Tavsiye Note 4 sarjdan telefonu cekince kapaniyor

Sponsorlu Bağlantılar

selenophilose

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 sarjdan telefonu cekince kapaniyor
Note 4 telefonum son gunlerde sarjdan cekince kapanmaya basladi. Geride acilmiyor sikintida o surekli baslat ekrani geliyor geri gidiyor basa sariyor sayet sarja takinca telefon acilmaya basliyor sarji felanda 0 gostermiyor 83 felan oluyor kapaninca takiyorum 10dkya fulleniyor isinma felan olmuyor bataryada.Telefon 5 yillik gecen sene degistirdim bataryayi icindeki kore maliydi suanki cin mali. Hdmi kabloyla televizyona bagliyordum yaklasik 1 aydir.Acaba sorun bataryada mi? yoksa yazilimsal mi? Fabrika ayarlarinida sifirladim bu arada degisen birsey olmadi.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Telefon 5 yillik gecen sene degistirdim bataryayi icindeki kore maliydi suanki cin mali.
Şu anki bataryası orijinal değil diye belirtmişsiniz. İlk olarak, Orijinal Samsung üreticili Batarya ile deneyip sonucu paylaşmanız gerek. Ayrıca sorunun sadece Batarya ile ilgili olmama ihtimali de var. Ama ilk olarak bataryadan başlamak daha doğru olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: selenophilose

selenophilose

Üye
    Konu Sahibi
Şu anki bataryası orijinal değil diye belirtmişsiniz. İlk olarak, Orijinal Samsung üreticili Batarya ile deneyip sonucu paylaşmanız gerek. Ayrıca sorunun sadece Batarya ile ilgili olmama ihtimali de var. Ama ilk olarak bataryadan başlamak daha doğru olacaktır.
Anladim batarya ile ilk izlenimi yapicam. Yine sorun ayni sekilde devam etmesi halinde sorunun sarj soketinde sikintisi olabilir mi?

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
İlk önce orjinal Samsung batarya olmalı yoksa telefonu patlatırsın. Sorun bataryada değilse anakartta olabilir

• Beğen

selenophilose

Üye
    Konu Sahibi
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
anladim ilk zamanda orjinal batarya ile deniyecegim tesekkurler
Ona orjinal demeyelim de kaliteli diyelim. Çünkü orjinal 1 tanedir o da üretilen telefonla gelen batarya. Kaliteli olanın üzerinde li-on yazar. Hayırlı akşamlar. 😊

selenophilose

Üye
    Konu Sahibi
Ona orjinal demeyelim de kaliteli diyelim. Çünkü orjinal 1 tanedir o da üretilen telefonla gelen batarya. Kaliteli olanın üzerinde li-on yazar. Hayırlı akşamlar. 😊
tesekkurler dikkate alicagim iyi aksamlar😊

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Batarya Gibi Geldi Bana.%100 de İken Filanda Aynı Değil Mi?

arslan3332

arslan3332

Üye
Diğer ihtimaller anakart çatlamış olabilir veya telefon kısa devre yapıyor olabilir işinde uzman bir telefon servisine gittiğinde ölçüm yaparak kolayca problemi bulacaktır.

PALA.

PALA.

Üye
Batarya gitmiş büyük ihtimalle, yenisi ile değiştirin.

• Beğen

Üst Alt