NOTE 4 Style (edited By HaSaNd.)

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
NOTE 4 Style (edited By HaSaNd.)
Arkadaşlar herkese merhaba...NOTE 4 Style (edited By HaSaNd.) adlı temayı editledim. Tema arka plan değiştirildi,ikonlar,Klavye,üst bar şefaflaştırıldı +birçok özellik değiştirildi.Tema Nokia C7-00,N500&N603
denenmiştir.

Not:Ekran görüntüsü N500 dendir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: furkansensen, akifd ve Darqos

Luck Star

Luck Star

Üye
maşallah eline sağlık :D

ErenMSC

Üye
:tşk:

asigsasi

asigsasi

Üye
arkadaşım niye hep by kunal ın ikonlarını kullanıp farklı isimler veriyorsun bu temanın note ile alakası nedir ben anlatamıyorum sana

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58, Bahadir_fb ve okankayci
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
arkadaşım niye hep by kunal ın ikonlarını kullanıp farklı isimler veriyorsun bu temanın note ile alakası nedir ben anlatamıyorum sana

İsmini duvar kağıdından almış herhalde :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
asigsasi

asigsasi

Üye
renkler ve zevkler tartışılmaz tema özel istekle editledim ikonlarını isteyen arkadas bu ikonlardan istedi .

hayır bir çok özeligini( topbardan ,sefaflıktan vb.)
ne zevk ne renk ne diyorsun sen

istekte bulunan için diğer konu altında paylaşman gerekir yeni konu açman gereksiz tekrarı olmasın

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
ne zevk ne renk ne diyorsun sen

istekte bulunan için diğer konu altında paylaşman gerekir yeni konu açman gereksiz tekrarı olmasın
kısaca diyorumki editledim saglayıcı adı degistırmedim temayi bastan sona kadar degıstırdım ve sizlere paylasmak istedim tek suçum bu...

asigsasi

asigsasi

Üye
kısaca diyorumki editledim saglayıcı adı degistırmedim temayi bastan sona kadar degıstırdım ve sizlere paylasmak istedim tek suçum bu...
temayı nerede baştan sona değiştirdin aynı ikonlar farklı duvar kağıdı olay bu başka bir artısı yok gören de carbide ile sıfırdan tema yapmış sanacak gelip burada hazır temalara konarak ben şunu yaptım bunu yaptım diyerek olmaz

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
temayı nerede baştan sona değiştirdin aynı ikonlar farklı duvar kağıdı olay bu başka bir artısı yok gören de carbide ile sıfırdan tema yapmış sanacak gelip burada hazır temalara konarak ben şunu yaptım bunu yaptım diyerek olmaz
olay öyle senin zannetıgin gibı degil onlarin dışinda alt bar ikonlar ,ust bar şefaflıgi ,muzik calar ıkonlari ,yazı renkleri,secenekleri daha belırgin yapma,numara menusu degisimi daha sayayım mi

asigsasi

asigsasi

Üye
olay öyle senin zannetıgin gibı degil onlarin dışinda alt bar ikonlar ,ust bar şefaflıgi ,muzik calar ıkonlari ,yazı renkleri,secenekleri daha belırgin yapma,numara menusu degisimi daha sayayım mi
bunları anlatan üst konu var oradan bakarak herkez editleme yapabilir

hani vaktinde açmış olduğun konulara birşey denedik ama sen işi abartmaya başladın

tema istekleri bölümüne konu açarsın orada istekleri yaparak paylaşa bilirsin
bu kadar basit

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
bunları anlatan üst konu var oradan bakarak herkez editleme yapabilir

hani vaktinde açmış olduğun konulara birşey denedik ama sen işi abartmaya başladın

tema istekleri bölümüne konu açarsın orada istekleri yaparak paylaşa bilirsin
bu kadar basit
abartmaksa tmm öyle olsun bızde konu açar öyle yaparız olur biter

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
madem o kadar yetenekli sin alttaki ikonları yap

Isa hevesini kacıracan arkadaşın :) zamanla daha iyilerini yapacaktır. Bence kendi haline bırak takılsın.
Zaten symbıan için pek bir şey yapanda kalmadı :)

• Beğen
Tepkiler: Darqos ve warsofwon
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bence de güzel bir dil ile sorunları çözelim . Forumda çaba gösteren geliştiren insan sayısı çok az.

Üst Alt