Oyun Order & Chaos Online Yardımlaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Order & Chaos Online'da sizce en iyi sınıf hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    30
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Benim 2 sorum olacak 1)Bende bu oyuna baslicam da hangi bolgeyi secmeliyim turkler en cok nerde oluyo??? 2)bolge degistirme varmi??? yardimci olursaniz sevinirim
Konuya ilgi gosterdiginiz icin tesekkur ederim. Turkler en cok Avrupa ve Amerika serverinde bulunuyor. Server degistirme var ama runikle. Runik ise oyunda belli bir ucret odeyerek aldiginiz elmaslardir. Ve ucuz olduklarinida soyleyemem. Konuyu arkadaslarinizada onerirseniz sevinirim :) Hep beraber yardimlasalim burda.
Benim 2 sorum olacak 1)Bende bu oyuna baslicam da hangi bolgeyi secmeliyim turkler en cok nerde oluyo??? 2)bolge degistirme varmi??? yardimci olursaniz sevinirim
Konuya ilgi gosterdiginiz icin tesekkur ederim. Turkler en cok Avrupa ve Amerika serverinde bulunuyor. Server degistirme var ama runikle. Runik ise oyunda belli bir ucret odeyerek aldiginiz elmaslardir. Ve ucuz olduklarinida soyleyemem. Konuyu arkadaslarinizada onerirseniz sevinirim :) Hep beraber yardimlasalim burda.

EMİRHANNN61

Üye
Tesekkur ederim ben avrupayi tercih ettim

byzkrtl

byzkrtl

Üye
Tesekkur ederim ben avrupayi tercih ettim
Bence yanlis bi secim yapmissin eger aradigin turk ise amerika en iyisi... avrupada turkler cok daginik bir cogu gurbetci ve kendi yasadigi ulkenin insanlariyla takiliyo ama amerikada kafani cevirdigin her yerde turk var :)) ben amerikadan avrupaya gectim ve acikcasi burda tanidigim guzel insanlar olmasa 1 dk durmam avrupada :P

xsavasx

Üye
Arkadaşlar neti aradım taradım ama net bir açıklama yok S2 ve S3 itemleri nasıl alabilirim bu konu hakkında kapsamlı bir açıklama yapacak arkadaş varsa çok sevinirim lütfen arena puanıyla diyerek cevap yazmayın daha açıklayıcı cevap yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

byzkrtl

byzkrtl

Üye
Arkadaşlar neti aradım taradım ama net bir açıklama yok S2 ve S3 itemleri nasıl alabilirim bu konu hakkında kapsamlı bir açıklama yapacak arkadaş varsa çok sevinirim lütfen arena puanıyla diyerek cevap yazmayın daha açıklayıcı cevap yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
S2 itemleri arena onur puaninini arena alanlarindaki ekmek simgesi olan npclerden 500 onur puani karsiligi 1500 puanla takas edip o puanlari biriktiterek alirsin. S3 leride arena onur puanini biriktirerek ve belli bir rank karsiligi alabilirsin. Zirhlar icin en dusuk s3 ranki 1750 den basliyor. 100 artarak devam ediyor. Arena onur puaninide bilmiyorsan anlatiyim hani lig simgesine dokundugunda yukarda 0/1500 yazili bir yer var oynadikca doluyor iste orda biriken puanlar arena onur puanlarin. Karakter kisminda ozelliklere tiklayip ilk sayfaya gidersen eger ne kadar arena onur puanin oldgunu gorebilirsin.

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
S2 itemleri arena onur puaninini arena alanlarindaki ekmek simgesi olan npclerden 500 onur puani karsiligi 1500 puanla takas edip o puanlari biriktiterek alirsin. S3 leride arena onur puanini biriktirerek ve belli bir rank karsiligi alabilirsin. Zirhlar icin en dusuk s3 ranki 1750 den basliyor. 100 artarak devam ediyor. Arena onur puaninide bilmiyorsan anlatiyim hani lig simgesine dokundugunda yukarda 0/1500 yazili bir yer var oynadikca doluyor iste orda biriken puanlar arena onur puanlarin. Karakter kisminda ozelliklere tiklayip ilk sayfaya gidersen eger ne kadar arena onur puanin oldgunu gorebilirsin.
Konunun yetkilisinden detaylı açıklama :)

xsavasx

Üye
Açıklamalar için teşekkürler bu puan değiştirme işini anlamadım ama neyse peki runikle hemen alabilirmiyim

EMİRHANNN61

Üye
Simdi ben avrupadan amerikaya gitmek istesem runik mi vermeliyim

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
En iyi karakter hangisi elf lavcı orman cı

byzkrtl

byzkrtl

Üye
Açıklamalar için teşekkürler bu puan değiştirme işini anlamadım ama neyse peki runikle hemen alabilirmiyim
Hangi serverdasin sen avrupadaysan eger ekle beni Vitaplus uygulamali anlatirim :)))
Simdi ben avrupadan amerikaya gitmek istesem runik mi vermeliyim
Evet 30 runik karsiligi
En iyi karakter hangisi elf lavcı orman cı
Simdi irk ayri sinif ayri. Bunlar tamamen senin oynama becerin ve goz zevkinle alakali. Ama tabikide her irkin kendine has bazi ozellikleri var

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Sacmalama :)) seni ekledim bu arada ama 2 gun sonra amerikaya geri donecegim..
Amerika da yeni karakter açacağım. Geldiğimde serverde yardımci olursunuz inş :) Ha bu arada orda teşkilatınız varmı? Varsa benide alsanız ya :) yapın arkadaşınıza bi güzellik :)

byzkrtl

byzkrtl

Üye
Amerika da yeni karakter açacağım. Geldiğimde serverde yardımci olursunuz inş :) Ha bu arada orda teşkilatınız varmı? Varsa benide alsanız ya :) yapın arkadaşınıza bi güzellik :)
Tabikide aliriz ayipsin :) weiuver klani var o bizim ^_^

• Beğen
Tepkiler: Albatros Suvarisi
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Beyler bu oyun internetsiz oynanan versiyonu varmı

byzkrtl

byzkrtl

Üye
Yarın açıyorum karakteri. Hemen seviyemi yükselteyim de sizin yanınızda çömezmiş gibi görünmeyim :) Avrupada gerçektewn türk kalmadı denecek kadar az var. Hem kalanlarda sanki tüm Türkler düşmanmis gibi oynuyorlar. Asla ama asla yardım istenemiyor nedense. Önceden yazdığımda hemen herkes özelden yazıp yardımcı olurdu. Onlarda zaten oyounu bıraktı çoğu. Oraya geldiğimde inş eskisi gibi yardımcı olur birbirine türkler.
Ben su anda avrupadayim rankimi 2400 yapip oylr geciciem su kafaligi almadan bi yere gidemem ahahahah evet gercekten dedigin gibi.. berbat durumda avrupa..

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:

EMİRHANNN61

Üye
Ben amerikada yeni karakter actim gercekten cok turk var 9 lvlim teskilata nasil katilacam

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi

EMİRHANNN61

Üye
Nickim Emirhan61

Üst Alt