Opera Mini 3.2 Turkce HATA VERENLER BUNU DENESİN

Sponsorlu Bağlantılar

voljtrann

voljtrann

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini 3.2 Turkce HATA VERENLER BUNU DENESİN
yeni link eklenmistir.Arkadaslar n70 n72 6630 6680 6681 6600 vb tellerde operamini 4.2 ya calısmıyor yada teli kilitliyor.3.2 iyi denedim gayette hızli tel perfonmansını dusurmuyor.dosya jad dosyasıdir tele kurun internete baglanıp ana dosyayı indirecektir.yorumlarinızı yazın.indirmek icin linke tiklayin---> operamini 3 türkce yeni link

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: palaska2525, Maxis_, kaptanazazil ve 2 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

baris_besnili

Üye
kontorude soylersen?

omerhann

omerhann

Üye
teşekkürler

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

ksp05

Üye
arkdslr n70 tlfnda opera mini 5.00 kullanyrm sis ve jad dosyalrni tlefnun web tarcisyla indryo ama rar dosyalarinda hata veriyo yardmci olursnz swnrm

voljtrann

voljtrann

Üye
    Konu Sahibi
mrb n70 s60 telofonlar rar dosyalarını nırmalde desteklemez.burada maxicepte s60 zipman winrar diye arat işine yarar programlar bulabilirsin.birde genelde s60 n70 ve alt sürümler rar desteklemedigi icin linkler direk verilir rarlı olarak verilmez bu forumda buna dikkat edilmistir genelde yanlız yanlıs konu veya yanlıs yarde arama yaparsanoız rarlı dosyalarla karsılasırsınız.orjinal programların kendi sitelerinde rarlı dosya bulmak imkansızdır direk dosya verilir.birde xplore s60 aratırsan dosya yöneticisidir daha kapsamlıdır.fakat n70 destekliyormu emin değilim arastırıp bakmak lazım bilgi paylastıkca cogalır

ksp05

Üye
tamam sagolasin :)

voljtrann

voljtrann

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah

eren3546

eren3546

Üye
Olmuyo kardessss

voljtrann

voljtrann

Üye
    Konu Sahibi
olmayan nedir sorun olmazsa cözümde olmaz

oceanss

oceanss

Üye
6600da dosya bozuk diyor

voljtrann

voljtrann

Üye
    Konu Sahibi
yeni link ekledim (jar dosyası) bide bunu deneyin benim n82 de calısıyor.

artizmine

Üye
ya 3.2 kullanan mı kaldı ya :DDDDD