Nuumara dolandırıcılığı (Mavi renkli olanı, en üstte çıkıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Nuumara dolandırıcılığı (Mavi renkli olanı, en üstte çıkıyor)
Arkadaşlar bu geliştiriciye ne yapabiliriz? Hoşuna gitmeyen yorumların sahiplerinin numarasını küfür, hakaret ve eleştiri dahi olmasa bile anında programdan engelliyorlar. Yorumumu olduğu gibi hiçbir oynama yapmadan sizlerle paylaşıyorum. 30 lira verip Premium hesap almıştım paramı da iade etmiyorlar.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Niye aldın ki ne idüğü belirsiz uygulamadan pre hesap?CIA yada Truecaller filan indirseydin.
Ben mesela böyle saçma uygulamaların yanından bile geçmiyorum

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve ismailsevinc
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Google play'den ücret iade iste.Neden ücret iade istediğini sorarsa da yanlış ürünü satın aldım veya yanlışlıkla satın adım seçeneğini işaretlersin.

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Niye aldın ki ne idüğü belirsiz uygulamadan pre hesap?CIA yada Truecaller filan indirseydin.
Ben mesela böyle saçma uygulamaların yanından bile geçmiyorum
Mesele niye aldığım değil. Uygulamanın yorumlarına bak anlarsın. Yorum yapan herkesi anında engelliyor paraları da çöpe gidiyor

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
google playa şikayet et

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ben de u'yu fazla yazdın sanıyorum numara dolandırıcılığına anlam verememiştim :zong:
Play'den iade istemek en mantıklı çözüm bence de.

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve fatihmenteş
arslan3332

arslan3332

Üye
Google satın alımın üzerinden 48 saatlik zaman içerisinde iade hakkı verdiğini yazmış.Genede şansını dene.
  1. Mobil bir tarayıcıyı (Chrome gibi) açın.
  2. Üstte play.google.com yazın.
  3. Menü Hesap Sipariş Geçmişi'ne dokunun.
  4. İade etmek istediğiniz siparişte sola kaydırıp Diğer'e dokunun.
  5. Geri ödeme iste veya Sorun bildir'i seçip durumunuzu açıklayan seçeneği işaretleyin.
  6. Formu doldurup geri ödeme istediğinizi belirtin.
  7. "Endişelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz" mesajını görürsünüz. Daha sonra, geri ödemenizle ilgili kararı içeren bir e-posta alırsınız. Geri ödeme genellikle 15 dakika içinde yapılır, ancak bu süre dört iş gününü de bulabilir.

Not:

• Birden fazla geri ödeme isteğiniz varsa satın aldığınız her ürün için bu adımları tekrarlayın.
  • Listede siparişi görmüyorsanız bunu farklı bir Google Hesabı kullanarak satın almış olabilirsiniz. .
Buradan sonuç alamazsan uygulama geliştiricisinin adresi bilgileri ödeme dekontunda olması lazım dekontun ile birlikte tüketici haklarına başvur ama uygulama sahibini biraz inceledim mail adresi bile ücretsiz açmış ve büyük ihtimalle yurtdışında yaşayan birisi baya uğraştıracak gibi görünüyor. Geçmiş olsun

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve fatihmenteş
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Mesele niye aldığım değil. Uygulamanın yorumlarına bak anlarsın. Yorum yapan herkesi anında engelliyor paraları da çöpe gidiyor
Gördüm bildiğin dolandırıcılık.Siber polisler bakarmı acaba?

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Gördüm bildiğin dolandırıcılık.Siber polisler bakarmı acaba?
Zaten Siber Suçlar kapsamına giriyor. Gerekli yerlere şikayet ettim ve Google Play dan ödeme talebinde bulundum ve her yerde onları paylaşıp ifşa ediyorum adamlar şu an kuduruyor ☺

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
z.turk30

z.turk30

Üye
Bizde satın alım yapıp yorum yapalım,siparişi iptal edelim biraz kuyruklarına basalım

• Şaşırdım
z.turk30

z.turk30

Üye
3 adet itiraz yaptım

• Sevdim
royal34

royal34

Üye
Vay arkadaş heryerde sahtekar dolu..