Oyun Order & Chaos Online Yardımlaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Order & Chaos Online'da sizce en iyi sınıf hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    30
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:

byzkrtl

byzkrtl

Üye
QUOTE="byzkrtl, post: 7385559, member: 2560207"]Baya oldunuz tesekkur ederim tekrardan :) aiglentina benimki de ;)
Her defasında yazarak meşgul ediyorum ama hangi serverdesiniz ben Avrupa Gözlemci marketi[/QUOTE]
Amerika arkadya ormani.. baska server'a gecis yapinca karakter ozellikleri sifirlaniyor mu ?

• Beğen
Tepkiler: Albatros Suvarisi
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Her defasında yazarak meşgul ediyorum ama hangi serverdesiniz ben Avrupa Gözlemci marketi
Amerika arkadya ormani.. baska server'a gecis yapinca karakter ozellikleri sifirlaniyor mu ?[/QUOTE]
Hayır ama bildiğim kadarıyla server değiştirildimi bir kez tekrar değiştirilmesi runik taşı ile oluyor. Bende Amerika serverine geçecektim. Tüm herkez oraya geçmiş. Bi tek bi kaç kişi kaldık Avrupa serverinde.

• Beğen
Tepkiler: byzkrtl
byzkrtl

byzkrtl

Üye
Amerika arkadya ormani.. baska server'a gecis yapinca karakter ozellikleri sifirlaniyor mu ?
Hayır ama bildiğim kadarıyla server değiştirildimi bir kez tekrar değiştirilmesi runik taşı ile oluyor. Bende Amerika serverine geçecektim. Tüm herkez oraya geçmiş. Bi tek bi kaç kişi kaldık Avrupa serverinde.[/QUOTE]

Lanet olsun bu runik taşina :D baya kalabalik amerika serveri evet demek ki sebebi avrupadan göç almasiymis :P

• Beğen
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ama bildiğim kadarıyla server değiştirildimi bir kez tekrar değiştirilmesi runik taşı ile oluyor. Bende Amerika serverine geçecektim. Tüm herkez oraya geçmiş. Bi tek bi kaç kişi kaldık Avrupa serverinde.

[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: byzkrtl
byzkrtl

byzkrtl

Üye
Merakla bekliyoruz :P

• Beğen

xsavasx

Üye
Öncelikle binek sorunuzu yanıtlamak istiyorum. İnsanlar normlde binek olarak sadece ata binebilir ama belli bir ücret ödeyerek oyundaki en değerli para birimlerinden olan runik alırsanız belli bir runik karşılığında diğer ırkların biniş becerisinide öğrenebilirsiniz. Mesela yakaladığınız kumlu kurt hortlakların bineğidir. Tam emin değilim orklarda olabilir.Galiba orklardı :) Ve şu bağlı item muhabbeti. Bir kaç oyuncunun iddiasına göre bazı zindanlarda kazanılan gizemli bir item ile sadece epik olan bağlı itemler çözülebiliyormuş ama kesin ve doğru bir bilgi olduğunu bilmiyoruz. Eğer item karakterinize uygun bir item değilse bir oyuncuya satamazsınız. İsterseniz bir NPC'ye satabilirsiniz tabi kat ve kat daha ucuz bi fiyata. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Eğer konunun yararlı olduğunu düşünüyorsanız arkadaşlarınızada önermeniz bizi sevindirir :)

Çok teşekkürler cevabınız için peki insanlar için biniş becerisi 4 ü okusak bi faydası olmazmı şu 2000 altın olan acaba bide 65 lvl im elimde çok sayıda latif-güçlü Runik var (ekipman güçlendirmek için diyor) bunları nasıl kullana bilirim

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler cevabınız için peki insanlar için biniş becerisi 4 ü okusak bi faydası olmazmı şu 2000 altın olan acaba bide 65 lvl im elimde çok sayıda latif-güçlü Runik var (ekipman güçlendirmek için diyor) bunları nasıl kullana bilirim
[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: xsavasx

xsavasx

Üye
Öncelikle biniş becerinizi ne kadar yükseltirseniz o kadar iyi bineklere binebilirsiniz. Yani bir mekanik biniş becerisi için biniş beceri seviyeniz yuksek olmalıdır. Ve bunun sayesinde Akrep vb. bineklere binebilirsiniz. Runikler ise bazı silahlarınızda yükseltme yapmak için kullanılır. Mesela kılıcınıza fazladan vuruş gücü ekleyebilirsiniz. Ya da meslekler için kullanılıyor diye biliyorum. Ve bu yüzden çoğu yüksek seviye oyuncu bunları tabi ucuzunu toplu halde alıyor. Yardımcı olduğumu düşünüyorum. Tabi hala sorunuzun cevabını alamadıysanız daha farklı bir şekilde anlatabilirsiniz.

Öncelikle cevabını için teşekkürler ancak bu runikleri nerde işleyebilirim silahıma bide mekanik biniş becerisi ile bütün hayvanlara (yani aslana falan) binebilirmiyim yada biniş becerimi yükseltirsem binebilirmiyim. NOT 70 lvl oldum

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle cevabını için teşekkürler ancak bu runikleri nerde işleyebilirim silahıma bide mekanik biniş becerisi ile bütün hayvanlara (yani aslana falan) binebilirmiyim yada biniş becerimi yükseltirsem binebilirmiyim. NOT 70 lvl oldum
Mekanik biniş becerisi ile Akrep vb. Bineklere binebilirsin.

hydrahmt

Üye
Bn avrupa gozlemci markette oynuyorum seviyem 70 ama su an cok ezik itemler var saglam diyebilcegim 3 itemim var ;)
Birde bn runik cekmek istiyorum ama kredi kartım yok kod kullanarak nasıl cekebilirim

hunbaba

Üye
Binek nasil liniyor veya nasil yakalaniyo

karayipx

Üye
Arkadaslar biz yine server degistirdik rank kasiyoruz amerika 2. Serverdayz suan orda olan arkadaslar varsa serverda bulundugumuz surece yardimci oluruz isimiz bitince yine amerika 1. Servere geri donucez nick:yamtarrr guildimizn adi dont_panic turk guildidir guildimizde pro turklerle birlikte aydan aya serverleri dolasiyoruz katilmak isteyen arkadaslari bekleriz guildimizde 19 yasindan 37 yasina kadar her turlu yas grubu vardir :)

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar biz yine server degistirdik rank kasiyoruz amerika 2. Serverdayz suan orda olan arkadaslar varsa serverda bulundugumuz surece yardimci oluruz isimiz bitince yine amerika 1. Servere geri donucez nick:yamtarrr guildimizn adi dont_panic turk guildidir guildimizde pro turklerle birlikte aydan aya serverleri dolasiyoruz katilmak isteyen arkadaslari bekleriz guildimizde 19 yasindan 37 yasina kadar her turlu yas grubu vardir :)
Bende o klandayım ama seni hiç görmedim?

karayipx

Üye
Ben the order daym arena rank icin burdan sirayi kontrol ediyorum :) guildde yamtarrr kim die sor soylerler guild masteri cezmi abi panik_yok dun ona rank aktardik s3 kafalik aldirdik benim arena partnerm blade :) senin nick ne oyunda? Yenimi geldn

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
    Konu Sahibi
Ben the order daym arena rank icin burdan sirayi kontrol ediyorum :) guildde yamtarrr kim die sor soylerler guild masteri cezmi abi panik_yok dun ona rank aktardik s3 kafalik aldirdik benim arena partnerm blade :) senin nick ne oyunda? Yenimi geldn
[ Eski Mesaj ]

Son düzenleme:

karayipx

Üye
Tabi cnm amerika 1 dydik amerika 2 ye gectik simdi asyaya gidebilirz cezmi abi illa avrupaya gidelm diyo :D

mertekingen

Üye
arkadaşlar merhaba bişey sorucam başlangıçta kaç runik veriyor bende 150 varda anlamadım.
binek için seviye sınırı varmıdır

karayipx

Üye
Arkadaslar suan avrupa 1. Serverdeyz gozlemci marketi nick degisikligi yaptim nickm portakal suan :) avrupa 1. Serverdeki arkadaslari pont_panic guildimize beklerz

EMİRHANNN61

Üye
Benim 2 sorum olacak 1)Bende bu oyuna baslicam da hangi bolgeyi secmeliyim turkler en cok nerde oluyo??? 2)bolge degistirme varmi??? yardimci olursaniz sevinirim

Üst Alt