orite me 2 acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Thoth

The Thoth

Üye
    Konu Sahibi
orite me 2 acil yardım
benim orite me 2 modelli bir telim war ama bir türlü wap ve mms ayarını yapamıyorm yardımcı olursanız sevinirim birde tele hangi tür program atilıyor merak ediyorm

• Beğen
Tepkiler: JAGLER-22

JAGLER-22

JAGLER-22

Üye
ÇİN MALI TELEFONLARDA MODEM BULUNMAMAKTADIR.BU YÜZDEN İNTERNET BAGLANTISI SAGLAYAMIYORSUNUZ.CİHAZINIZDA MODEM OLUP OLMADIGINI VE EGER Kİ MODEM VARSA ŞEBEKE OPERATÖRÜNÜZE BAŞ VURMANIZI TAVSİYE EDERİM.GENELLİKLE MODEM YOKTUR.UCUZ ETİN YAHNİSİ YAVAN OLUR DEGİMİDE TAM BUNA YAKIŞIYOR.TELEVİZYON ÖZELLİGİNE KANMAYIN.BAŞKA ÖZELLİGİDE YOK ZATEN.TAMİR EDİLEMEME RİSKİ ZİRVEDE.ALAN ARKADAŞLAR DİKKATLİ KULLANIN YOKSA ELİNİZDE KALIR.GEÇMİŞ OLSUN... :sn:

ummuhanbıngol

Üye
telefonum orite me 2 dir telrfonumda engelleme şifresini bulamıyorum numara engellemem gerekiyor ama yapamıyorum bi yardımcı olursanız çok sevinirim

hokucu

Üye
bende bu telefondan almayı düşünüyorum..Ama sar değerini bilmedende bir karar vermek istemiyorum..bu telefonun sar değerini bilen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim

saygılar

msa470

Üye
bende de orite me-2 var zaten tek hoparlörleri var oda müzik dinlerken birden ses kesildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt