Opera link kapanmış alternatif var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

5800XManiac

5800XManiac

Üye
    Konu Sahibi
Opera link kapanmış alternatif var mı?
Opera Link 14 Aralık 2015 tarihinde kapanmış bu yüzden yer imlerini artık yedekleyemiyorum, telefona cfw kuracam ama yer imleri meselesini çözmem lazım. Yer imlerini yedekleyebileceğim program yada başka bir yöntem var mı?

Opera mini 7.1
5800 xm v60.0.003 - hackli

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Malesef.

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
Opera Link 14 Aralık 2015 tarihinde kapanmış bu yüzden yer imlerini artık yedekleyemiyorum, telefona cfw kuracam ama yer imleri meselesini çözmem lazım. Yer imlerini yedekleyebileceğim program yada başka bir yöntem var mı?

Opera mini 7.1
5800 xm v60.0.003 - hackli
Opera link teki yer imlerine burdan ulaşabilirsin aslında kapanmadi opera link buraya taşındı.

5800XManiac

5800XManiac

Üye
    Konu Sahibi
Opera link teki yer imlerine burdan ulaşabilirsin aslında kapanmadi opera link buraya taşındı.
@Black-GhosT hocam, oraya giriş yapabiiliyorum ama link ve parolalar herşey sıfırlanmış o önemli değilde telefonda bulunanları format öncesi nasıl yedekleyeceğim o sorun. Çünkü opera mini den giriş yapılmıyor haliyle yedek alamıyorum.

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
@Black-GhosT hocam, oraya giriş yapabiiliyorum ama link ve parolalar herşey sıfırlanmış o önemli değilde telefonda bulunanları format öncesi nasıl yedekleyeceğim o sorun. Çünkü opera mini den giriş yapılmıyor haliyle yedek alamıyorum.
Cihaz hackli olduğuna göre database yedeğini alican operanın daha sonra format atıp uygulamayı tekrar yükleyip o yedeği tekrar o konuma yapistirirsan yerimlerin vs herşey yine gelir , o konumda yani database opera nereye kuruluysa C yada E , private klasörünün içindeki klasorlerden birinde hepsine tek tek bakıp opera ile ilgili olan klasörü tamamen kopyala eğer yoksa yine c yada e system>apps klasörüne bak olması lazım

5800XManiac

5800XManiac

Üye
    Konu Sahibi

@Black-GhosT hangı dosyaları almalıyım? kesin yedek olur mu?
Sanırım hafıza kartında daha once kurdugum opera 12 nın de dosyaları duruyor.

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye

@Black-GhosT hangı dosyaları almalıyım? kesin yedek olur mu?
kaç tane opera yüklü sende kardeş :) opera mini 7.1 kurulu ise system-apps içindeki OperaMini klasörünü yedek al. KESİN YEDEK OLUR.

aynen opera 12 nin yedekleri de OperaMobile olan klasörler.

• Beğen
Tepkiler: 5800XManiac
5800XManiac

5800XManiac

Üye
    Konu Sahibi
kaç tane opera yüklü sende kardeş :) opera mini 7.1 kurulu ise system-apps içindeki OperaMini klasörünü yedek al. KESİN YEDEK OLUR.

aynen opera 12 nin yedekleri de OperaMobile olan klasörler.
Tamam hocam sağol

Üst Alt