Okuduğunuz En Güzel Kitap!...

Sponsorlu Bağlantılar

minoo

minoo

Üye
Yok bunlar değil Mert. Hayali serii katillerdi :hmmm
Hakan açmıştı sanırım.

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Çok şey kaybediyorsun diyebilirim. Katili sevdim ve hapishaneye girdiğinde ağlamıştım inanamıyorum ya :D

Bir insanın psikolojisi bu kadar iyi anlatılır diyorum:D

minoo

minoo

Üye
Minna ödünç alabilir miyim kitabını? :ehe

Sen cinayet romanları seversin yani? :hmmm

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Minna ödünç alabilir miyim kitabını? :ehe

Sen cinayet romanları seversin yani? :hmmm
Yakınımda olsan da versem :ehe Abim başladı iki günde bitirdi merakından :ehe

Bayılıyorum. İzleyemem bir filmde görsem, ama okuması ayrı bir haz.

orhnkya

orhnkya

Üye
game of thrones serisi

XpressMusıcs

XpressMusıcs

Üye
Monte kristo

FatoŞ

FatoŞ

Üye
Piraye... :)

ID68

Üye
Yalan Söyleyen Tarih Utansın (Mustafa Müftüoğlu)
Fetih Sancakları (Yılmaz Boyunağa)
Lozan Zafer mi Hezimet mi? (Kadir Mısırğolu)
1915 Osmanlı Ermenilerine Ne Oldu? (Guenter Lewy)
Beyaz Gemi (Cengiz Aytmatov)
Osmanoğullarının Dramı (Kadi Mısıroğlu)

sincarezindan

sincarezindan

Üye
srewe hamilton trawma

jackalmami

jackalmami

Üye
benim okuduğum kitaplar arasında emine şenlikoğlu nun maria,çin işkencesi ve ben kimin kurbanıyım adlı kitapları çok güzeldi. Tamamen yaşanmış hikayeler olup çoğu konuda aydınlatıcı bilgiler içerir ve sürükleyicidir kesinlikle sıkılmazsınız. Yazar bu kitapları yüzünden hapislere atılmış ama gerçekten de değmiş yani!...

minoo

minoo

Üye
Ben de Şenlikoğlu'nun bir kitabını okumuştum.
'Ne Olur İhanet Etme'ydi adı. Ama beğenmedim pek. Çok ters benim fikirlerime kitapta yazanlar.

jackalmami

jackalmami

Üye
Ben de Şenlikoğlu'nun bir kitabını okumuştum.
'Ne Olur İhanet Etme'ydi adı. Ama beğenmedim pek. Çok ters benim fikirlerime kitapta yazanlar.
özellikle maria isimli kitabını okumanı tavsiye ediyorum. Okuduktan sonra aynı fikirleri savunacağını zannetmiyorum.

Joker.

Joker.

Üye
Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle Ait Kitaplar)

Son düzenleme:
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Ahmet Altan-En Uzun Gece

Bu kitabı arkadaşım okuyordu. Arka kapaktaki yazı dikkatimi çekti ve okumak istemiştim :) Hemen kitabı bulup okudum. Şimdiye kadar böyle etkileyen bi kitap olmamıştı beni. Oldukça gerçekçi ve sürükleyici. Hatta bi ara gelişen iğrenç olaylar sonucu kitaba ara vermiştim. Arkadaşım ısrar edince bitirdim yoksa kalacaktı :D Bu da kitabın arka kapağında ki yazı:
Hayatında herkesten ve her şeyden fazla sevdiği erkekten kaçarak Güneydoğu'nun dağlarında uluslararası bir araştırma grubuna katılan bir kadın.

Bir daha hiç kimseyi o kadını sevdiği gibi sevemeyeceğini bilmesine rağmen ruhundaki zaafları saklamak için yaptığı vahşice hatalarla karşısındakini yaralayan bir adam.

Gerçek aşkın korkunç ağırlığını taşıyamayarak bir

köprü gibi çöküp iki kıyısında iki insanı çaresiz bırakan bir ilişki.

Affetmelerine izin vermediği için kendi hafızalarından bile nefret etmelerine rağmen affetmeyi beceremeyen insanların içine hapsoldukları bir yalnızlık.

İki insanın bütün zekâlarını kullanarak öldürmek için uğraştıkları ve her yediği darbeyle biraz daha hastalanarak güçlenen bir tutku.

Kutsal Mezopotamya ovasının eteklerinde yükselen dağlarda süren tehditkâr bir hayat.

Bu iki insanın yaşadıklarını izleyen herkesin sorduğu bir soru:

'Hayatım boyunca beni böyle seven biri oldu mu? '

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Manga kabul ise Death Note.Tabi bir de okuduğum mitoloji - psikoloji kitapları var.

bookwormezgi

Üye
Kristin Hannah-GECE YOLU

anet01

Üye
HUNGER GAMES-aclik oyunlari kitabi super ama seriyi 3 kere okumus biri olarak filmin kitaba fazla uymadigini ve pek begenmedigimi soylemem lazim okadar guzel bir konusu olan bir kitap bu kadar kotu bir filminin cikmasina inanamiyorum :(

kemal21

kemal21

Üye
Stephen King kara kule serisi

eZeL634

eZeL634

Üye
Aşkın Gözyaşları - Sinan Yağmur
Mutlaka okumalısınız 3 seriden oluşmakta tasavvufi aşkı en güzel anlatan, yaşanmamış hisleri yaşatacak olan çok harika bir kitap. Onu okuyup ağlamayan insana şaşarım ben.

Üst Alt