Opda'dan sertifika almak paralı DEĞİL arkadaşlar!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
Opda'dan sertifika almak paralı DEĞİL arkadaşlar!!!
birkaç yerde birden gördüm herkes paralı paralı demiş.

Bakın, opda kendisinden sertifika alanların sadece bir kısmından 3 dolar istiyor. Ama bu paralı olduğu anlamına gelmiyor. Sadece bağış istiyor.

1. En basiti olarak, signed yapacağınız dosyayı sitedeki "signing" butonuna basarak site üzerinden sertifikalarsınız.

2. Bağış isteğinin gitmesi için 3 ila 5 gün beklersiniz.

3. Aynı imei no'su ve farklı kullanıcı adı ile tekrar kayıt olursunuz, büyük ihtimal bu kez istemez.

...
Bunları benim dışımda birçok arkadaş demiş FAKAT daha araştırma bile yapmayan pişkin insanlar, "forumda çok tartışıldı fakat hiçbir çözüm bulunamadı" demeye kadar varmışlar.

Tamam sakinim...

Görüldüğü üzere opda paralı değil, iyi günler arkadaşlar...

'Patron

'Patron

Üye
adam reyiz :ehe

waryemez

Üye
eğer sayfaya çince girerseniz bağış istenmiyor. 3-5 gün beklemeye gerek yok

hakan293

Üye
evet sağol dostum sayfaya çince olarak girince bağış istemiyor.

ahmetc503

cince bişi anlamıyozku onu çözmek için zaten 2 gün uğraşıyoz aynı anlama geliyo
keşke çinli bi arkadaşım olsaydı:d::d:

'Patron

'Patron

Üye
cince bişi anlamıyozku onu çözmek için zaten 2 gün uğraşıyoz aynı anlama geliyo
keşke çinli bi arkadaşım olsaydı:d::d:
Ne alaka.İngilizceyken tıklayacağın yeri kafanda tut çince yapınca tıkla gitsin.:oke:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
fark etmiyor aynı şey ben siteyi ingilizceye çevirip aldım sertifikayı kaydoldum üç gün sonra sertifikam geldi

----------Eklendi @ 03:19:22 ---------- Yazıldı @ 03:17:47 ----------

ayrıca ona bile gerek yok maxicep sizin için ücretsiz sertifika alıyor başvuru formunu doldurun yeter

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
arkadaşlar opda vb sitelerden sertifika almak tehlikeli demiyorum kesinlikler kötü bi site tel serinumarasını kopyalıyor garanti kapsamı dışında kalıyyornokıa eğer bunu farkederse kısacası tel cöpe at daha iiiii cünkü site cinli hack tarafından kurulmuş ve tıpatıp orjinal nokıa yapıp satıyor ve senin seri numaranı kullanıyor ve pazarlıyor başka ülke adına yani uğraşmayın telefonunuz puffffffffff olur gelelim x-plore arkadaşlar bu proğramda seri numara calıyor arjantin veye kolombiya tabanlı tabanlı veri sorvırları tarafından yapılmış serinumara ticaretleri yapıyor bazı telefonler yansanayı gibi mesela concort digipone vb firmalara yüksek metrajda para ile satıyorlar dikkat edin arkadaşlar

'Patron

'Patron

Üye
arkadaşlar opda vb sitelerden sertifika almak tehlikeli demiyorum kesinlikler kötü bi site tel serinumarasını kopyalıyor garanti kapsamı dışında kalıyyornokıa eğer bunu farkederse kısacası tel cöpe at daha iiiii cünkü site cinli hack tarafından kurulmuş ve tıpatıp orjinal nokıa yapıp satıyor ve senin seri numaranı kullanıyor ve pazarlıyor başka ülke adına yani uğraşmayın telefonunuz puffffffffff olur gelelim x-plore arkadaşlar bu proğramda seri numara calıyor arjantin veye kolombiya tabanlı tabanlı veri sorvırları tarafından yapılmış serinumara ticaretleri yapıyor bazı telefonler yansanayı gibi mesela concort digipone vb firmalara yüksek metrajda para ile satıyorlar dikkat edin arkadaşlar
özet geç.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
evet :oke:

burak.2334

Üye
N79 kullanıyorum..arkadaşlar benim sertifikam vardı..sonra telefonu servise götürdüm arızalanmıştı..yeni yazılım yüklemmişler galiba..sertifikayı tekrar yükledğimde ROM patcher i yüklemiyor...format atıp tekrar yükledim yine aynı sorunu veriyor..acaba bana yardımcı olabilir misiniz?:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt