öğrenci arkadaşlarımıza jest

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Az oldu sanırım. "6 saat uyku yeter diye" düşünüyorum. :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Özel okullar artık 6 gün, devlet okulları aynı. Ve benim şansıma lise 1 ler bir hafta erken başlayacak ama ne yoklama alınacak nede ders işlenecek, tanışma ve ortama alışma maksatlı.

ndn nyle gndrdğmle ilglnysn sylsne brz :)))))
Hangi liseye gitmeyi düşünüyorsun? Puanın kaç? Hangi ildensin?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
süper fikir eve 8saat uyumaya gitseniz yeter tenefüslerde kaldırılsın sadece öğle 1saat yemek arası akşam 1saat yemek arası bide 3saate 3dk tuvalet için tenefus küçùk iş icin şişe yeter
lysyle ygsyi iptal ederlerse olur niye olmasın isteyen istediği yere gitsin okulda yatmışız çok mu:ehe

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Hangi liseye gitmeyi düşünüyorsun? Puanın kaç? Hangi ildensin?
14 okul var Atatürk Anadolu, Beşiktaş Anadolu, Beyoğlu Anadolu filan en üstte listemde. 460 puanım. İstanbuldayım.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Eger Ankara'liysaniz, ozel bir lisedr okuyorsaniz bir haftasonu beni ezikleyen bicimde pis pis siritarak gormeniz muhtemeldir. Yıh yıh yıh...

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Türkiye dilimi 3,88'dir. İl içinde yerleşecekse il dilimine bakmak lazım sanırım. Mesela İstanbul'da okuduysa ve liseyi de İstanbul'da okumak istiyorsa il, İstanbul dışında okuması gerekiyorsa Türkiye dilimine bakması lazım.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
ikinci iyi geçmiş yoksa 5i bulurdu ben de 6,72 fen lise 1,50 senin sonucu bile alsam hatta 2.0 falan olsa gene aynı liseye gidiyodum maraşta en iyi ikinci lise ballıyım valla anadolu öğretmen kalktı zaten:D
yok canım ne demek
pencereyi açıp atlayasım var (birinci kat zaten korkulukda var:ehe)

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Türkiye dilimi 3,88'dir. İl içinde yerleşecekse il dilimine bakmak lazım sanırım. Mesela İstanbul'da okuduysa ve liseyi de İstanbul'da okumak istiyorsa il, İstanbul dışında okuması gerekiyorsa Türkiye dilimine bakması lazım.

Yok Türkiye genelinde bakılıyor

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Yanlışın olmasın? Kaynak?

Üst Alt