal ve Yan Sanayi Telefon Bataryalari (Fotoğraf Slaytı)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ufak Tefek Karşılaştırma Şeysinde Ekleyeyim Dedim İnşallah Faydası Olur

• Beğen
Tepkiler: Buğra, sinan yüksel ve MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Abi işin acı tarafı orijinal bataryalar ölü bu yüzden maxpoint gmc marka gibi kaliteli yan sanayi ürünler kullanmak daha mantıklı. Orijinal batarya 5 sene rafta beklemiş takıyorsun 1 sene zor gidiyor .

• Beğen
Tepkiler: sinan yüksel, DeV/AsA ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Abi işin acı tarafı orijinal bataryalar ölü bu yüzden maxpoint gmc marka gibi kaliteli yan sanayi ürünler kullanmak daha mantıklı. Orijinal batarya 5 sene rafta beklemiş takıyorsun 1 sene zor gidiyor .
Şans Bence.Bak Fotolardaki Kırmızı Bataryayı Zamanında 808 e Takıp 3 Saat Güneşin Altında Fotoğraf Çektirip Şarj Ettim Banamısın Demedi :D Orjinal Batarya İle Yapsam Belkide Şişerdi yada Kalite Kalite Değişiyorlar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Orijinal batarya aldım 1 sene zor gitti .15 liraydı . 12,5 liraya maxpoint aldım tam 2 sene oldu . Nokia'nın orijinal bataryalarından yeni üretim haberi gelinceye kadar uzak durun

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orijinal batarya aldım 1 sene zor gitti .15 liraydı . 12,5 liraya maxpoint aldım tam 2 sene oldu . Nokia'nın orijinal bataryalarından yeni üretim haberi gelinceye kadar uzak durun
Yeni Üretim Mi Bilmem Ama Sorun Olduğu Kesin.Hele Samsunglar Canına Okuyor

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Asıl mevzu şu ömrü bitiyor bataryanın üretim tarihi 2014 olsa bile 4 sene kutuda durmuş zaten . 1 sene sen kullanıyorsun sonra çöp

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Asıl mevzu şu ömrü bitiyor bataryanın üretim tarihi 2014 olsa bile 4 sene kutuda durmuş zaten . 1 sene sen kullanıyorsun sonra çöp
Kutuda Bişey Olmaz Zannetmiyorum Zaten Fabrikadan 1 0 Ölü Geliyor Dünyaya :D

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bana katılman için bir tuşlu telefon bulmanız lazım . Bl-5c veya 4c orijinal bataryayı n11 den alıp bir sene kullanıp çöp olmasını beklemen lazım ya da bu konuya bataryalar kullanılmazsa ömrü biter mi diye araştırmak lazım .

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bana katılman için bir tuşlu telefon bulmanız lazım . Bl-5c veya 4c orijinal bataryayı n11 den alıp bir sene kullanıp çöp olmasını beklemen lazım ya da bu konuya bataryalar kullanılmazsa ömrü biter mi diye araştırmak lazım .
808 in Bataryası Var Elimde 5 6 Yıl Önce Aldım 2 3 Kere Sıfırlayıp Şarj Etmişimdir Halen Dahada Duruyor Kıyıda.Denerim Ama Telefon Yok :D

• Beğen
Üst Alt