Online Müzik Dinleterek Çalan Müzik, Şarkı Kime ait Bul, Dinlet Sanatçı Adını Öğren (Bul)

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Online Müzik Dinleterek Çalan Müzik, Şarkı Kime ait Bul, Dinlet Sanatçı Adını Öğren (Bul)
Film (sinema), dizi, youtube videoları izlerken rastladığınız bir videodaki veya ses dosyası vb. adını bilmediğiniz mp3, wav vb. müziklerin kime ait olduğunu tanıma sitesi ve bu uygulama sitesinin yöntemini anlatacağım aşağıda, sistem program indir, kur derdi olmadan web üzerinden online olarak 1 dakikadan daha az sürede free (ücretsiz) olarak sonuç veriyor, net bağlantısı olan telefon yada interneti bulunan bir bilgisayardan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

• İlk başta sayfa sonunda verdiğim site adresine gidin, sitenin en üstünde bulunan Click and Sing or Hum butonuna tıklayın,
  • Karşınıza Adobe Flash Player ayarları gelecek önce şarkının adını/kimin söylediğini öğrenmek istediğiniz parçayı bilgisayarınızda oynatın ve hemen ardından İzin Ver butonuna basın, aklınızdaki şarkı sözünden mikrofona konuşarak aynı işlemi yapmanız mümkün ama sonuç yüzdesi az,
  • Karşınıza Click to Stop yazısı çıktıysa hiç birşeye basmayın bekleyin çünkü dinletdiğiniz şarkı kayıt ediliyor,
  • Kayıt işlemi bittikten sonra sizi önce Searching adındaki arama sayfasına sonra ise sonuçlara yönlendirecek sistem,
  • Yönlendirildiğiniz sayfada Midomi did not hear any music diyorsa sorgunuz bulunamamıştır, ama sayfada şarkılar varsa kalın çerçeve içine alınmış şarkı adı/söyleyen kim aradığınız şarkının kime ait olduğunu gösteren sonuçtur.

Link;

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora

otostopçu

otostopçu

Üye
çalışmazsa bana ulaşın :ehe ben bulurum

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
paylasım ıcın tesekkurler

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
bu kisa şarkinin tamamini bulabilirmisiniz?

omer durus

omer durus

Üye
android icin shazam mevcut ustelik bulamadigi sarki neredeyse imkansiz .... bu arada tesekkurler
bu kisa şarkinin tamamini bulabilirmisiniz?
major lazer watch out for this

reaurora

reaurora

Üye
beyler bu şarkının adını bilen var mı? hadi Allah rızası için bir bakın. beğeniyi unutmam :D

omer durus

omer durus

Üye
beyler bu şarkının adını bilen var mı? hadi Allah rızası için bir bakın. beğeniyi unutmam :D
fort minor red to blackandroid telin varsa shazam yukle onunla buldum bu sarkiyi

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve CV-Aurora
reaurora

reaurora

Üye
  • Beğen
Tepkiler: omer durus
omer durus

omer durus

Üye
vallaha helal olsun :D minnetdarım dostum. defalarca soundhound a dinlettim ama bulamadım
bi sey degil dostum yardimci olabildiysem ne mutlu bana
ayrica
bana kalirsa sende shazam yukle cunku sound hounddan cok daha kalitali
sound houndun tek iyi yani turkce olmasi

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
reaurora

reaurora

Üye
bundan böyle shazam :yuru

• Beğen
Tepkiler: omer durus