Opera 8.0 sıfır dil değiştiremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Opera 8.0 sıfır dil değiştiremiyorum
Symbianda opera 8.0 sıfır indirdim phoneky'den fakat dili türkçe yapamıyorum ve sitelerdeki türkçe karakterler görünmüyor rahatsız oluyorum lütfen yardım edin

PALA.

PALA.

Üye
8 sürümünü bende kullandım ama 7.2 kadar iyi değildi, opera mini next den şaşmayın , en az 3 kat iyi, maxicepden indirebilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
8 sürümünü bende kullandım ama 7.2 kadar iyi değildi, opera mini next den şaşmayın , en az 3 kat iyi, maxicepden indirebilirsiniz...
ağabi baktım ama bulamadım eğer sende türkçesinin linki varsa atabilir misin?

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Siteye giriş yapılmıyor

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Sitesine girdiğinizde orada gözükmüyor mu ?
Eklentide 7.1 sürümü mevcuttur.
Sizin kategoriniz Nokia S40 ve Java Destek burasıdır oralardaki konuları takip ediniz.
gönderdiğiniz dosyayı indirmeye çalışınca güvenli bağlantı yapılamadı diyip kapanıyor

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
S40 için türkçe opera mini arıyorum amacım en iyi tarayıcıyı bulmak değil.
bu arada 8.0 ın arayüzü kat kat daha kullanışlı bu yüzden sıradan işlerim için 8.0 kullanmayı tavsiye ediyorum ve ya 7.0... Evet ingilizce de kullanırım fakat bu şekilde türkçe karakterler görünmüyor

lütfen s40 için jar veya jad uzantıda türkçe opera mini verebilirmisiniz...

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Tamam yaa buldum phonekyden indirdim türkçesini
neyse vakit ayrıp yazanlar hakkını helal eder inşallah

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
İngilizce kelimeleri öğrensen , uygulama kendiliğinden Türkleşecek.
üsttede dediğim gibi ingilizceyi anlıyorum ama uygulama türkçe karakterleri göstermiyordu ve bu çok rahatsız ediyordu

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Opera mini 8 türkçe indirme linki
bu sayfayı açınca karşınıza başka bir opera mini çıkar onu boş verin... Sayfada operanın son sürümünü indir'e basarak türkçe opera mini 8'i indirebilirsiniz:tebessüm:... Daha da ayrıntı var ama herhalde onuda siz halledersiniz... sitede gezinmeyi bilen bundan sonrasını da halleder...

Üst Alt