OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.28/07/2009 Tarihiyle değiştiği için

Sponsorlu Bağlantılar

kasap111

kasap111

Üye
çok teşekkürler çok güzel anlatmışsın sertifika başvurusunu da sorunsuz hallettim beklemedeyim çok sağol:oke:

starcom321

Üye
hocam çok saolda ingilizcesi var sitenin zaten niye ordan bakmadın

FuNKyX5

FuNKyX5

Üye
eywallah biladel

Whiplash114

Üye
ya var ya sabah saat 6 buçuk ve yüzümü güldürdünüz çok mutlu oldum cidden! :) teşekkür ederim yaa! :D

Gospadi

Gospadi

Üye
Gelmiyor vatozz ben denedim 12 saat icinde tekrar tekrar deneyin dyor ama nafile...

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi

veyselasus

Üye
Paylaşımda emeği Geçen Herkese teşekürler allah azı Olsun

matt01

Üye
arkadaşlar benm sorunum şu ben ve cer dosyalarını alıyorum bilgisayara yüklüyorum bilgisayarda sertfikalandırmak istediğimde programa tıkladığımda cer ve dosyalarını görmüyor :s
tarayıcım internet explorer işletim sistemi windows 7 acaba neden oluyor bu ?

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benm sorunum şu ben ve cer dosyalarını alıyorum bilgisayara yüklüyorum bilgisayarda sertfikalandırmak istediğimde programa tıkladığımda cer ve dosyalarını görmüyor :s
tarayıcım internet explorer işletim sistemi windows 7 acaba neden oluyor bu ?

signsis ile cepte lisansla daha pratik:oke:

matt01

Üye
yok ya ona gerek kalmadı opda kendi sitesine attım kendi sertifikalayıp hemen verdi sorunda windows 7 den kaynaklanıyormuş xp direk gördü :D

habbuj

habbuj

Üye
keşke japonca bilsem:)

nickcurran

Üye
sitede tepede ingilizce seçeneği var ;)
bir sertifika ile bütün programlarımızı sertifikalandırabilir miyiz??

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
sitede tepede ingilizce seçeneği var ;)
bir sertifika ile bütün programlarımızı sertifikalandırabilir miyiz??

Başka bir konuda ingilizce siteden anlatım yaptım bakarsan görebilirsin ve evet bütün programları lisanslaya bilirsin

eagle68

eagle68

Üye
çok teşekkürler emeğine sağlık

MASK05

Üye
Arkadaslar imei vermeyin ..benden demesi

gsad

Üye
arkadaşlar ilk linke tıkladığımda görünen sayfadan farklı bi sayfa geliyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz:ağlarım:

t_unc

Üye
Arkadaşlar, JRValantinin anlatımı üzerine, sorunsuz şekilde sertifikamı aldım opda dan, fakat uyanıklık edip başka bir telefonun imei numarasını girmişdim.

Sonra programı sorunsuz imzaladım telefonuma (E71) yüklerken sertifika sorunu hatası verdi...
Farklı imei yazdığımdan olabilir mi, doğru imei ile tekrar denesem sizce opda yeni sertifika verir mi?

JRValantin yardımcı olursan sevinirim, bir de navigasyon program tavsiyesi lütfen

teşekkürler

Üst Alt