Online alışverişi tercih ediyor musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Online alışveriş konusundaki düşünceniz nedir?

• Kesinlikle tercih ediyorum.

Kullanılan: 234 67.0%
  • Henüz alışveriş yapmadım, ancak çekimser değilim.

Kullanılan: 58 16.6%
  • İnternet üzerinden alışverişe karşıyım.

Kullanılan: 34 9.7%
  • Diğer ( Yorumunuzda açıklayabilirsiniz. )

Kullanılan: 23 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    349
savaza

savaza

Üye
ben elektronik ten kıyafete herşey aldım pek sıkıntı olmadı halende alıyorum

qradyant

qradyant

Üye
Evet tercih ederim. Alternatif çok fazla, rekabet yüksek olduğu için fiyatlar reel piyasaya göre gayet uygun. Çin'inden Amerika'sına kadar uzamış alışveriş listem vardır.
-Aksesuar, aparat vb. araç gereçleri yurtdışından
-Elektronik eşyaları ise Türkiye pazarından alıyorum.

Gittigidiyor, vatan, hepsiburada kullandığım e ticaret sitelerinin başında gelir. N11 ve sanalpazar pek sıcak gelmiyor. Belki tasarım kaynaklı olabilir.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Arkadaşlar yeri gelmişken sorayım erkek giyim ve ayakkabı için hangi siteyi kullanıyorsunuz :D

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Online alışveriş güzeldir. Alacagin seyi kolayca bulabiliyor ve alabiliyorsun ayrica urun hakkindaki yorumlardan urunun beğenebilir yada beginilmeyen olduğunu anliyabiliyorsunuz.
Ancak online alışveriş hakkında bilgi sahibi olmayanlar. Kandiriliyor bu yuzden bilgi sahibi olmayanlar alışveriş yapmamali...

cunior_19

cunior_19

Üye
giyimden ağzı yanan bi ben değilim sanırım :D

eflatun987

eflatun987

Üye
Online alışveriş güzeldir. Alacagin seyi kolayca bulabiliyor ve alabiliyorsun ayrica urun hakkindaki yorumlardan urunun beğenebilir yada beginilmeyen olduğunu anliyabiliyorsunuz.
Ancak online alışveriş hakkında bilgi sahibi olmayanlar. Kandiriliyor bu yuzden bilgi sahibi olmayanlar alışveriş yapmamali...
Bende katılıyorum. Bilmiyorsa almamayı tercih etsin. Çünkü ismi lazım değilçok kullanılan bir sitede özellikle cep telefonunda pisman olabilirsiniz. Özelliklerine bakınca bir şeye benziyor fiyatı 185 - 400 arası alırsan hapı yuttun. Garantisi var yada yok ; sattılan ürünün arkasında durmayı bırak muhattap bile olmazlar.

thedevils4

thedevils4

Üye
hocam kapıda ödeme seçeneği sunan her siteye güvenirim.bu şekilde kıyafet ve takı almışlığım vardır.ancak bir site var ki aradığım herşey var orda ancak diğer yerlere kıyasla çok ucuz ve aynı ürün resmi ve başlığı ile birden fazla ürün olması şöyle ki ve gibi şimdi bu siteden sipariş vericem ancak tablet reis gibi salatalık çıkar diye korkuyorum.bu siteden alışveriş yapan varmı güvenilir mi?

apkbot

apkbot

Üye
internetten bir cep telefonu almam ancak kulaklık, dvd, müzik çalar gibi içerikler alırım

SercanCANTANK

SercanCANTANK

Üye
Bilindik alışveriş siteleri. Her zaman tercihimdir. Ve bence herkez buna dikkat etmeli. Birde çok güzel bir tesbit ürün fiyatından çok çok ucuz ise salatalık yemeği göze almışsınız demektir.

SezginKeskin7

SezginKeskin7

Üye
Zaman zaman güvenilir sitelerden yaparım.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Barfiks barı aldım hafıza kartı da alacağım bakalım ne olacak

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İnternetten Alişverişsiz Olurmu :D

savaza

savaza

Üye
N 11 i bayadır kullanıyorum tavsiye ederim.

resulesma

Üye
eğer geri iade seçeneği varsa alış veriş yapılabilir

Üst Alt