OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.(İngilizce Dil-Türkçe Anlatım) 11/12/2009

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayaleturk

hayaleturk

Üye
Teşekkürler Dostum, :halay3:

oguzbbk

Üye
hocam site çökmüş gitti imeiler

shtprf

Üye
arkadaşlar sertifika için programa telefonun imei numarasını yazıyorsunuz buna dikkat!! telefonunuz klonlanabilir öyle bi durumla karşı karşıya kaldığınızda telefonunuz 30 gün içinde kapanacaktır bu bahsini ettiğim konu bi arkadaşımın başına geldi telefonu şuan kullanılamaz durumda yani kapalı o yüzden altı üstü bi oyun için telefonunuzu bu tür aksiliklerle karşı karşıya getirmeyin sizlerde madur olmayın sizlere bi arkadaş tavsiyesi :hmmm:oke:

xeyder

Üye
öncelikle teşekkürler..
aldığımız sertifika tek bir uygulama/oyun içinmi geçerli yoksa birden fazla uygulama/oyuna kullanabiliyormuyuz? bilgisi olan varmı arkadaşlar??

avcar

Üye
Sağolasın

emincik46

emincik46

Üye
normal olduda sertifikayıda indirdm nasıl sis dosyası yapcaz yardım!

lordvider

Üye
saol dostum gerçekten işe yaradı

agshadad

Üye
imei verecek kadar değilim ben kusra bakmayın

06321035

06321035

Üye
Emegine sağlık

pegassus99

Üye
Güzel bir anlatım. emğine sağlık.

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Ya en altta sign diye bir yer kalıyor oraya ney koycaz ?:allalla:

phasan

phasan

Üye
saol kardeş sertifikalandırmayıda anlatırsan çok çok makbule geçeçek şimdidien teşekkürler

Cetger

Üye
ben şifremi unuttum ne yapıcam :D

JrLinq

Üye
IMEI numarasını vermek tehlikeli değilmi ?

baris_besnili

Üye
ya 2 gündür kayıt yaptım hala applying diye bişey var sanırım kabul edilmeyi bekliyor ne kadar sürecek bu ya :S:S:S

delight19

Üye
Daha önce çince dil seçeneği ile yaptıım anlatımın ingilizce site hali

Buraya Tıklayın

üyeliği tamamladıktan sonra giriş işleminizi yapınız.giriş işleminden sonra karşınıza gelecek olan(aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi) ekranda gerekli işlemleri yapınız..

Bundan sonra yapmanız gereken sadece 24 saat beklemek (bazen daha erkende verebiliyor) aşağıda göstereceğim gibi cert ve dosyalarınız ekranda görünecektir yapmanız gereken tıklamak ve indirmek hepsi bu..böylece sertifikanız var.uzun gibi görünsede çok basit bir işlem en basidi bu..çince falan değil en azından..

Sorularınız olursa yardımcı olurum.İyi Günler...

:oke:

arkadaşlar bu opdamıdır nedir buna inanmayın telefonun imei sini istiyor sonrada size yalandan sertifika veriyor benim başıma geldi benim bir 5800 xm cep telefonum vardı siteye üye oldum sertifika için imei numaramı istedi bende sizin gibi inandım verdim aradan 2 gün geçti sertifikayı verdi... ama bundan 1ila 1.5 ay içinde telefonumun imei numarası klonlanmıştır diye bena mesaj geldi bende nokıa danışma hattını aradım evet dedi imei numaranız klonlanmış dedi peki nasıl geri açarsınız dedim sadece sizin belirlediğiniz bir numara için açarız dediler artık açil bir işim çıksa hemen başka bir hat takamıyorum lütfen dikkat edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn allah belesını versin o ooopppppdddaaannnıııınnn şerefsizler

musam

musam

Üye
kardeş ben bu siteye üye oldum göstermiş olduğun gibi yaptım fakat apply/upload time yazan yerde tarih ve saat yazmıyor state being produced yazıyor bir de ben siteye ingilizce üye olup işlem yaptım.Bu normal mi yoksa bir hata mı yaptım. Teşekkürler

ErkanGuney.

ErkanGuney.

Üye
Arkadaşım ben dediklerini harfiyen uyguladım onayıda aldım fakat cer ve indirmesi yapacağım sırada bana şu yazıyı veriyor.

Certificate applications as large, resulting in slow access. Give priority to paying customers is to download the certificate and other value-added services. Free users to download, please wait 3-5 business days.
Thank you...

BİR açıklama yapar mısınız ?

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
3-5 iş günü iiçerisinde sertifikan hazır olur :oke:

Arkadaşım ben dediklerini harfiyen uyguladım onayıda aldım fakat cer ve indirmesi yapacağım sırada bana şu yazıyı veriyor.

Certificate applications as large, resulting in slow access. Give priority to paying customers is to download the certificate and other value-added services. Free users to download, please wait 3-5 business days.
Thank you...

BİR açıklama yapar mısınız ?

dream1329

dream1329

Üye
kardes bnde stateye being produced yazıyor ve hep kırmızı nasıl yapcam bn yardım:allalla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt