Haber Oppo N1 Akıllı Telefon Resmi Olarak Duyuruldu


ANIL

ANIL

Admin
Akıllı telefon pazarında Apple iPhone 5S ve iPhone 5C modellerine yoğunlaşan akıllı telefon meraklıları, diğer üreticilerin duyuruları ile karşılaşmaya devam ediyorlar. Bugün sizlere Güney Kore‘nin büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan LG’nin yeni akıllısı Vu 3‘ün duyurusunu sunmuştuk.Bugün bir başka akıllı telefon duyurusu da Oppo‘dan geldi. Çin kökenli büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan Oppo, bir süredir gündemde olan yeni akıllısı N1‘i Çin‘de Pekin‘de düzenlenen etkinlikte resmi olarak duyurdu.

Oppı N1, 5.9″ büyüklüğünde dokunmatik ekran ile geliyor. Ekran çözünürlüğü 1920×1080 piksel Full HD olurken, ekran piksel yoğunluğu da 373ppi olarak karşımıza çıkıyor. Oppo’nun yeni akıllısı 3 kapasitif tuş ile geliyor. geri, anasayfa ve menü tuşları akıllı telefonun alt kısmında konumlandırılmış.

Oppo N1, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte sunulacak. Ayrıca dahili veri kapasitesi olarak da 16GB ve 32GB olmak üzere iki farklı şekilde gelecek.

Oppo N1‘in hem önünde hem de arkasında 13MP kamera yer alıyor. Nasıl derseniz eğer; aslında sadece bir adet 13MP kamera yer alıyor. Bu kamera 206 derece hareket edebiliyor ve bu sayede ön kamera olarak da kullanılabiliyor.

f/2.0 odak genişliği, CMOS sensör ve özel olarak tasarlanmış Owl resim işlemcisi yer alıyor. Ayrıca 6 parça lens dizaynına sahip ilk Android akıllı telefon olarak geliyor. Versiyona bağlı olarak 15x ya da 10x optik zum seçeneği ile alınabilecek.

Yeni akıllı telefon 3.610mAh batarya ile gelecek. Ayrıca işletim sistemi de Android tabanlı Color OS olarak belirlenmiş. Fiyatı ise 3498CNY (Yaklaşık571$) olacak

Oppo N1 akıllı telefon resmi olarak duyuruldu
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
skylinegti

skylinegti

Üye
kameranın hareket etmesi bence saçma olmuş batarya gücü iyi ama fiyatı yüksek...
 
Üst Alt