Opera mobile 12 with iPhone UI v.12.00(2258) S^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Opera mobile 12 with iPhone UI v.12.00(2258) S^3 Unsigned
Açıklama: olegast gelen:
. web sayfalarının tam uzunlukta görüntülemek mümkün olduğu Modifikasyon bilinen tarayıcı
iphone kimliği kazandırır.

Açıklama:
. bir tanınmış internet tarayıcı, PC için Opera benzer fonksiyonlar ile karşılaştırılabilir en ileri teknolojiler ve özellikler içerir
Yeni kolay ve sezgisel arayüzü, hızlı indir, zoom ve pan sayfaları, dahili şifre yöneticisi ve sekmeler ve dokunmatik ekranlar için destek uygun sistem yeteneği -., bu smartphone için en rahat tarayıcı Opera Mobile biri yapmak özelliklerinden sadece bir parçasıdır
Symbian ^ 3 tabanlı akıllı telefonlar ile uyumlu 9.1, 9.2, 9.3, 9.4, ancak nedeniyle kaynakların yüksek tüketimi ağırlıklı olarak yeni modelleri ve işletim sistemleri için uygun olacaktır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: infazcı-konan, Marco Laren, rasi2014 ve 2 diğerleri

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
teşekkürler isa :) sıfırdan mı yüklücez yoksa operanın üstüne mi ?

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ShadesOfBLUE
ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
seni mi kırıcam ya :)

• Beğen
Tepkiler: Parende_N, Nirvana92 ve asigsasi
RedMaker

RedMaker

Üye
zaten paylaşılmadı?

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
zaten paylaşılmadı?
paylaşılmış olan sadece v12 yi gösteriyor dosyanın imzalı olup olmadığını konu başlığında yazmıyor ve upload etmiş olduğu site qfs mobi link kaybolup gidecektir ve açıklama dahi eksik daha yazayım mı

RedMaker

RedMaker

Üye
paylaşılmış olan sadece v12 yi gösteriyor dosyanın imzalı olup olmadığını konu başlığında yazmıyor ve upload etmiş olduğu site qfs mobi link kaybolup gidecektir ve açıklama dahi eksik daha yazayım mı
yok .dd

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
AnKaRaLi dıablo

AnKaRaLi dıablo

Üye
:tşk: şekil olmuş:ehe

• Beğen
Tepkiler: AşıkMüftü
mhmmtacba

mhmmtacba

Üye
hocam facebook a girdiğimde heryer karışık birbirine girmiş olarak çıkıyo UA den desktop yapıyom eski haline dönüyor. acaba nerde hata yaptım yardım ederseniz sevinirim.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
hocam facebook a girdiğimde heryer karışık birbirine girmiş olarak çıkıyo UA den desktop yapıyom eski haline dönüyor. acaba nerde hata yaptım yardım ederseniz sevinirim.
senlik bir durum yok programın genel olarak hatası bu yönde bunu kaldırıp orjinal olanı yükleyebilirsin :)

MEHMET NOKİA 701

Üye
sertifika hatası diyor

aykan59

aykan59

Üye
kaldırmadan düzeltmek mümkün müdür? Yer imlerinin kaybolmasını istemiyorum çünkü

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Signed yokmu ?

Üst Alt