Yardım Nvidia Ekran Kartı Gigabayt Farkı

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Daha oyunun başı, menüde bile hafif kasmalar var, overclock ile lowda rahat oynarsınHatta low-medium arası belki :hmmm

• Beğen
Tepkiler: liamgallagher

liamgallagher

liamgallagher

Üye
    Konu Sahibi
Daha oyunun başı, menüde bile hafif kasmalar var, overclock ile lowda rahat oynarsınHatta low-medium arası belki :hmmm

Umutlandım cidden. Bide orada 4 gb ram ile oynuyor. Mutlu oldum şuan. :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Burda da BF 4 oynanıyor. Tek fark i5 3230 bu videoda. Bide benimki 8 gb olacak. :)

Benim pc deki oyunların tümü lowda açılıyor. 5 senelik pc :) Laptopa baya oyun yükleyeceğim. :) 500 gb harddisk yeter herhalde

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ben oyunların setuplarını sakladığım için 1Tb da yetmiyor :D Watch Dogs'un son güncelleştirmelerini yapıp, performans iyileştirmek için oyun dosyalarında küçük değişiklikler yaptıktan sonra, game booster ve overclock ile oyunu kasmadan oynayabileceğini düşünüyorum

• Beğen
liamgallagher

liamgallagher

Üye
    Konu Sahibi
Ben oyunların setuplarını sakladığım için 1Tb da yetmiyor :D Watch Dogs'un son güncelleştirmelerini yapıp, performans iyileştirmek için oyun dosyalarında küçük değişiklikler yaptıktan sonra, game booster ve overclock ile oyunu kasmadan oynayabileceğini düşünüyorum

Ahhahaha :D :D Yeter ya, ben setupları tutmam zaten :D Valla watch dogs bile açılıyorsa şuanda piyasaya sokulmuş tüm oyunları oynayabilirim :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ahhahaha :D :D Yeter ya, ben setupları tutmam zaten :D Valla watch dogs bile açılıyorsa şuanda piyasaya sokulmuş tüm oyunları oynayabilirim :biggrin:
Dur daha Gta 5 çıkmadı :kıskıs:Ayrıca Division, Titanfall ve diğerleri.. Umarım laptop hepsini kaldırır

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
  • Beğen
liamgallagher

liamgallagher

Üye
    Konu Sahibi
Ben laptopta Gta4'ü en yüksek ayarlarda oynuyorum, hafife alma Gt740M 'i :D Gta5'i de kaldırır merak etme

Vay be çok iyi :D Zaten önce call of duty serisini, bf 3-4 , splinter cell, hitman gibi oyunları hep lowda oynamış olduğum için yüksek ayarda tekrar oynamayı düşünüyorum :D Gta 4 ün bütün ayarları ultra ultra low dur herhalde :D :D Öyle bile arabayla dolaşırken sokaklar geç yükleniyor filan çok komikti :D

• Beğen
Tepkiler: -Empat-