OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.(İngilizce Dil-Türkçe Anlatım) 11/12/2009

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

l3lacktorn

Üye
ben iki gündür bekliyorum alamadım vermediler sanırım biraz daha bekleyeyim bakalım

jagry

Üye
sağa sola imei vermeyin. xsign 1.3 kesin çözüm forumlarda aratın bende sonunda uğraşa uğraşa buldum. şu an onu kullanıyorum. bir program ve oyunu kayıt ettim gayet memnunum.

nagata1932

Üye
arkadaşlar ne kadar bekleniyo en fazla kac gün sürer vermesi sertifikayı bekliyorum bakalım ve alınca nasıl ve nereye yükleyeceiz anlatırsanız sevinirim yükleyen yada bilen varsa eğer teşkürler şimdiden anlatana

memoli55

Üye
Bu imei numarasını vermek bir sorun yaratırmı arkadaşlar

haydarabi

haydarabi

Üye
kardeş sağolasın.gönderdim bekliyorum bakalım.bugün 14:35 de olacak yazıyor

m.yasar-1903

Üye
dosyayı indirdikten sonra ne yapıcamısı anlatan arkadas sağol

Shawnna

Üye
paylaşım için teşekkürler

dereder

Üye
teşekürler bekliyoruz bakalım

hasan43k

Üye
teşekkür adamın bir kac program hariç işe yaradı

metehan_1

Üye
beklemedeyim :D inş olur saolasın ..

gokhanarslanfb

Üye
bende yaptım bir kaç saniyede normal verdi ve tik işaretli yeşil oldu :) çok iyi dediğin dosyalarıda indirdim bilgisayara kurcam onları akşam evde başka ne yapmam gerekiyor. ??

ayben01

Üye
kardeş yaptım indirdimde telefona da attım cer ve keydekin den indirdiğim şeyleri ama olmadı birtanesinde yazılar çıktı sadece diğeride desteklenemiyor dedi ne olacak ne yapmam lazım yardım edersen sevinirim kardeş

maxicep_34

Üye
tsk ederim arkadasım ne kadar sürecek sertifikayı ındırmek

--------------- Ekleme ---------------

tsk ederim arkadasım ne kadar sürecek sertifikayı ındırmek

cvbnmö

Üye
ya arkadaşım ben geçen sene buradan sertifika almıştım ama numarayı kaybettim tekrar nasıl elde edebilirim baştanmı kaydolacam?

tmm yeniden üye oldum aynı ımeı verince aynen geri verdi :ehe

a.kinci

Üye
olmuyor olmuyorrr n95 invar sertıfıka ındırıyorum keyde ama ımzalamayamıyorum.. numarasıda cıkmıyor.. pc den 3 programlada kurdum yıne olmadı.. cer fılem bırlestırdım yıne yolda kaldım bı el atı verınnn((

kardeş yaptım indirdimde telefona da attım cer ve keydekin den indirdiğim şeyleri ama olmadı birtanesinde yazılar çıktı sadece diğeride desteklenemiyor dedi ne olacak ne yapmam lazım yardım edersen sevinirim kardeş
aynen(((((

yakacikli55

Üye
kardes elıne salık aynen uyguladım baakalım beklıyecez

enesd89

Üye
mrb lar sertıfıkyı almak ıcın 1 haftadır ugrasıom bugun aldım ındırdım hafıza kurmaya calıstım fakat suresı gecmıs ser. Dedı ne yabıcam lutfen yardım sımdıden saygılar tskrler

karamanlim

Üye
cok kolay cok faydali bi anlatim verdiginiz emege deger cok sagolun

akula

akula

Üye
arkadaşlar galiba opda ücretli olmuş yeni tel için üye oldum ama bağış yapınız uyarısı verdi

coldbullet

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt