OLAY.!Olay.! Telefonunuz WİNDOWS 7 gibi Açılsın.! ve Kapansın.! Üstelik SESLİ..!!!.

Sponsorlu Bağlantılar

nurikaratas

nurikaratas

Üye
birader dahili bileşen hatası verdi(6120c)

carlos3x

carlos3x

Üye
arkadaşlar telefonunuzun dilini ingilizce yaparsanız hem baslangıc hemde kapanıs anımasyonu calısır ayrıca bu uygulamalar sadece

N82, N95, N95 8GB, E51, E60, E90, E65 telefonlarında ve eğer telefon hackliyse çalışır

6120, 6290, 5700, N73, N80, N81, N76
telefonlarında ya hiç çalışmaz ya da tam anlamıyla çalışmaz

arkadaş açık bir şekilde doğrusunu yazmış. şansınızı zorlamayın bence... bir de bu tür konularda mutlaka deneyenleri dikkate alın. saygılar

nevzat009

Üye
samsung i550w ye sorunsuz bi şekilde yükledim telefon hackli açılışta ve kapanışta hiç bir değişiklik yok bir tek açılış sesi değişti bilginize

rapman

rapman

Üye
çok şikayet gelmiş bunun hakkında.maalesef indirmeyeceğim.zaten benim telefonla tam uyumlu değil galiba bu.

dr_korhan

Üye
programı n95 e kurdum. sadece kapanırken sessiz windows 7 olmuş ama program hangi dizinde görünmüyor ayrıca telefon yavaşladı bu programı kaldıramıyorum.

altunfb

Üye
eywallah kardeş bu nokıa E65 e deoluyormu acaba ?

tigaa

Üye
tşk

karakule100

karakule100

Üye
saol mam n73 te dahili bileşen uyarısıdiyorr

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Teşekkürler...

akif066

akif066

Üye
tesekkürler

jmjarre

jmjarre

Üye
sağol

superyusuf

Üye
sormadı telefon hafızasına mı yüklensin die direk olarak yüklendi...ve program çalışmadı n73

yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
programı uzun uğraşlar sonunda telefon hafızasına kurdum ama sadece ses var görüntü gene aynı kaldı.tokalaşma.
herşeyi sırasıyla yaptım zaten 2 adım var.bnce küçük bi ayrıntı var oraya yazılmamış olan

Exorzist

Üye
n80 hckli kurulumda tel hafızası falan diye sormadı sadece tokalaşma ekranındaki ses değişti o kadar...

idris_35

idris_35

Üye
5800 DA işe yaramadı. emegine sağlık. :nono::naughty:

a.delpiero

Üye
sağol

by_samci

by_samci

Üye
en 79 da denedin hackli filan değil ama sis leri sertifikalandırıp attıp telofona yüklenmiyor bu bir dahili bileşen diyor

kartal076

kartal076

Üye
saol kardeşşşş

Ferzan

Ferzan

Üye
güzel bişeye benziyor ama denemedim emeğin içi saol

mraz

mraz

Üye
dahili bileşen diyor?????