Opera Mobile 10 Final (Türkçe) (S60v3) 16.03.2010

Sponsorlu Bağlantılar

relaxensar

relaxensar

Üye
Teşekkürler...

dumangozlu

Üye
tşk eline sağlık bunun türkçesi yokmu? benım tel e66 videoları direk açmıyor izleyemiyorum?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
tşk eline sağlık bunun türkçesi yokmu? benım tel e66 videoları direk açmıyor izleyemiyorum?

malesef şuan için Türkçe dil seçenegi mevcut degil. ve malesef Opera Mobile 10 beta nın flash destegi olmamasından dolayı video da izleyemezsin.

aceraspire5720

aceraspire5720

Üye
nokia e71 telefonumda opera programı güzel çalışıyor ama i harfini yazamıyorum

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
nokia e71 telefonumda opera programı güzel çalışıyor ama i harfini yazamıyorum

problem telefonunda tahmini metin girişinin açık olmasından dolayı ya da kullandıgın dil paketinden dolayı olabilir. bende böyle bir sorun olmadı. Fakat şimdi yeni versiyonunu yayınladım Opera Mobile Beta 2 yi. umarın onda da bu tür problem le karşılaşmazsın. kolay gelsin. iyi forumlar.

erikhan

Üye
opera mini 10 beta yı wlan ile internet den ovi store den bulup kolayca indirebilirsiniz

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
opera mini 10 beta yı wlan ile internet den ovi store den bulup kolayca indirebilirsiniz

haklısın dostum, yalnız opera mini degil de opera mobile diyelim. Dün Opera Mobile 10 Beta 2 ve Opera Mini 5 Beta 2 nin de yeni versiyonu yayınlandı ama anında Nokia Ovi Store da da güncellenmişmidir emin degilim. Dedigin gibi oradanda kolaylıkla yararlanılabiliyor bu tür uygulamalarda. Ama bu tür şeylerde direk bu şirkete baglı sitelerden yararlanmak daha kolay oluyor.Telefonundan adresine girmek yeterli :oke: kolay gelsin.

huysuzcocukk

huysuzcocukk

Üye
aqa bu webşın dedikleri bumu oluyoo?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Websin vodafonenin uygulamasından mı bahsediyorsunuz? Eğer ondan bahsediyorsanız bu o değil. Ana bölümü benziyor ama websin opera mini 4.2 versiyonunun değiştirilmiş hali.

ADSIZzKRAL

ADSIZzKRAL

Üye
Bn73 de denedim uyumsuz dio ama kasmıyo sadece opera 10 actıgında diğer programları kapatmanız gerekiyo benim sevmediğim tek yönü t9 kullandırmıyo onun dışında cok hızlı erişim saglıyo... Tel hafızasına hiç program kurmayın ve bu programıda hafısa kartıona kurun ben tavsiye ederim ama her an an kullanbmam cok hızlı erişim yapmak istediğim dönemlerde kullanırım.. Size tavsiyem opera 8.65

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Bn73 de denedim uyumsuz dio ama kasmıyo sadece opera 10 actıgında diğer programları kapatmanız gerekiyo benim sevmediğim tek yönü t9 kullandırmıyo onun dışında cok hızlı erişim saglıyo... Tel hafızasına hiç program kurmayın ve bu programıda hafısa kartıona kurun ben tavsiye ederim ama her an an kullanbmam cok hızlı erişim yapmak istediğim dönemlerde kullanırım.. Size tavsiyem opera 8.65

Evet haklisin yalniz s60v3.0 ile uyumsuz oldugunu ben ilk konuda belirtmistim zaten. yani n73, e65 n80 gibi cihazlarla uyumlu degil uyumlu modeller fp1 ve fp2 li olanlar. Eger uyumlu olsaydı bile N73, e65 gibi cihazların ram i 64mb oldugu icin kullanmakta zorluk cekerlerdi. min 96mb ram olan telefon istiyor cunku. benim de sana tavisyem skyfire ya da opera mini 5 ;) kolay gelsin.

huysuzcocukk

huysuzcocukk

Üye
beyler n73 kullanıyorum,operayı kullanırken hafıza sorunu yaşıyorum.
Sürekli çerezleri ve önbellekleri silmem gerekiyor.
rahat rahat dolaşamiyorum :(
normalde telefonda 20 mb,hafıza kartında 100 mb boş alan var.

veliahht

veliahht

Üye
teşekkürler emeyinize sağlık...

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
beyler n73 kullanıyorum,operayı kullanırken hafıza sorunu yaşıyorum.
Sürekli çerezleri ve önbellekleri silmem gerekiyor.
rahat rahat dolaşamiyorum :(
normalde telefonda 20 mb,hafıza kartında 100 mb boş alan var.

dostum senden bir onceki cevap ta da verdim. Opera Mobile 10 beta 2, Nokia N73 ile uyumlu degil malesef. fakat eger yukleyip boyle kullanabiliyorsan bile bu senin basarın kardeşim yalnız sen yuklerken sana demiştir muhtemelen program uyumsuz oldugunu... s60 FP1 ve FP2 telefonlarda bile 128mb ram ile bazen zorlanıyor. N73 te 64mb ram var, o yuzden bu senin yasadıgın problem normal.

maleguard

maleguard

Üye
valla bende e51 var sorunsuz çalışıyor :ehe

berknet

berknet

Üye
Hey Arkadaşlarım.Bu pc deki özellikleri cepte barındıran bir tarayıcı varmı? (download.flv izleme ve flash desteği gibi)

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
bulentba

bulentba

Üye
tsklr

lenovo

lenovo

Üye
51,5 mb telefon hafızam var nokia n86 da sorunsuz kullanıyorum.en büyük faydası cepten girilemeyen sitelerin desktop versiyonunu yükleyebiliyor olması.teşekkürler...(örnek tube8)

m.can_10

m.can_10

Üye
bende n 95 var çok süper bişey bu program

Üst Alt