opel merivaya modifiye

Sponsorlu Bağlantılar

opel mi Peugeot mu hangisini seçerseniz

• Kullanılan toplam oy
    8
apknote2

apknote2

Üye
    Konu Sahibi
opel merivaya modifiye
Arkadaslar araba aile arabasi gibi görünüyo ama ben farkli biseyler yapmak istiyorum ne olabiliir ?

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Opeli seviyor pejodan uzak duruyoruz.4 cama 3 numara film çekilir en fazla : )Dış görünüme yapılacak pek alternatif yok ama içine navigasyon,double teyp vs özellikler ekleyebilirsiniz.
Doğanlara şahinlere yapılan egzozdan yapmayın da aman :)

apknote2

apknote2

Üye
    Konu Sahibi
Hahaha egzoz sart bence hava filitreside lazım :) filim var zaten teyp lazim :)filim var 3 numara farlari karartma yaptim amerikan park vardi sokmek zorunda kaldim polis flasorleri takmistim on izgaralara daha ne yapabilirim

maxirabit

maxirabit

Üye
Kaliteli suspension,spoiler ama abartili degil. İyisinden bir jant. Kule gergisi. Led stopla vs vs

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Motor modifiyesimi yoksa sadece dış dizayn mı istiyorsunuz o önemli.Dış görünüm için: Özel ön arka tampon yapanlar var araca uygun onları bi araştır.Arka stopları led yapabilirsiniz, Amerikan park modül, ön sisler ve ana farlar xenon yapılabilir, spoiler kısa olanlardan çok yüksek olmamak şartı ile güzel durur tabi karbon fiber ile kaplama yapılırsa daha da sağlam olur.İç döşemeler de görünüm açısından önemli.Fosforlu koltuk kılıfları alırsanız dışardan araç güzel gözükür tabi cam filmleri çok koyu değilse.Saymakla bitiremeyiz aslında [emoji846]

Şekil a:
İhtiyar ın makinesi [emoji846][emoji846]

#