Orjinal Çin Malı Telefon Modelleri (Bunların dışında ürün almayın)

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba

Aşağıda belirttiğim modeller, markaların resmi sitelerinde duyurduğu modellerdir. Bunların dışında kalan modeller taklittir. Lütfen bu modeller arasında seçim yapın. Ayrıca resmi sitelerin adreslerini de veriyorum

Anycool:

1. T808
2. T818
3. T828
4. T618
5. T628
6. D58+
7. D66
8. D68
9. DL66
10. F818
11. F838
12. GC338
13. GC668
14. GC669
15. GC558
16. GC666
17. GC778
18. GC779
19. I929
20. I939
21. V866
22. V868
23. V876
24. K88

Trident:

1. MB330
2. MB770
3. MB800
4. MB880
5. MB880T
6. MB828T
7. MB888T
8. MB330T
9. MB550T
10. MB1100
11. MB1300
12. E71
13. CT77
14. THL

Orite:

1. ME-2
2. MS-2
3. T808
4. KN-A75

Daymobile:

1. B889
2. D30
3. D31
4. T808
5. T828
6. F888
7. T618
8. N99i
9. E71 ------------ JAVA
10. E88 ------------ JAVA
11. M100 - Kol saatli cep telefonu
12. M810 - Kol saatli cep telefonu

My Phone:

1. M100
2. M101
3. M500
4. M880
5. M61
6. T828

Verson:

1. VX99 ------------- JAVA
2. VX35
3. VX880
4. VX88 Gold
5. VX22
6. VX45

İyi Forumlar...

• Beğen
Tepkiler: giugiaro197, togaman, ademq ve 2 diğerleri

burak9400

burak9400

Üye
gerçekten yararlı bir konu bütün telefon almak isteyenlerin işine yarayacaktır.umarım çin malı alanlar pişman olmazlar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Burak. Artık Çin malları da gelişiyor. Bir kaç ay öncesine kadar oyun yüklemeyi tartışıyorduk, şimdilerde java destekli ürünler çıkmaya başladı. Emin olun ben kolay kolay bir şeyi savunmam. Savunduğum şey mutlaka geleceği olan birşeydir. Çin malı ürünlerin geleceği var. Ben öyle tahmin ediyorum ki önümüzdeki yıla kalmadan Symbian ya da Windows Mobile uygulamalarını Çin malı ürünlerde görmeye başlayacağız. Ben 1.5 yıldır kullayorum. Pişman değilim. İnşallah arkadaşlar da doğru yöntemlerle, doğru yerlerden ve doğru ürünleri seçerek benim gibi memnun tüketici olurlar. İyi forumlar...

burak9400

burak9400

Üye
Teşekkürler Burak. Artık Çin malları da gelişiyor. Bir kaç ay öncesine kadar oyun yüklemeyi tartışıyorduk, şimdilerde java destekli ürünler çıkmaya başladı. Emin olun ben kolay kolay bir şeyi savunmam. Savunduğum şey mutlaka geleceği olan birşeydir. Çin malı ürünlerin geleceği var. Ben öyle tahmin ediyorum ki önümüzdeki yıla kalmadan Symbian ya da Windows Mobile uygulamalarını Çin malı ürünlerde görmeye başlayacağız. Ben 1.5 yıldır kullayorum. Pişman değilim. İnşallah arkadaşlar da doğru yöntemlerle, doğru yerlerden ve doğru ürünleri seçerek benim gibi memnun tüketici olurlar. İyi forumlar...
adem abi birşeyi çok merak ediyorum kullandıgın marka ne yani anycool ise ben de yaz tatilinde çalışıp almayı düşünüyorum.bir de 1,5 yıl içerisinde hiç sorun çıkarmadı mı bu telefon ve son olarak da telefonun aldıgın ilk günden bu güne kadar telefonunda neler değişti onları bana anlatırsan çok memnun olurum.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle söyleyeyim Burak kardeşim. 1.5 yıl önce Trident CK2008 model cep telefonunu direkt distribütöründen getirttim. Malum o zamanlar yeni yeni duyuluyordu. İnan sadece merak ettiğim için aldım. İlk baktığımda menülerinin yavaşlığı, 160 karekteri geçtikten sonra mesajlarda yavaşlama, WiFi ve GPS özelliklerinin olmaması dışında her özelliği beni tatmin etti. Ama bu özelliklerin olmaması PDA kullandığım için beni pek te ilgilendirmedi. Hatta bozulana kadar TV izlerim diye hesaplar yapıyordum. Ancak baktım ki günden güne özelliklerini keşfettikçe hoşuma gitmeye başladı. Şöyle bir örnek vereyim. Taşınabilir bir televizyon almaya kalksan 250 TL civarı, tabi bulabilirsen. Ayrıca TV yayınlarını kayıt etmek için bir DVR kayıt cihazına ihtiyacın var. Tam olarak fiyatından haberim yok ancak bu telefondan üç kat daha pahalı olacağı kesin. Sadece bu iki özelliği bile yeterliydi o zamanlar bana. Bir de bazı arkadaşlar SAR değerleri hakkında farklı yorumlar yapıyorlar. Bunlar asılsız ve belgesiz iddialardan öte geçmez. Doğuş isimli bir arkadaş iki kere uye olup tüm konulara tahrik edici girişler yapmış ancak mantıklı şeyler bulamadığı için sitede engellenmiştir.

Gelelim problemlere. Belki inanmayacaksın, çünkü buna bende inanamadım. Bir gün boyunca mesaj yazarken cihazın 7 tuşu basmıyordu. Sonuna kadar yüklenmek gerekiyordu harfi çıkarabilmek için. Ertesi gün kendiliğinden düzeldi. Tabi ki kendi kendini onarması imkansız bende şaşırdım. Başka hiçbir sorun yaşamadım.

Gelelim sonrasına. Eniştemin telefon ihtiyacı vardı benim de yeniliğe. CK2008 cihazımı enişteme verip kendime 10 gün kadar önce Verson VX99 marka TV li bir cihaz aldım. Bunu almamın sebebi de Nokia E51 e olan sempatimdi. Nokia'ya değil paramı günahımı bile vermeyeceğim için ona benzer olan bu cihazı aldım. Şaşılacak derecede güzel tasarlanmış bir cihaz. Hareket sensörü sayesinde sallayarak, TV kanalını, radyo kanalını, dinlediğim şarkıyı hatta duvar kağıdını bile değiştirebiliyorum. Eğer alacaksan Anycool değil bu telefonu tavsiye ederim. Java var... En önemlisi bu. Oyun oynar, program yüklersin. Fiyatı da o dev gibi Anycool'lardan daha uygun. 239 TL...

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncelleniyor arkadaşlar. Java destekli yeni modelleri ekleyeceğim

5610cu

Üye
tşkler yararlı bilgiler

batmanlee7272

batmanlee7272

Üye
sayın moderatorum gerçekten piyasada bir sürü tv li telefon var hepsi çin malı sahte telefonlar yardımınız için teşekkürler

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bu tip telefonlara hayranlığım artıyor bakalım yeni modelleri nasıl işlemcisi özelliklede java performasnısnı merak ediyorum

serdemm

Üye
ya arkadaşlar bişey sorcam verson s77 ye msn indirebiliyormuyuz?bilgiler için şimdiden teşekkür ederim:)

sametyelman

sametyelman

Üye
Güzel bilgilendirim.

ilo53

ilo53

Üye
Tesskkurler m500 almyı dusunuyorm

leo06.8

leo06.8

Üye

Wento f003

adem kardes bu telefonu almayalımmı yanı
yorumunu merakla beklıyorum

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Almayın diye bir yönlendirme yapamam. Ancak aldığınız yerin güvenilir olmasını tavsiye ederim.

kaan_kuki

Üye
teşekkürler..

SouLLeSS7

SouLLeSS7

Üye

Wento f003

adem kardes bu telefonu almayalımmı yanı
yorumunu merakla beklıyorum
evet bu konuyu merak ettim ayrıca digiphone da bu markaların,modellerin dışında kalmış bir marka ve bunu da almamalı mıyız?

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu güncelliğini yitirmiştir. Dolayısıyla güncellenene kadar kapalı tutulacaktır.

Üst Alt