OEM uygulama kilidi kırma ve yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
OEM uygulama kilidi kırma ve yükleme

Windows Phone platformunda firmaların yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde bazı oyun ve uygulamalar sadece o firma cihazlarında kullanılabiliyor ve diger marka cihazlar bu uygulamalardan faydalanamıyor. Hayırsever bir geliştirici de yaptıgı bu uygulamayla bu kısıtlamayı kaldırmış.

Uygulama şu anda 0.4 alfa sürümünde ve geliştirilmeye devam ediyor. Uygulamayı yüklemek icin bilgisayarınızda minimum windows7 ve .net framework4.5 yuklu olmali.

Uygulamayı indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: acoustic

blackcemre

Üye
Bilgi için teşekkürlerde bu uygulama ne işe yarıyor?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bilgi için teşekkürlerde bu uygulama ne işe yarıyor?

mesela Nokia telefonun var fakat htc'nin saat uygulamasini yuklemek istiyorsun ama yukleyemiyorsun. Hah işte o noktada bu uygulama işe yariyor ve markete senin telefonunu htc gibi gosteriyor.

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Oww süpermiş o zaman :aha:

acoustic

acoustic

Üye

mesela Nokia telefonun var fakat htc'nin saat uygulamasini yuklemek istiyorsun ama yukleyemiyorsun. Hah işte o noktada bu uygulama işe yariyor ve markete senin telefonunu htc gibi gosteriyor.

O zaman nokia ya ait olan kapasite kontrolde yükleniyor mu bu yolla htc modellerine :) :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
O zaman nokia ya ait olan kapasite kontrolde yükleniyor mu bu yolla htc modellerine :) :ehe

ben deneyemiyorum. Ama geliltiricinin soyledigine gore sadece drive+' i ucretli oldugu icin engellemiş.

ÖEY

ÖEY

Üye
Telefonum servisten gelsin ben bir deneyebilirim aslında, söz vermiyorum ama eğer denersem sonuçlarını buradan paylaşırım.

- - - Eklendi - - -

Üstad uygulamanın tanıtıldığı (ingilizce olabilir) sitenin linkini de paylaşabilir misin?

acoustic

acoustic

Üye

Windows Phone platformunda firmaların yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde bazı oyun ve uygulamalar sadece o firma cihazlarında kullanılabiliyor ve diger marka cihazlar bu uygulamalardan faydalanamıyor. Hayırsever bir geliştirici de yaptıgı bu uygulamayla bu kısıtlamayı kaldırmış.

Uygulama şu anda 0.4 alfa sürümünde ve geliştirilmeye devam ediyor. Uygulamayı yüklemek icin bilgisayarınızda minimum windows7 ve .net framework4.5 yuklu olmali.

Uygulamayı indirebilirsiniz.

Teşekkürler denedim ve here drive+ htc 8 s e yükledim hemde ücretsiz olarak hepinize teşekkür ederim ayrıca bir istirhamım olacak nokia kapsite kontrol ü denemek istiyorum ama bana burdan link ini verirmisiniz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
tek tek link vermeye gerek yok. Lumia pusher uygulamasını yukle hepsi onun icinde var:)

acoustic

acoustic

Üye
tek tek link vermeye gerek yok. Lumia pusher uygulamasını yukle hepsi onun icinde var:)

Lumia pusher i yükledim ve içerisinden de kapasite kontrolü yükledim çalıştır dedim fakat sistem hatası verdi yani olmadı.
Nokia ya ait lensleri vede bir kaç tane daha uygulama yükledim yani demem o ki başka Nokia ya özel uygulama linkleri varsa denemek isterim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

acoustic

acoustic

Üye

Yukarıdaki tüm linklere ve daha fazlasına htc 8 s olarak kavuşmuş bulunmakyatım.
Teşekkür ederim.
verilerimi aktar
play to
nokia müzik
açıkılı çekim
here drive +
nokia cinemagraf

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia görünümlü 8S :kop2:

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye

daha sonra nokia ya dönmek istersek ne yapıyoruz?

remzi33

remzi33

Üye
hocam 9. adımda hata veriyor. sertifikayı yükleme sayfasını açmıyor.

Üst Alt