Office 365 her ay kartımdan 8 $ kesiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Office 365 her ay kartımdan 8 $ kesiyor.
Arkadaşlar malum Nokia kullanıcılarına 1 yıl Office 365 üyeliği hediye ediyordu. Benden bir süredir aylık 8 dolar Office 365 abonelik parası kesiliyor. Bu da her ay 25-30 TL yapıyor. Ben herhangi bir onay verdiğimi hatırlamıyorum ama demek ki 1 yıllık bedava üyelik bitince ücretli abonelik başlatmışlar. Siz de Office kullanmak için her ay bu parayı ödüyor musunuz? Ödemiyorsanız Office'i nasıl kullanıyorsunuz? Markette başka işe yarar Office uygulaması var mı?

PALA.

PALA.

Üye
microsoftun yanlış politkalarından biriside bu malesef. Ofis uygulamalarının paralı yada 1 yıllık olması çok yanlış...
Adam PC veya telefon aldığında bunun içinde ofis olmayınca ne yapsın senin işletim sistemini...Televizyon mu bu ?

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Büyük ihtimalle anlaşmaları sona erdiği için o ücretsiz kullanım hakkını sona erdirmişler. Androidtte ücretsiz olan ofis programları adamların kendi işletim sistemli telefonlarında paralı. Ne kadar saçma. Pcde de senelerdir crackli ofis 2010 kullanıyorum, tüm güvenlik güncelleştirmeri de kurulu. WP de varsa dışarıdan program yükleyebilme sende kırılmış versiyonunu kur. Ya da wp de var mı bilmem androidtte WPS ofis diye bir program var hepsi bir arada ofis programı. Çok güzel ve kullanışlı. Varsa WPS ofis onu kur.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Outlook hesabınızda hizmetler ve abonelik bölümü var . O kısımda olmalı aboneliği iptal etme olmalı.

• Beğen