Öldüren şaç modası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
arkadslar bende pazardan sonra günde en fazla 1 olmadı 2 saat girerim oda belki..malum bu sne staj var sat 6 de eve gelcen 7 yemek bitcek 2 saat pc desen 9 zaman bitiyo :wacko:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by _cLeo_@Sep 5 2005, 01:35 AM
ya bişi sorcam bu kız hiç aynaya bakmadımı yanı hiç örümcek ağını fLn görmedi mi ya da küçük bi ısırık bile insanın canını yakar kızın kafasını delmiş örümcekler
nası hiç bişi hissetmedi??
[post=155080]Quoted post[/post]​

kanki bencede ..insanı ısırdımı nasıl acır..bide örümcek hiç sevmedigim hayvanlandan :wacko:

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
dur 1 sorum gelım ıssırmış mı???? :)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by rapci_cariye@Sep 5 2005, 01:42 AM
dur 1 sorum gelım ıssırmış mı???? :)
[post=155089]Quoted post[/post]​

sor..valla :lol2:

Haberci

Haberci

Üye
Originally posted by _cLeo_@Sep 5 2005, 01:35 AM
ya bişi sorcam bu kız hiç aynaya bakmadımı yanı hiç örümcek ağını fLn görmedi mi ya da küçük bi ısırık bile insanın canını yakar kızın kafasını delmiş örümcekler
Siz hiç farelerin küçük çocukların kulaklarını ve burunlarını vs azalarını (genelde varoşlarda oluyor) kemirdiklerini duymadınız mı? veya okumadınız mı? Örümceklerde öyle işte yani onlar icraatlarını yaparken o bölge zaten uyuşuyor ve hiçbir şey hissetmiyorlar...

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
yok garteş gitdim geldim amma bu ısırmayan cinsten ömürjekmiş! :)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by Haberci+Sep 5 2005, 01:50 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Haberci &#064; Sep 5 2005, 01:50 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-_cLeo_@Sep 5 2005, 01:35 AM
Siz hiç farelerin küçük çocukların kulaklarını ve burunlarını vs azalarını (genelde varoşlarda oluyor) kemirdiklerini duymadınız mı? veya okumadınız mı? Örümceklerde öyle işte yani onlar icraatlarını yaparken o bölge zaten uyuşuyor ve hiçbir şey hissetmiyorlar...
[post=155098]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

saol bilgi için ..bilmiyodum. ;;)

_cLeo_

Üye
ne yani yürüdüğünde bile mi hissetmedi bit biLe insanın kafasında nası kaşıntı yapıyo hemde kaç tane örümcek wr...bana mantıksız geLdi...

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
ne bilyonguz mantıksız oltukunu mantıksız yeri örümjekın ısırdıkını kısın farketmemesi mi...? her neseee görüşüne saygı duyarım garteşim :)

cepix

cepix

Üye
:D Alemsin cariye yaf :D

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by rapci_cariye@Sep 5 2005, 01:58 AM
ne bilyonguz mantıksız oltukunu mantıksız yeri örümjekın ısırdıkını kısın farketmemesi mi...? her neseee görüşüne saygı duyarım garteşim :)
[post=155111]Quoted post[/post]​

bencede..ama ezgi haklı insan yürüyünce hissder.yani 1tanede deil.sürü ile miş..

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
YORUM YOK&#33;

prince of hell

prince of hell

Üye
ayy zaten korkuyorum böceklerdenn :) :wacko: :help:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...