Opera Mobile 12 TR ve Opera Mini 7 TR Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

gofrettin76

gofrettin76

Üye
arkadaşlar bırakın 5800 ı 97 yi falan filanı hatta n8 i çünkü android manyak bir gün kullan birdaha eline nokia almaz hak veriyorum sana

----------Eklendi @ 21:02:06 ---------- Yazıldı @ 20:55:24 ----------

arkadaşlar bırakın 5800 ı 97 yi falan filanı hatta n8 i çünkü android manyak bir gün kullan birdaha eline nokia almaz hak veriyorum sana

General Omar

General Omar

Üye
Aslında çok büyük değişiklik yok. +0.1 versiyon eklenmiş. Ama yinede önemli değişiklikler var. Mesela Opera'nın atma sorununu çözmüşler gibi :oke:

yani o kadar biliyorsan 0.1 versiyon eklemeyi sen de ekle opera 11.2 yi görelim paylaşımın için teşekkürler fakat adamların da yaptıklarını küçümsememek gerekir sonuçta sen alıp paylaşıyorsun onlar ise yapıyorlar yine de sağol az evvel sıcacık formattan çıkmış telefonuma yükliyeyim +0.1 li versiyonu

iuzum

Üye
Teşekkürler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yani o kadar biliyorsan 0.1 versiyon eklemeyi sen de ekle opera 11.2 yi görelim paylaşımın için teşekkürler fakat adamların da yaptıklarını küçümsememek gerekir sonuçta sen alıp paylaşıyorsun onlar ise yapıyorlar yine de sağol az evvel sıcacık formattan çıkmış telefonuma yükliyeyim +0.1 li versiyonu

Küçümsemek amaçlı değil, getirdiği yenilikler açısından söylemiştim. Yani +1 versiyon ile +0.1 versiyon bir mi? Senide anlıyorum, versiyon çıkarmak zor fakat versiyonun numaralarının da anlamları var.

Eywallah.

Private_D

Private_D

Üye
Güzel paylaşım. C5-03'te sorunsuz çalıştılar. Teşekkürler.

ercan5800xm

Üye
bi fark yok bunda.aynı.

stwnash

Üye
ya bende opera mobilede 0.facebook a girdğimde 0.2 kuruş gidiyor neden ??

sinanayba

sinanayba

Üye
:tşk:

ali.oren

ali.oren

Üye
teşekkürler

cgdskrm

Üye
Bende de bir opera yüklü ve bunun aynısı.Fakat ben 1 ay önce falan ovi'den yüklemiştim.Bu yoksa yenisi mi?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
HakaN-06

HakaN-06

Üye
türkçemi acaba?

sailor48

sailor48

Üye
emegine saglik kardes. paylasan eller dert gormesin.

MeDiuM.

Üye
arkadaslar bolt u indirdim o daha iyi gibi geldi. eski sürümler sorunsuz çalıstı ama bunda bolt loading diyor orda takılıyor. kaç kez sildim tekrar krudum. ltfn yardm edin

Üst Alt