OLAY.!Olay.! Telefonunuz WİNDOWS 7 gibi Açılsın.! ve Kapansın.! Üstelik SESLİ..!!!.

Sponsorlu Bağlantılar

TECHNOLOG

TECHNOLOG

Üye
kardeş kapanırken dediğin gibi oldu ama açılırken windows 7 sesi geldi ancak nokia nın klasik eli tokalaşma animasyonu çıktı

emeğin için teşekkür ederim

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
yav kadeşim bi proğram koyuyosun takip et uyarıları dikkate al bari nede n95 8gb var sadece ses var gerisi orjinal nokia açılışı napcaz geri kaldıramıyorumda
uygulama yöneticiden kaldırcan.

saltiks

saltiks

Üye
dahili bileşen dedi yüklenemez dedi ne yapaçağızcaba . konuyla alakalı bir bilgisi olan varmı . yazanların yarısı bu hatadan şikayetçi.

djmatrix

Üye
ark lar bende açılışta ses var fakat görüntüde hiç bi değişiklik yok,tlf hackli,bi yardımcı olsanız...??

rapman

rapman

Üye
güzel paylaşım ama telefonun tamamı win7 gibi olsa daha güzel olurdu :)

komama

komama

Üye
güzel paylaşım:oke:

remus68

Üye
walla çok güzel eline saglık paylaşım için tekrardan teşekkürler

uğurcan__07

Üye
sağol gardaş,

kamez

Üye
n79 dahili birleşen uyarısı veriyo :islik fp2 lerde yapıyo sanırım bu hatayı :hmmm paylaşımın için teşekürler...:oke:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
bende de aynı..
Kapanışta sadece görüntü var ses yok .
Açılışta da ses var görüntü yok !

v3!N

v3!N

Üye
herkes çalışmadı diyor bi tek alfanso arkadaşımız çalışıyor diyor sorun sende mi yoksa biz mi yanlış bişey yapıyoruz ?

teşekkürler

psikolaz

psikolaz

Üye
arkadaşlar telefonunuzun dilini ingilizce yaparsanız hem baslangıc hemde kapanıs anımasyonu calısır ayrıca bu uygulamalar sadece

N82, N95, N95 8GB, E51, E60, E90, E65 telefonlarında ve eğer telefon hackliyse çalışır

6120, 6290, 5700, N73, N80, N81, N76
telefonlarında ya hiç çalışmaz ya da tam anlamıyla çalışmaz

Areszone

Üye
Benim telefon Nokia N9 RM-159 ve bende açılışta ses var görüntü yok.Kapanışta görüntü var ses yok

eren123801

eren123801

Üye
sağol kardeş ellerin dert görmesin

bycengiz

bycengiz

Üye
konu ne yazıkkı pert xD N86 da denedim açılışta el tokalaşma ama windows 7 sesli kapanışta windows 7 gibi ama sessiz :D

kosovali75

Üye
kaç defadır denedim dahili birleşen sorunu diyor n73 me

efsane067171

Üye
e 50 de çalışmıor yükledim ama bi deişiklik yok

exmurat

exmurat

Üye
ya bu dalga hic bir işe yaramıyorki n95 te işlemiyor.telefonumda hackli ama zaman kaybı bence

--------------- Ekleme ---------------

kesinlikle çalışmıyor sakın denemeyin.telefonun rotasyonuda degişti.ayarlardan ekran döndürme kapalı oldugu halde.kafasına göre ekranı yatay ceviriyor.manyak bu program ya.sakın denemeyin bence
N85 8GB

hamzahakyol

hamzahakyol

Üye
bende N73 kullanıcısıyım yükledim fakat sadece açılış sesi değişti geri kalan herşey aynı değişme yok :((

ordulukalpler

Üye
n73 olurmu hacklı

--------------- Ekleme ---------------

telefonumda sadece nokıa nın sesi yerine vistanın sesi oluyor senin gosterdıgın resimlerdeki gibi nolmuyor

Üst Alt