Opera Mobile 10 Final (Türkçe) (S60v3) 16.03.2010

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
bende sorun yok gayet güzel çalışıyor flash desteği yok ama hızlı

LeGeNDaRY

LeGeNDaRY

Üye
süper bi şey

--------------- Ekleme ---------------

çalıştı

djremix

Üye
turkcelin bedava facebook kampanyasını kullandım nokianın kendisinde bulunan tarayıcıdan girdiğimde kontur düşmüyor ancak opera mini ile m.facebook.com a girmek isteğimde girmiyor üstelik konturde düşüyor ( facebooktan baska bir yere girilmedi ve dıs baglantıya tıklanmadı sadece faccebook.com a girildi) sizdede boyle bir sorun oldum opera mini 4.2 kulanıyorum

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler

Tutasstes

Üye
kahrolası nokia N73'ün ramini ne biçim yapmışsa artık... Birdaha tövbe nokia alırsam. her telefonlarında onlarca kusur oluyor. Eğer flash desteği yoksa benim için operayada ihtiyaç yoktur. yine skyfire en iyisi.

illegend66

illegend66

Üye
Bu yeni sürüm resmen mb düşmanı opera 4.2 en iyisi bence

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bu opera mini değil, opera mobile, yani bir sayfayı 700kb kadar açabiliyor. Flaş desteği olduğu için bu kadar veri harcıyor.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
kahrolası nokia N73'ün ramini ne biçim yapmışsa artık... Birdaha tövbe nokia alırsam. her telefonlarında onlarca kusur oluyor. Eğer flash desteği yoksa benim için operayada ihtiyaç yoktur. yine skyfire en iyisi.

evet malesef flash destegi yok ama gerçek web tarayıcı oldugu icin web sitelerinin gerçek halini gösterebilmesi güzel birşey.

Bu yeni sürüm resmen mb düşmanı opera 4.2 en iyisi bence

Opera Turbo yu aktif ederek Opera Mini gibi az limitte kullanabilirsiniz.

Bu opera mini değil, opera mobile, yani bir sayfayı 700kb kadar açabiliyor. Flaş desteği olduğu için bu kadar veri harcıyor.

Opera Mobile 10 Beta 2 de şuan için Flash destegi yok malesef ama sitelerin gerçek hallerini açtıgı için buyuk boyutta açıyor, fakat Opera Mobile 10 Beta 2 de bulunan Opera Turbo ozelligi ile web sayfalarını görüntüleri birazcık kalitesizleştirip daha hızlı ve de daha az boyutta açabilirsiniz. Kolay gelsin.

celibar

celibar

Üye
hala hatalar devam ediyo.eski sürümlerinden hiç farkı yok.sayfa görüntüleme sorunu.hafıza dolu sorunu aynı.opera mini 4.2 daha kullanışlı.

ultrasivas

Üye
ben forumlara giremiyorum giriş yapıyorum şifremi kullanıcı adını yazıyorum ama yeniden beni ana sayfaya giriş yapmamıs bi sekilde gönderiyor nasıl çözüm bulabilirz

muratsim67

Üye
Türkçe dil seçenegi yokmu

yetkin0234

yetkin0234

Üye
fky fire dışında flas desteği olan bir tarayıcı yok mu?
varsa eğer bana özelden msj. atarsanız çok sevinirim arkadaşlar
Telefonumun modeli E65

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
fky fire dışında flas desteği olan bir tarayıcı yok mu?
varsa eğer bana özelden msj. atarsanız çok sevinirim arkadaşlar
Telefonumun modeli E65

şuan için e65 ile uyumlu flash destegi olan Skyfire web tarayıcısı. Birde sanırım UCweb tarayıcı sanırım bir plug-in le saglanıyormus ama e65 le uyumlumu bir bilgim yok.

karakaya444

Üye
teşşekkür kardeş

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Teşekkürler...

dearlover

dearlover

Üye
ben N79 da kullanıyorum. sorunsuz, hızlı ve eski sürüme göre çok daha kaliteli yapılmış. tek eksiği flash. ama yinede çok güzel bir program.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mobile 10 un Final versiyonu ilk mesajda eklenip düzenlenmiştir. (16.03.2010)

Maxicep.Com
zeyunal

Üst Alt