Official Nokia Facebook v1.00(5725) S60v3. Signed (Resmi Nokia Facebook Uygulaması)

Sponsorlu Bağlantılar

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
Official Nokia Facebook v1.00(5725) S60v3. Signed (Resmi Nokia Facebook Uygulaması)
  • Bu Facebook uygulaması ile:
  • Post durumu güncellendi.
  • Bildirimleri görme
  • Profili Haber Başlıkları.
  • Arkadaşınızın bağlantı durumu
  • Arkadaş Ara.
  • Görünüm ve Duvara yaz.
  • Fotoğrafları görme​
Uygulamanın E71 ve E72 'de çalıştığı söylenmektedir. Diğer s60v3 tele sahip arkadaşların denemesi halinde yorumlarını bizlerle paylaşmasını bekliyorum.
(E51, E52, 5700xm, N95 ve N95 8GB da sorunsuz çalıştığını yorumlardan görebilirsiniz.)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: RIDVANDINHO, kurucaovalı, Sinanisot610 ve 393 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

goliykorol

Üye
E-51 de calisti ancak wi fi ile baglanma secenegi yok tesekkurler

yagizbogac

yagizbogac

Üye
n95de çalışıyor

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

zeyunal

zeyunal

Üye
teşekkürler, E52 de çalıştı.

safa_oyuncu

safa_oyuncu

Üye
Paylaşım için teşekkürler.

emmi

emmi

Üye
teşekkürler,program nokia e51 de çalışıyor fakat kendi browserini kullanıyor öylemi olması lazım acaba? programın kendisinde girişe yazı yazılmıyor niye ? yardımcı olurmusunuz

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler,program nokia e51 de çalışıyor fakat kendi browserini kullanıyor öylemi olması lazım acaba? programın kendisinde girişe yazı yazılmıyor niye ? yardımcı olurmusunuz
arkadaşım bu program browser kullanmıyor. girişe yazı azılmaktan kastın nedir anlayamadım.

emmi

emmi

Üye
arkadaşım bu program browser kullanmıyor. girişe yazı azılmaktan kastın nedir anlayamadım.
programı açtığım zaman ekranda çıkan Email ve altındaki Password kutucuklarına yazılmıyor,bunu demek istedim.:bilmm

sevımlısı

sevımlısı

Üye
eyv.kardesım cok sıme yarıck bu

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
programı açtığım zaman ekranda çıkan Email ve altındaki Password kutucuklarına yazılmıyor,bunu demek istedim.:bilmm
yazılıyor kardeşim e-mail de yazılıyor password de, üstüne gel kutucukların joystik le tıkla ve yaz

manyak_adam

manyak_adam

Üye
n95 8gb calısıyor sorun yok wifi den denedım tesekkurler emegıne saglık

rroyy

rroyy

Üye
N95-8GB sorunsuz. Bu konu üst konu yapılmayı hak ediyor ((= uzun zamandır beklenen bi program. Teşekkürler.

majestictr22

Üye
teşkkür ederim deniyorum

tolgacan07

tolgacan07

Üye
eline sağlık kardeşim harbi süper :))

baba3232

baba3232

Üye
Teşekkürler nokia e71 de çalıştı.

Üst Alt