OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.28/07/2009 Tarihiyle değiştiği için

Sponsorlu Bağlantılar

pasha991

Üye
her dediğini yaptım pcden telefona aktardım ama yüklenmio. telefona zarar verebilir diyor. ben devam dediğimde garip garip harflerle bişey çıkıo. lütfen yardımcı ol bana. olmadı mailden de görüşebiliriz. cvp bekliorum

horozvm

Üye
ya abi benım tel ınstalling root cert... diyor kalıyor ne yapmalıyım bı yardımetsenız

gecugr

Üye
verdiğin signsis dosyası trojanlı antivir affetmedi bilginize..

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, JRValantinin anlatımı üzerine, sorunsuz şekilde sertifikamı aldım opda dan, fakat uyanıklık edip başka bir telefonun imei numarasını girmişdim.

Sonra programı sorunsuz imzaladım telefonuma (E71) yüklerken sertifika sorunu hatası verdi...
Farklı imei yazdığımdan olabilir mi, doğru imei ile tekrar denesem sizce opda yeni sertifika verir mi?

JRValantin yardımcı olursan sevinirim, bir de navigasyon program tavsiyesi lütfen

teşekkürler

Arkadaşım uyanıklık ettim diyosunda site imei numaranı cer ve oluşturmak için istiyor.Sadece verilen imeiye sahip telefon için geçerlidir sertifika.Kendi imei ni gir.Bişey olmaz güven:oke:

--------------- Ekleme ---------------

verdiğin signsis dosyası trojanlı antivir affetmedi bilginize..

Arkadaşım programı ben yazmadım sadece paylaşdım.Güvenmiyosan indirmezsin.Başka bir lisanslayıcı bul:oke:

t_unc

Üye
Arkadaşım uyanıklık ettim diyosunda site imei numaranı cer ve oluşturmak için istiyor.Sadece verilen imeiye sahip telefon için geçerlidir sertifika.Kendi imei ni gir.Bişey olmaz güven:oke:

Arkadaşım programı ben yazmadım sadece paylaşdım.Güvenmiyosan indirmezsin.Başka bir lisanslayıcı bul:oke:
teşekkürler, uyanıklık yapmadan deneyeceğim. :)

forumhaken

Üye
sigsis i rardan çıkarmak istediğimde virüs programı alarm veriyor, trojen diye... ne yapmak lazım

baba virüs diyor.... bilgisayar coştu

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler

fbagrega

fbagrega

Üye
arkadaşlar opda ya güvenebilirmiyiz bana pek sağlıklı gibi gelmedi imei numarasını veriyoruz ilerde bi sorun yaratırmı sertifika alan arkadaşlar memnu ama ilerde bi sorun sıkıntı yaratırmı

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar opda ya güvenebilirmiyiz bana pek sağlıklı gibi gelmedi imei numarasını veriyoruz ilerde bi sorun yaratırmı sertifika alan arkadaşlar memnu ama ilerde bi sorun sıkıntı yaratırmı

Güvenebilirsin opda en güvenilir gsm işletmelerinden birisi :oke:

umiboss

Üye
slmlar yeni e66 aldım ve araştırırken bu opda konusu gördüm şahane anlatılmış ve gösterilmiş ellerinize sağlık elleriniz dert görmesin çok teşekkürler
sayfılarımla

blueseytan

Üye
arkadaslar su is bilen birisi bana yardim edsin ben opta dan sertifikami aldim sertifika arti iki klosor indirdim sizin bu bimpoa adli proqrami indirdim proqrami sifrelemek istiorum ama X isareti cikiyor proqrami sifrelemior biri bilen biri yardim edsin msn adresim [email protected] acil yardima ihtiyacim var o kadar sinirlendim kiracaqim simdi bu n82 yiii tel satacam sirf bu yuzdennn yaaa acil yardima ihtiyacim varrr acilll....!!!

ergenekon61

Üye
Haha çinliler korsan telefonlarına nereden imei buluyor diyordum bende :D Ama oslun olan nokiaya oluyor başımıza sertifika belasını açmasaydı.

parion17

Üye
ya usta bısey sorcam sunu anlamadım hanı sertıfıkalandırıoz ya pcde lisanlarken A bolumune hangı dosyayı secıcez? acıl yardım pls

'Davut

'Davut

Üye
Tesekkurler :oke:

Üst Alt