Orijinal Real player ile % 100 youtube girme yöntemi... (N70+N72 denenmiştir.)

Sponsorlu Bağlantılar

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Orijinal Real player ile % 100 youtube girme yöntemi... (N70+N72 denenmiştir.)
Arkadaşlar biliyorsunuz N70 ve n72 telefonlara sahip arkadaşlar youtube'yi farklı yollardan izliyorlar ( ya bolt browser ile izliyorlar, ki bolt'ta hem ekran küçük hem de bazı telefonlarda ses çıkmıyor) ya da wap.vuclip.com adresine girerek önce videoyu download edip sonra izleyebiliyorlar. artık bu zahmete ve download beklemeye son!!

işte yeni yöntem: (daha önce verildiyse aff ola)

1) menu> araçlar>ayarlar>bağlantı>erişim noktaları>kullandığınız internet türünün üstüne gelerek seçenekler deyip> Gelişmiş ayarlar> isim sunucuları

Birincil isim sunucusu: 4.2.2.2
ikincil isim sunucusu: 4.2.2.1

2) Menu> görüntü> Real player>seçenekler>ayarlar>Bağlantı>En yüksek UDP bağln. noktasını :9999 yapın.

Not: Bu yöntemler hem n70'de hem de N72 denenmiştir. Videolar çok rahat bir şekilde açılıyor. takılmalar veya telefonda kasma olmuyor.

Önemli Not: Yüksek çözünürlüklü videolar real playerde oynatamayabilir.

Not: Eğer Video açılmazsa 3-4 defa tekrar tekrar açmaya çalışın, bağlanacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Genzo *, rapci28415, maymunok ve 30 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
İyide N72 de wi-fi yok kontr nsl dayanıyor....

Da®kness

Da®kness

Üye
Deneyecegim. Teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

İyide N72 de wi-fi yok kontr nsl dayanıyor....

Büyük ihtimalle arkadaş Vodafone sınırsız paketlerden birini kullanıyordur.

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Deneyecegim. Teşekkürler.

Büyük ihtimalle arkadaş Vodafone sınırsız paketlerden birini kullanıyordur.

Evet vodafone "aylık cepnet" kullanıyorum hızın yavaş olmasına rağmen videolarda donma veya kesilme olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: osman_aske
sezgincee

sezgincee

Üye
pc dururken ne gerek var tef.. girmeye :) hem buna kontör dayanmaz ki :S

Terzi38

Terzi38

Üye
Kardeşim süper bi iş yaptın helal sana tebrik ederim ben çok uğraştım ama olmadı çok tsk ederim mümkünse numaranı ver bi arayım seni tebrik için

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim süper bi iş yaptın helal sana tebrik ederim ben çok uğraştım ama olmadı çok tsk ederim mümkünse numaranı ver bi arayım seni tebrik için

Teşekkür ederim arkadaşım. Bu bilgi Işine yaradiysa ne âlâ. Teşekkürün yeterli...

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Arkadaşım ben deniyorum ama youtube engellenmiştir diyo. Sulh ve Ceza mahkemesi falan bisyler yazıyo. Nasıl yapcaz onu yaa? Dediklerini aynen uyguladım :s

Terzi38

Terzi38

Üye
Ben bolt dan giriyorum kardeş oluyor n70 te bolta gir youtubeyı ac video yu tıkla altta hd ve normal kalite var normali tıkla sonra wach videoyu tıkla ve telefon web ine baglanıyor sonra izleyebilirsn

Bu arada bolt ayarlarını cep formatına al cep formatına almazsan telefon webine yönlendirmiyor ben sorunsuz izliyorum

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben deniyorum ama youtube engellenmiştir diyo. Sulh ve Ceza mahkemesi falan bisyler yazıyo. Nasıl yapcaz onu yaa? Dediklerini aynen uyguladım :s

Eğer ayarları tam yapmışsan girmesi gerekiyor. Erişim noktasını "internet" olarak belirle bazı telefonlarda erişim noktası" telsim" diye geçiyor.
internet tarayıcısı olarak opera min 4 ü dene. yalnız diğer browserlerde de giriliyor sen de neden girmedi anlamadım :hmmm

Terzi38

Terzi38

Üye
Bu arada bolt ayarlarını cep formatına al cep formatına almazsan telefon webine yönlendirmiyor ben sorunsuz izliyorum eğer yapamazsan unsu.38_@ mail adresim ekle anlatırım

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Ben bolt dan giriyorum kardeş oluyor n70 te bolta gir youtubeyı ac video yu tıkla altta hd ve normal kalite var normali tıkla sonra wach videoyu tıkla ve telefon web ine baglanıyor sonra izleyebilirsn

Bu arada bolt ayarlarını cep formatına al cep formatına almazsan telefon webine yönlendirmiyor ben sorunsuz izliyorum

Evet zaten opera mini için de ayarlar cep formatında olmalıdır. Bolt da bir browser sonuçta opera miniden tek farkı kendi web player i nin olması....
Teşekkürler ek bilgi için... :oke:

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Arkadaşlar dediğiniz ayarları yapıyorum. Bolt ve opera ikisiyle de dediğiniz şekilde denedim.
Video açılırken web e ordan da real player a bağlanıyor. Video açılırken "bağlanıyor" yazıyor bi süre sonra "bağlanamadı" deyip bağlantı kesiliyor.
Bolt'tan tam sayfa olarak kendi içinde videoyu açtığım zaman da videonun sesi çıkmıyor... :(

Terzi38

Terzi38

Üye
Sunu yap bolta gir menu preferences mobile layoutu sec youtubeye gir videonun altında hd ve normal yazar normali sec hd secersen acmaz reelplayer ayarları yaptıysan kesin olur ben boyle yapıyorum

sahi2424

Üye
arkadaşlar ben sınırsız internet paketi kullanıyorum bu yöntem çok güzel ama nedense bugn youtubeden videolar açılmamaya başladı bağlantı ayralrı realpleyer ayrlarıda değişmemiş ama açılmıyor 2gün izledim bugun açılmıyor

serdocan34

serdocan34

Üye
program hani kardeş

Terzi38

Terzi38

Üye
1. Sayfaya bak orda anlatım var program yok kendi telefonundan yapacan butun isi

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben sınırsız internet paketi kullanıyorum bu yöntem çok güzel ama nedense bugn youtubeden videolar açılmamaya başladı bağlantı ayralrı realpleyer ayrlarıda değişmemiş ama açılmıyor 2gün izledim bugun açılmıyor

Kardeş sana tavsiyem sözkonusu videoyu tekrar tekrar açmaya çalış. Şayet izah ettiğim ayarları yapmışsan ve yine de bağlanamiyorsan telefonu yeniden başlat.

okankoc

okankoc

Üye
bu raal player sürümü hangi telefona ait onu cözemedim:hmmm ama güzel bir sunum tsk ederiz kardes:oke:

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
bu raal player sürümü hangi telefona ait onu cözemedim:hmmm ama güzel bir sunum tsk ederiz kardes:oke:
S60 telefonlarında bulunan orijinal ( önceden yüklü) real playerdir. n70 ve n72 de denedim sorunsuz çalışmaktadır. verdiğim yöntemi adım adım uygularsanız göreceksiniz ki video açılacaktır.

Rica ederim :oke:

Üst Alt