Oreoya geçtikten sonra "mobil ağ beklemede" sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

cemal çolak

cemal çolak

Üye
    Konu Sahibi
Oreoya geçtikten sonra "mobil ağ beklemede" sorunu
Arkadaşlar merhaba.

LG G5 H850TR telefonum var. 8.0 EUR 30f romunu kurmuştum ve sarjdan çok memnundum. TR versiyonuna da güncelleme geldiğini duyunca tekrar android 7 sürümünü kurup, 8.0 TR 30a versiyonuna güncelledim. Yalnız telefonun "mobil ağ beklemede" ve "telefon boşta" olarak iki yerde çok pil harcadığını gördüm. TR 30a'dan kaynaklanıyor diye düşündüm ve tekrar 8.0 EUR 30f kurdum. Fakat değişen birşey yok. Telefonu resetledim formatladım. Sim kartını söküp tekrar taktım belki onla alakalıdır diye ama çözemedim bir türlü. Bu problemle karşılaşan var mı aramızda? Aşağıdaki ekran resmi genel olarak wifi ile kullanım. 1 2 saatlik mobil veri kullanımı var. Tamamen mobil veride kullansam mobil ağ beklemede çok daha fazla sarj harcıyor.

Bir fikriniz var mı?

Yönetici tarafından düzenlendi:

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Hocam nasıl rom attınız benim imei klonlu rom atsam sıkıntı olur mu

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemal çolak

cemal çolak

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu videoyu seyrederek yaptım. Imei ile sıkıntı yaşanır mı gerçekten bilmiyorum hocam.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu videoyu seyrederek yaptım. Imei ile sıkıntı yaşanır mı gerçekten bilmiyorum hocam.
Teşekkür ederim hocam performansi nasıl
Memnun musunuz.

cemal çolak

cemal çolak

Üye
    Konu Sahibi
Mobil ağ beklemede çok şarj yiyor bende. Ama benim gibi bu problemi yaşayan kullanıcı sayısı çok az. Genel olarak performansı güzel. Fakat dediğim gibi bende sadece pil sorunu var.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Mobil ağ beklemede çok şarj yiyor bende. Ama benim gibi bu problemi yaşayan kullanıcı sayısı çok az. Genel olarak performansı güzel. Fakat dediğim gibi bende sadece pil sorunu var.
Hocam imei sorgulama yaptınız mi mobil ağ beklemede sorunu için.
Imei gitmezse bende yüklicem de emin değilim

cemal çolak

cemal çolak

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefonum H850TR. Avrupa romunda da Romanya romunda da IMEI ile ilgili bir sıkıntı çıkmadı

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Benim telefonum H850TR. Avrupa romunda da Romanya romunda da IMEI ile ilgili bir sıkıntı çıkmadı
O zaman muhtemelen bende de çıkmaz ama çıkarsa sıkıntı bu sefer imei atma durumuyla ugrascam hocam.

Üst Alt