Opera Mini 4.2 ( en son versiyon eklendi 09.12.2008)

Sponsorlu Bağlantılar

ozyef

ozyef

Üye
bakıcaz

SlashGun

SlashGun

Üye
Eline Sağlık Recep ..

karaazap

Üye
yaw bende bağlanmıyo ama sadece bu değil diğer browserlerde bağlanmıyo ama telin kendi webiyle girebiliyom internete.Neden bağlanırken erişim noktası sormuyo bunu nasıl sağlayabilirim :S

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
sagolasın...:oke:

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık

onder_17400

Üye
teşekkürler

akbiyik

akbiyik

Üye
sağolasın

finike_ru

finike_ru

Üye
Sayfa kayıt etmiyor imzalı sürüm yap diye uyarı çıkıyor..acaba imzalı sürüm ücretlımı ?

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
TeşekkürLer.. GüzeL Paylasım :oke:

KeLimaT

KeLimaT

Üye
cok saol usta
,

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.:oke:

wasabii

Üye
Teşekkürler

ertooth

ertooth

Üye
teşekkür ederim

jmm

jmm

Üye
tesekkürler :yuru

kral3594

kral3594

Üye
bağlantı ayarlarında sorun olmalı. Programda sorun yok. Ben 7610'da kullanıyorum.Turkcell wap,turkcell gprs ve turkcell internet, ayarları ile bağlantı yapılmaktadır. Bağlanmama sebebi ise mms, messenger.yada başka operatörün ayarları ile bağlantı yapıyordur.
bendede hata veriyor bağılantı hatası ama normal tarayıcıda vermiyor daha iyi açıklarmısın anlamadım benm tel 7610 AVEA

selten35

Üye
teşekkürler
yükledim sayfalar açılıyor FAKAT YOUTUBE DE VİDEO AÇMIYOR REALPLATER'A YÖNLENDİRİYOR .....BAĞLANIYOR... DİYOR FAKAT BİR TÜRLÜ AÇILMIYOR. Sorun nedir acaba tşk

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler
yükledim sayfalar açılıyor FAKAT YOUTUBE DE VİDEO AÇMIYOR REALPLATER'A YÖNLENDİRİYOR .....BAĞLANIYOR... DİYOR FAKAT BİR TÜRLÜ AÇILMIYOR. Sorun nedir acaba tşk

Real player ayarlarına gir, bağlantı ayarlarına gir, erişim noktası seçimini turkcell internet yap. Artık videoları açacaktır.

selten35

Üye
tşk ederim
oldu ama ben wlan ağından bağlanıyorum. erişim noktasına turkcell yapınca faturaya yani hatta yazmıyor mu ücret. tşk

--------------- Ekleme ---------------

olmuyorr off

Mecai33

Mecai33

Üye
Ya Bu Bluetooth ile Bağlanabilme Özelliği Duydum Sank Opera Mini ile Oluyormu Öyle

p-siko-ahmo

p-siko-ahmo

Üye
sağol, teşekkür

Üst Alt