Notes On The Phon 5800 And Nokia N97 [ Hatırlatma Uygulaması]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Notes On The Phon 5800 And Nokia N97 [ Hatırlatma Uygulaması]
Telefon ile birlikte verilen bir yerine güzel bir hatırlatma uygulaması.Telefon Notlar, Nokia 5800 ve hatırlatıcı notlar güzel görünümlü bir uygulama. Nokia 5800 Xpress Music üzerinde olması gibi.
Bu uygulama kullanımı çok kolaydır. Bu arada, size istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz boş bir arka plan ile başlayacağız. Seçeneği altında İthalat arka plan resmi seçebilir ve kütüphanesinden herhangi bir resmi kullanabilirsiniz. Notları ekleme oldukça kolaydır. Sadece bir hatırlatma koymak için ne gerekiyorsa yazın seçeneği ve ekle notları seçin. İstediğiniz kadar birçok oluşturun. Bu arka plan üzerine bir yazı oluşturabilirsiniz.Ekran etrafında notlar sürükleyebilirsiniz. Ben sadece işareti yapılır koyarak gibi notlar üzerinde daha fazla etkileşimde diliyorum. Ayrıca not çöp ve notu seçeneği altında düzenleyebilirsiniz. Ayarları altında, bir hatırlatma olarak yeniden göstermek için notlar dakika ayarlamak edelim. Ben kişisel bir tercih olarak iki saat kadar ayarlayın.

Telefon tüm Not bir hatırlatma uygulaması için iyi bir alternatif. Notlar ekleyerek ve kullanıcı hatırlatan yolunda diğer uygulamalar onu benzersiz kılan. Gün için kullanılan ve bu uygulama bazı potansiyeller olduğunu düşünüyorum.

Çeviri google translate

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ChavRash

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

casket

Üye
Hatırlatmayı nasıl yapabiliriz =? Ben Mesela hergün belirli saatlerinde bir şeyleri hatırlatmasını istiyorum nasıl yapabiliriz =?

musam

musam

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt