OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faruk63050

Üye
yeniden kayıt olman gerekmiyor vermiş olduğun imeyli siteden kenardaki delete ye basarak siteden sil ve birdaha kendi ime ilini ver ben öyle yaptım hemen ime ili 2 kez verdiğimgibi bana sertifika verdi site almak istediğimde para istedi bende çinceden girdim para vermeden hemen indirdim

onur_Q7

onur_Q7

Üye
yeniden kayıt olman gerekmiyor vermiş olduğun imeyli siteden kenardaki delete ye basarak siteden sil ve birdaha kendi ime ilini ver ben öyle yaptım hemen ime ili 2 kez verdiğimgibi bana sertifika verdi site almak istediğimde para istedi bende çinceden girdim para vermeden hemen indirdim

Tkrar imei verirken çince olandan mı vercem peki?

alperensanli

alperensanli

Üye
Sertifikayı kaç gündür bekliyorum alamadım. Gerekli işlemleri yaptım. My Certificate'ye tıklıyorum state kutucuğunda "Being produced" diyor. Hala yeşil ışık yanmadı. Yardımlarınız ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler. Selam ve hürmetler...

onur_Q7

onur_Q7

Üye
Beyler boşuna beklemeyin sertifika falan :( Şimdi bi konu açmıştım Sertifia ile ilgili arkadaşın biri;Şuan hç bir site sertifika vermıyo dedi.:kotu:Yani bu iş yaş herkeze geçmiş olsun :@

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye
benim 2 ci haftayı devirdi halen tık yok :-)) hack lemek en iyisi sanırım..

STaT!C

STaT!C

Üye
Sertifikayı kaç gündür bekliyorum alamadım. Gerekli işlemleri yaptım. My Certificate'ye tıklıyorum state kutucuğunda "Being produced" diyor. Hala yeşil ışık yanmadı. Yardımlarınız ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler. Selam ve hürmetler...

Benim de aynı beyler 4-5 gün oldu hala yok.:off: opda.cn linki de ölmüş direk shoujizu.netten girmek istiyor. Siteye düzenleme mi yapılıyor ondan mı verilmiyor diyorum acaba ?:hmmm

onur_Q7

onur_Q7

Üye
İnş. El ele kol kola alırız hepimiz hayırlısıyla şu sertifikaları :walk: :D

alperensanli

alperensanli

Üye
Denedim sertifika verdi. Kaç tane uygulama sertifikalayabiliyorum peki?

onur_Q7

onur_Q7

Üye
Denedim sertifika verdi. Kaç tane uygulama sertifikalayabiliyorum peki?

Onu hiç bilmıyorum da sana bişey sorcam.Sertifika dosyasını siteden ben de indirdim.Fakat devamı nasıl? bu işlerden fazla anlamam.Dosya pc de bundan sonra neler yapılacak bilmiyorum sen biliyosan yardım edermsn?

alperensanli

alperensanli

Üye
Hayır ben de bilmiyorum :bilmm

onur_Q7

onur_Q7

Üye
En azndan işin en zor kısmını atlattık devamı da gelir :ehe

faruk63050

Üye
Onu hiç bilmıyorum da sana bişey sorcam.Sertifika dosyasını siteden ben de indirdim.Fakat devamı nasıl? bu işlerden fazla anlamam.Dosya pc de bundan sonra neler yapılacak bilmiyorum sen biliyosan yardım edermsn?
Kardeşim sistem modifkasyon bölümüne git birtanne singsis uygulaması indir onunla sertifikalama yapa bilirsin

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

aras248

aras248

Üye
Certificate applications as large, resulting in slow access. Give priority to paying customers is to download the certificate and other value-added services. Free users to download, please wait 3-5 business days

bir haftadır bu hatayı veriyor alamıyorum sertifikayı nasıl halledecez bu işi?

MelistanbuLL

MelistanbuLL

Üye
Cer ya da dosyasına tıklayıp indirmek istediğimde beni direk bağış sayfasına yönlendiriyor.
Sebebi nedir acaba ? 3 - 5 iş günü bekle diyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt