orite t-808 yeni alcam yardımınızı bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

furkan466

Üye
yaklasık 8 aydan berı kullanıoyrum hıc bı sıkayetımde olmadı ne sesınde sorun var ne ekranın da sadece kamerası bıraz kalıtesız o kadar ve 2 yıl garantılı tv programından 290 lıraya almıstım

şaban96

Üye
bende de var orite t 808 güzel telefon ve şarjıda hemen bitmiyor

sema0

sema0

Üye
bence harıka bı telefon sunu da dyım cın malı olsada mukemmel sadece agır o kadar bılıp bılmden kımse konusmasın emın olun samsung nokıa vs da guzel ve kullanıslı :oke:

ufukano07

ufukano07

Üye
konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bu telefonun satışı yasaklandı
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Piyasa Gözetimi Laboratuvarında test edilen 52 değişik markaya ait 81 model telefondan 3 tanesinin satışı yasaklandı.

BTK'nın teste tabi tuttuğu 81 model cep telefonundan 34 tanesinde çeşitli uygunsuzluklar olduğu açıklanmıştı. Bu telefonlardan bazılarında da şarj cihazları ile ilgili sorunlar tespit edilmişti. Sonuçta teste giren 3 telefon için satış yasağı getirildi. Bu telefonları ithal eden firmalardan ise bir açıklama gelmedi.
İşte satışı yasaklanan telefonlar;

• Matsu T828 çift SIM kart girişli, televizyonlu cep telefonu
  • Orite T808 çift SIM kart girişli, televizyonlu cep telefonu
  • Minton SC-5938 arayanı gösterme özellikli kablolu telefon

bynefret

Üye
Merhaba.

Bu telefondan bende bimeksten aldım ürün gayet güzel. yanında yedek bataryada var. bilgisayara takmak için kablosu var. usb webcam olarak kullanabilirsiniz de şarjda edebilirsiniz.
şarj 4-5 gün gidiyor. idarli kullanırsanız rahat 1 hafta gidiyor. şarj sıkıntısı var diyenlere hiçbr sözüm yok. bu arada samsung e250 şarj cihazını rahatlıkla bu makinede kullanabilirsiniz. bence çok iyi samsung e250 şarjının olması. bilmiyenlere duyurudur. program filan yğklenmiyor içn de ne varsa o. müzik mükemmel.:heyo:

hmedya

Üye
birader bende t808 kullanıyorum çok memnunum eğer bir sorun ve görüşün olurssa bana ulaş [email protected]

cxego

Üye
bendede T808 var ve çok memnunum tabiki nokia samsung vb. markalar gibi değil ama oyun,program dışında her özelli taşıyor birtek kalite problemi var ucuz ve kullanışlı ama düşürmemeye dikkat et ve bilmediğin müzik kodlarını asla girme

kemal_1515

Üye
ben bu telefonu 2 yıldır kullanıorum nerdeyse ilk başta cok cazip qeldı ama boktan o ayrı
cok buyuk takoz qıbı kawqaya uqun sonra standart vga kamera bı s*ka yaramıo
ses olayı bambaska harıka sesı var patlamadı qıttı hoporlor acaıb bısı tek quzel yanı bu
tv falan dıon ya sonra sıkılıon bı yere kadar java desteqı yok o nedenle oyun falan bos iş ilk ay eqlenırsın ama sonra ...

Xx_HoGaN_xX

Xx_HoGaN_xX

Üye
2 gün önce aldım..bimeksten 345 liraya..
ilk gün çok fazla tv izledim ama pili bitiremedim..
pilin şarj olması 3 saat falan sürüyo (fazla değil)
iyi telefon,bilmeden mok atmayın.. :nono:

Wallal dostum telefon güzel ama o parayıda o telefona vermem.

Telefondan bahsedeyim bu telefonu 3 yıl önce istanbuldan ikinci el aldım ve 3 yıl kullandım. Sonra ekranı bozuldu yani dokunmatikliği bozuldu. Diğer bütün özellikleri çalışıyor bende tv izlemek istersem bakıyorum arada, birde muhteşem hoparlöründen müzik dinliyorum . Ama genede almayın derim illa tv li olsun derseniz. Samsung corby'nin tv'li olanını al derim

Oritenin eksiklikleri:
Kapasitif ekran değil
Gün ışığında hiç birşey gözükmüyor
mp4 video destekliyor ama yüksek çözünürlükte ses ve video farklı telden çalıyor:ehe
Çok kaba yani çok ağır ve kalın birinin kafasına atmayı denemeyin kesinlikle:ehe
Oyun veya program yüklenmiyor.
Benim telefonun bataryası ne hikmetse 16 saatte şarj oluyordu ama 1 haftadan fazla gidiyordu:d:
Anteni artı gibi gözüksede bence eksi yönü, birinin gözünü çıkartabilir.:ehe
Dokunmatiği hassas değil.

Şu an samsung star kullanıyorum ve memnunum.