Opera Mini v5.0.15650 Beta Advanced EN

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini v5.0.15650 Beta Advanced EN
Popüler web tarayıcısının son sürümünün betası. İlerleyen aylarda kararlı sürüme kavuşur.

Yeni tarayıcıda "speed dial" ve sekme özelliği bulunuyor. Mutlaka kurun deneyin. Çok hoş... :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: alperunal83, SKD_, BULENTATASEVEN ve 8 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Opera elinden gelenin en iyisini yapmış.

scorpion11

scorpion11

Üye
daha beta sürümü. sürümünü bekleyelim.1-2 haftaya çıkar sürümü

Fever_4ever

Fever_4ever

Üye
sis versiyonunu parayla satarlar ama pc de bedava :S

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
flash oynatabiliyormu acaba?

halil3200

Üye
arkadaşlar virüslü sakın indirmeyin kısacası truva atı var

macman

macman

Üye
eline sağlık

credo79

credo79

Üye
Yahu bu Opera kullanım, hız, görsellik açısından gerçekten çok iyi ancak, bazı sitelerde Java desteği tam randımanlı işlev görmüyor. Örneğin sitede gezinirken telefonun kendi tarayıcısıyla java script ile yapılmış bir menüye ulaşmak için tıkladığımda PC'de olduğu gibi menünün içeriği açılıyo tıklıyosun giriyosun. Fakat Opera'da bu olmuyo :S 4'te de aynıydı, bunda da aynı.. Buna rağmen vazgeçemiyorum, umarım ilerki sürümlerde bunu fixlerler.

tyler durden

Üye
Daha ne istiyorsun diyenler olabilir ben beğenmedim.

Bu kadar özellik cart curt koyulmuş telefonum n95 ve opera5i yükledim 4.2'nin hizi 5'in yanında bugatti veyron kalır.Telefonun ram'i yetmiyor tarzı birşey düşündüm ama 900liralık telefonlada düzgün çalıştıralamayacaksa opera baya seçkin kullanıcı arıyor.

Şikayet ettiğim kısım şu ; herhangi bir siteyi yüklüyor diyelim resimleri kapalı modda. örneğin 15kb yükleyecek dimi ? 8-9kb biyerde takılıyor.Bakın yavaş yüklüyor demiyorum orda opera resmen kasıyor bildigin takılıyor,donuyor. Aşagıda yüklerken Loading yazdıgında o 3nokta vardır yükleme süresi boyunca '' . .. ... , . .. ...'' şeklinde hareket eder yükleme süresince o noktalar donuyor. burdan operanın donduğunu anlıyorum. bi 3-4saniye o şekilde bekliyorsun donmasından dönmesi için.süre geçince sayfa hazır, ama 4.2'den sonra beni fıtık edecekti bu donma.Umarım beta sürümüne has bir şeydir bu.Yoksa java ekleseler bile 4.2favorim olmaya devam edecek.

Hız ve sadelik arayanlara ''işimi en kısa sürede halledip çıkarım''cılara tavsiye etmiyorum ama 'yok ben son teknoloji adamıyım' diyorsanız çok şeker bir program gerçekten tavsiye ederim çok güzel özellikler koymuşlar.

xErKaNx

Üye
Bende fikrimi soylemek isterim gorunus itibariyla guzel fakat hiz bakimindan 4.2 derim. Bu arada ucweb browserinide yabana atmamak lazim hiz konusunda bence operadan daha iyi diye dusunuyorum. Ozellikte sitede turkcesi mevcut. Eger sizin kullandiginiz farkli browserler varsa denemek isterim. Tabi linki unutmadan yazinki isteyen indirebilsin. Bu arada ucweb jar. Jad. Java. Zip. Rar dasyalarini kendi kloserine indiriyor. Buda guzel bir artisi.

scainet_59

Üye
teşekkür kardeş inşallah daha iyilerinide yaparlar

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
Ya benim isteğim opera ile ilgili ama tam olarak konuyla ilgisi yok şimdi ben operayı pc de çalıştıurmak istiyorum sebep 3g modem ile giriceğim ve kota yemesin diye şimdi ben bunun yöntemini öğrendim ekran çok güzel fakat bir türlü başaramıyorum linkini atıyım nolursunuz ilgilenenler denesin eğer ben bu yönetemi yaptım ya da biliyorum diyen varsa nolur özel mesaj atsın ben linki verem:

Nolurusnuz yardım edin bu arada dostum çok sağol yeni versiyonu deneyeceğim işallah iyidir

merty24

merty24

Üye
saol

Mh66

Mh66

Üye
4.2 daha kullanışlı.gibi

mustafasen

mustafasen

Üye
Ben hepsini test ettim ve 4.2 de karar kıldım ondan şaşmam ,Ah bide f.player olsa ne olurdu.Telefonom NokiaE51

--------------- Ekleme ---------------

Ya benim isteğim opera ile ilgili ama tam olarak konuyla ilgisi yok şimdi ben operayı pc de çalıştıurmak istiyorum sebep 3g modem ile giriceğim ve kota yemesin diye şimdi ben bunun yöntemini öğrendim ekran çok güzel fakat bir türlü başaramıyorum linkini atıyım nolursunuz ilgilenenler denesin eğer ben bu yönetemi yaptım ya da biliyorum diyen varsa nolur özel mesaj atsın ben linki verem:

Nolurusnuz yardım edin bu arada dostum çok sağol yeni versiyonu deneyeceğim işallah iyidir
settinge gir resimleri ve flaş animasyonları gösterme seçeneğini seçersen daha az kota harcarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt